Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lip 2017, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2009, 21:40
Posty: 3
GG: 2157104
Samochód: scania

Szukam firm której jeżdżą po polsce ewentualnie do niemiec zestawem - solówka + przyczepa np BDF


Post Wysłano: 20 lip 2017, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

"Marko" i "Adamkiewicz" z Wielkopolski oraz "Reno Tans" z Wrocławia.

Tyle tylko że te firmy spełniają jedynie 2/3 z Twoich wymagań. Ponieważ jeżdżą również do Czech.

Kolejna sprawa - wymóg jest taki że to musi być firma z Polski ? Może być to firma zagraniczna jeżdżąca do naszego kraju ?


Post Wysłano: 20 lip 2017, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2009, 21:40
Posty: 3
GG: 2157104
Samochód: scania

co do firmy reno trans dzwoniłem na jeden numer to kazał przysłać sobie wiadomość a potem odsyłał na drugi numer który wiecznie zajęty albo nie odbierał wcale nie odpisują na sms czy też na olx. firma nie musi być polska koło mnie powstaje Zalando i Amazon moge jechać do czech nigdy tam nie byłem jeszcze. :D myślałem też o tej speditiongreif.de a inne zobaczę na necie z góry dzięki.


Post Wysłano: 20 lip 2017, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jak chcesz jeździć na obrotnicy to i pod Rabenem mają taką robotę. Sami mamy 4 BDFy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 lip 2017, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2009, 21:40
Posty: 3
GG: 2157104
Samochód: scania

nie wiem czy moge pod rabenem jezdzic bo troche krwi napsułem w oddziale szczecinskim :D:D:D


Post Wysłano: 20 lip 2017, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Drutex :D No i w moich okolicach pełno tartaków tak że o obrotnice nie trudno :)


Post Wysłano: 21 lip 2017, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

Dla UPS-u, szczególnie na trasach międzynarodowych jeżdżą BDF-y na niskiej ramie z takowymi przyczepami.

Magazyn "Zalando", jeżeli jesteś z zachodniopomorskiego masz w Goleniowie. Firma która obsługuje pod względem logistyki, tj. konfekcjonowania, magazynowania nazywa się "Fiege". Tam przepakowują buty, tzn. tak zwane zwroty gdy przy kurierze kupujący stwierdził że jednak się nie podobają. Drugi magazyn tej firmy ale z odzieżą masz w mieście Jezusa.

Przed świętami mają Amazony w Kołbaskowie i Gliwicach otworzyć. Tylko pamiętaj o jednej rzeczy - "Amazon" wynajmuje naczepy izotermy, na ogół opisane "MAN ...." z małym logiem korporacji amerykańskiej na przedniej ścianie naczepy, ponieważ obsługa przez DHL-a jest zbyt droga. Więc wolą mieć podwykonawców bez pośredników, tak się dzieje m in. we Wrocławiu czy Poznaniu. Popatrz że Amazon w Anglii ma własny transport na zasadzie kurierki, pomijam że też obsługują go podwykonawcy.

Więc praca na BDF-ach w naszych realiach jest ograniczona. Na początku "Amazona" w Polsce prawie wszystkie eksporty szły na nadwoziach wymiennych. Obecnie 50/50 idzie BDF-ami a reszta własnym transportem. I ta tendencja ku swojemu transportowi jest bardzo mocna.

Większość firm które jeżdżą dla DHL-u a ten z kolei obsługuje "Amazona" jeżdżą na przerzutach po Niemieckich pocztach. Więc skoro masz robić robotę w Niemczech, to po co pracować na polskich warunkach jak możesz w niemieckiej firmie, tym bardziej że Niemcy masz blisko.

"Reno-Trans" ma obecnie trzy (3) zestawy pod DHL-em we Wrocławiu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: