Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 gru 2017, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kto teraz ma firanki odsłonięte

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 gru 2017, 11:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2006, 9:49
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

w play jest promocja na internet w umowie na 24mce za 200zł/miesiąc. I w tej promocji bierzesz laptopa Asus gamingowego - 1tb, Intel i5, karta gtx 1050, mam go, i jest ok. Najnowsze tytuły gier chodzą. Do tego masz modem USB, pad do Xboxa, w pakiecie jest 100gb internetu LTE. Dobra oferta, opłaca się.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Kto teraz ma firanki odsłonięte

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ja, nie oglądam tych filmów :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 07 gru 2017, 7:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7019204452 nada się?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 gru 2017, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Jeżeli spełnia Twoje wymagania to myślę, że tak :) A planujesz go wozić w klamocie czy tylko będzie w domu używany?

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 gru 2017, 12:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Tylko w domku, ale w domu mam dwóch małych kaskaderów, i jak znam życie, pierwszy miesiąc nie bedzie się dało ich odgonić od tego laptoka.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 gru 2017, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Jak do domu to zdecydowanie szukaj czego ze stajni MSI.
Bardzo duży wybór, zajebiste do gier, dobry serwis. Miałem dwa MSI i sprzedawlem tylko dlatego że nie gram w gry już i trochę klockowate do auta były. Teraz mam Acer Aspire V7 full HD, dotykowa matryca, mam go 5 lat i zero problemów. Tylko to ultrabook jest więc nie ma blurey. Ale jest naprawdę bardzo fajnie wykonany, ogólnie Acer w ręce zawsze czuć że jest fajnie wykonany. Jedyna wada to, że jak rozj*** matrycę dotykowa full HD w nim to nowa tylko aliexpres z UK albo USA i najmniej 300 funtów. U nas praktycznie nie do kupienia. A w przypadku dzieci myślę ze musialbys szukać nowej :mrgreen:
http://www.gameragon.pl/k2057,laptopy-msi-ge-ge62.html Różne wersje i różne ceny.


Post Wysłano: 07 gru 2017, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Myślę, że Euro Truck Simulator poszedłby mu bez problemu na lapku za 2k.
Ale jak to mówią - albo grubo, albo wcale :D


Post Wysłano: 07 gru 2017, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Napewno tak aczkolwiek ciężko nawet za 3.5k mówic o laptopie do gier bo do tego są maszyny w kwotach od 2x3.5k ale dla niezbyt wymagających idzie coś kupić. Z laptopami ten problem, że ciężko go rozbudowac. W pccie wymienisz bebechy dopóki to opłacalne w miarę jak gry maja większe wymagania, w konsolach wogole nie ma tematu a w laptopie to co kupisz to masz.
I przy sprzęcie za 3.5k do gier trzeba pamiętać że będzie się k**ewsko grzał, więc podkładka musi być :) Ja za tego Acera dałem 4700 zł, ma niby tego GeForca 850m. Jak go położę na brzuchu i włączył bym coś co przełączy z karty dedykowanej na właśnie ta to można się poparzyc. Był czyszczony itp ale gość mi mówił, że to nie są sprzęty do gier wiec przy dłuższym i mocniejszym używaniu karty jest bardzo gorąco :)


Post Wysłano: 07 gru 2017, 16:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Żaden laptop nie jest tak w 100% do gier. Nawet jak podzespoły dają radę na ultra ustawieniach to przepływ powietrza w tej małej obudowie jest na tyle słaby, że będzie się "baaaaaaaaaaardzo" grzał. Ja miałem Asusa i kilku osobom też zamawiałem Asusy i dla mnie to bardzo plastikowy sprzęt. Obecnie mam Della lecz to jest notebook 12 cali. Dałem za niego ponad 2 lata temu prawie 3 tyś i do dzisiaj daje radę. Obudowa jest plastikowo-aluminiowa i widać różnicę między Acerami i Asusami a nim. Raz mi upadł na złożony lewarek skrzyni biegów w Scanii i jest wgniotka na łączniu obudowy matrycy ale nic więcej.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 gru 2017, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Kto teraz ma firanki odsłonięte

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ja ogólnie wyznawalem taka zasadę, że nigdy laptopa nie wyjmowalem na odslonietych frankach. Głupie czy nie, po co się chwalić, że mam w aucie. Może dzięki temu nigdy go nie straciłem a może nie ale czego oczy nie widzą....
Jak widzę niektórych obladowanych 2 albo 3 nawigacjami, tabletami, laptopem, smarrfonem w stojaczku na szybie, to aż sami się proszą, żeby ich [wycenzurowano]***....
Złodziej w ciemno raczej aut nie wybiera tylko obserwuje uważnie kto ma interesujące wnętrze :twisted:


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Lepszy wg Was będzie ten pierwszy, czy np ten https://www.mediaexpert.pl/laptopy/lapt ... ,id-941534?

Po tego to mogę iść zaraz do sklepu. I jak się zdupcy, to nie będę miał daleko odnosić.

Edit:
Czy np taki: https://www.mediaexpert.pl/laptopy/lapt ... id-1009768

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

"NIE KUPUJ KONPUTERA W SKLEPIE Z PRALKAMI"
rozumisz, wisz.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Jak dla mnie to pierwszy. Większość producentów daje gwarancję door-to-door lub NBD więc czy kupisz przez internet czy w sklepie to nie ma różnicy.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:37

Szczerze? Gdybym miał dla siebie brać to bym wziął ten:
https://www.x-kom.pl/p/384993-notebook- ... 050ti.html
Tylko ładnie poprosił o montaż dysku SSD bo to daje największego kopa do wydajności.


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No dobre, mnie pasuje. Ale miał być z I7, a tu jest I5.

W czym jest lepszy od tamtych? Poza prockiem oczywiście.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 gru 2017, 19:50

Procesor nie ma aż takiego znaczenia wbrew pozorom. Ale i ten i ten HP mają ten sam

W porównaniu do HP
- nie ma wypinanego ekranu co i tak się nie będzie przydawało a tylko problemów może narobić
- karta graficzna jest wydajniejsza (TI, nie zwykła)
- msi mi bardziej leży jako producent :D


Post Wysłano: 08 gru 2017, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Co do i5 a i7 to lepiej wziąć to co mocniejsze. To jest laptop. W PC w parę minut wymienisz większość podzespołów a w laptopie zazwyczaj dysk bądź RAM, ponieważ dostęp bądź ilość części zamiennych jest ograniczona. Co do SSD owszem warto ale jako DODATKOWY dysk na którym będzie postawiony sam system-to już generuje kolejne koszty. To ma być laptop multimedialny czyli musi mieć spory dysk do gier, filmów itp bo za chwile dysk okażę się wąskim gardłem. Ten pokazany przez nevesu nie ma wgranego systemu. Znów trzeba w sklepie zapłacić za system i wgranie lub poprosić jakiegoś znajomego aby wrzucił pirata. W ofertach są albo duże HDD albo SSD takiej wielkości, że dzieciaki w domu momentalnie go zapełnią a dorzucenie kolejnego to jest koszt. Trzeba zerknąć czy dany sprzęt ma możliwość dołożenia drugiego bo dyski SSD są nadal dosyć drogie względem HDD.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 08 gru 2017, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Optymalne połączenie to HDD jako magazyn, SSD na system. Brat dołożył SSD w kieszeń po napędzie.

A tak nawiasem, to nie wiem jak dużo pieniędzy ci zbywa, ale uważam, że nie potrzebujesz laptopa za taki hajs. Jak dołożyć system, SSD, to podejdziesz pod 5k.
Weź może napisz w co za gry chcesz grać, bo jak tym hasłem tu rzuciłeś to towarzystwo poszło od razu w gamingowe laptopy. Kiedy w ogóle grałeś w coś i czy jesteś pewny, że będziesz grał? Bo po sobie widzę, że obecne pogrywanie do tego sprzed 10 lat temu, to dzień do nocy.


Post Wysłano: 08 gru 2017, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Laptop i gry... to raczej nie współgra

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: