Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2017, 9:42

Wczoraj zaczepił mnie sąsiad, zapytał, czy nie mam kogoś, kto podjąłby się ładunku na Ukrainę.
Jako, że nie jest to kierunek przeze mnie uczęszczany i jestem kompletnie niezorientowany, proszę o pomoc.

Jest do przewiezienia "temat" z Tarnowa (33-100) na Ukrainę (90600 UA). Gabaryty: 2,1 szeroko, 2,5 wysoko, 4,0 długo, masa 2500 kg.

Sprawa jest prosta: proszę o polecenie kogoś, kto podejmie się przewiezienia tego po Nowym Roku. Kogoś godnego polecenia, kto nie "skasuje jak za zboże", kogoś, kto się zna na przewozie w tamte rejony. A to dlatego, że potrzebna będzie jeszcze pomoc przy załatwieniu formalności i odprawy celnej.

Bardzo proszę o wstrzymanie się ze wszelkiej maści "mądrościami" (jak miało to miejsce w innym temacie), ale rzetelne, konkretne informacje.

Bardzo mi zależy na tym, by podjął się tego ktoś, kto zna temat, jest poważny i podchodzi do tego odpowiedzialnie. Nie chcę "Janusza ze śwagrem", ale profesjonalistę - nie mam zamiaru świecić oczami przed ludźmi, których często spotykam.


Post Wysłano: 17 gru 2017, 0:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

California Trailer/Kociuk. Z samych formalności to wszystko ogarnie agencja celna klienta.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: