Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 mar 2017, 12:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Witam, przepraszam, ze robie nowy temat, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Otóż bylem w dzisiaj wyrobic nową karte do tachografu bo stara traciła ważność. Karta co prawda ma byc od 2 tyg u mnie ale facet powiedział, ze stara juz nie bedzie dzialac i ze musze robic sobie codziennie wydruk. Moze mi ktoś wyjasni jak to dziala? Jak mam to robic gdy pojade w Podwojnej obsadzie? Pozniej te wydruki mam zostawiac w aucie? brac ze soba czy moze dawać do firmy? Jestem swiezakiem wiec prosze o wyrozumiałość...


Temat dziesiątki razy wałkowany.
Sprawa jest prosta - nie masz karty, nie możesz prowadzić pojazdu wyposażonego w tachograf cyfrowy.
Wydruki to Ty sobie możesz robić w czasie, kiedy masz uszkodzoną kartę, awarię urządzenia rejestrującego (tachograf).
Poza tym - jaki Ty świeżak jesteś, skoro karta już straciła ważność? Zakładam, że miałeś wydaną przynajmniej na okres roku, chociaż w zdecydowanej większości przypadków wydaje się na pięć lat, Żartujesz sobie z nas, czy może z siebie? Pytam, bo jak można nie zauważyć, że zbliża się data ważności karty, a w dobie internetu, płatności on-line i możliwości złożenia wniosku z co najmniej dwu-miesięcznym wyprzedzeniem wydaje się to lekko niefrasobliwe.

A skoro radzi Ci "jeździć na wydrukach" jakiś facet to życzę Ci powodzenia.

Tak na marginesie: nieważna karta = brak karty.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

yyy PWPW przypomina listownie że za miesiąc karta traci ważność. Ahh Ci kierowcy :]

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
yyy PWPW przypomina listownie że za miesiąc karta traci ważność. Ahh Ci kierowcy :]
do DE też wysyła zawiadomienie?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: