Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Witam.
W sierpniu miałem wypadek i od początku sierpnia mam zwolnienie lekarskie. Zwolnienie się kończy dnia 12.12.2016 roku i niby moje leczenie zostanie zakończone.
Dostałem skierowanie do lekarza medycyny pracy od mojego lekarza.

W świetle przepisów na takie badanie powinien wysłać pracodawca i także je opłacić.
Problem pojawia się taki, że umowa kończy mi się dnia 31.12.2016 i nie będę wracał do tego pracodawcy, tylko zmieniam pracę na nową.

Teraz pytanie, czy jak zmieniam pracodawce, to można odpuścić sobie to badanie kontrolne, jak i tak mój nowy pracodawca będzie mnie musiał wysłać na badania wstępne?
Dodam jeszcze, że to badanie kontrolne muszę sobie sam załatwić, bo według "niego" on nie musi tego robić.
U nowego pracodawcy, te same stanowisko czyli kierowca c+e.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Nie przejmuj się to pracodawca ma zadbać i sprawdzić czy spełniasz wszelkie warunki do podjęcia pracy. Pracodawcy powinni płacić za wszystko związane z pracą swojego pracownika. Na dobrą sprawę wymiana prawa jazdy czy karty kierowcy też powinno być opłacone ponieważ są to twoje narzędzia pracy.
A z tego co mówią wszyscy dookoła to zazwyczaj jest gadka chcesz pracować to sobie sam zrób wymień. Ale Ty jesteś w tej sytuacji że i tak kończysz pracę więc cię i tak nie zwolni.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: