Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lis 2016, 0:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

A jak =D

Dziś pierwsze ledy przykręciłem :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Kasa na paliwach na kominie to jest jakaś tragedia na przykład w Orlenie... Tak z ciekawości jaka jest waszym zdaniem dobra kasa dla kierowcy na umówię o prace przy pracy z beczka w obrębie przyściennych województw na zasadzie dystrybucji 1 załadunek i od 1 do 14 rozładunkow? Bez adrów, legalnie, od 2500 do 3000 km w standardowym tygodniu, wyjazd w poniedziałek rano powrot w piątki do wieczora? Tyle że wieczna gonitwa żeby zdążyć przed zamknięciem jakiegoś punktu i spedytorki dające miejsca nie myślą logicznie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 lis 2016, 1:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Beczką bez ADRów, to spożywkę powozisz. Niech Ci przyjdzie załadować czekoladę w Barry Callebaut w Łodzi do Mondeleza w Płońsku, to na to kółko może Ci tygodnia zabraknąć, ot takie porządne firmy! :lol:


Post Wysłano: 20 lis 2016, 1:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Bez adr, zaraz spozywka? neutralne, adblue itd.

Odpowiadając zwirkowi, zasadniczo na Biedronce w Grudziądzu chcą płacić już 3.900 stałej.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 8:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Przecież pracujesz z zagłębiu beczkowym, to w kolejce na cementowni, czy elektrowni możesz zaciągnąć języka.

Zaciągnąłem, tylko chciałem poznać zdanie osób siedzących tu... często jest tak, że ludzie nie są wylewni...
Ogólnie dupy w regionie nie urywa... np. chłopaki z ożarowa mają koło 3000zł miesięcznie, też są codziennie w domu (przeważnie). Gadałem też z gościem z krajówki to mówi, że u niego w firmie 40 groszy za km, co starsi pracownicy 45 groszy....
Ogólnie na miejscu u nas w okolicy zarobić ponad 3500zł jest ciężko. Nie ma w firmach zgrania, bo gdyby wszyscy pracownicy się postawili i firma stanęłaby choćby na pół dnia, telefony by się zaczęły urywać to i daliby godne pieniądze... część się wyłamie i już lipa. Do tego ludzie którzy się zwalniają, a za chwile telefon czy mogą wrócić... brak słów.

Pozdrawiam

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Post Wysłano: 20 lis 2016, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Prawda jest taka ze dzisiaj kierowca zarabia mniej wiecej tyle co wlasciciel auta na tym ze samochodzie ktorym jezdzi dany kierowca. Roznice sa moze rzedu kilkuset Ewro ma korzysc wlasciciela ale nie raz i kierowca zarobi wiecej jak np. Miesiac slaby albo trzeba kapcie na naped kupic now :) wiec teksty zeby sie zbuntowac i nie jechac daja tylko obraz tego jak malo wiecie o tym jakie zarobki ma wlasciciel. 3500PLN za codziennie w domu? Rewelka! Pamni w Biedrze ma moze ze tys!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 lis 2016, 10:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Prawda jest taka ze dzisiaj kierowca zarabia mniej wiecej tyle co wlasciciel auta na tym ze samochodzie ktorym jezdzi dany kierowca. Roznice sa moze rzedu kilkuset Ewro ma korzysc wlasciciela ale nie raz i kierowca zarobi wiecej jak np. Miesiac slaby albo trzeba kapcie na naped kupic now :) wiec teksty zeby sie zbuntowac i nie jechac daja tylko obraz tego jak malo wiecie o tym jakie zarobki ma wlasciciel. 3500PLN za codziennie w domu? Rewelka! Pamni w Biedrze ma moze ze tys!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
spróbuj wytłumaczyć kierowcy ile zarabia właściciel skoro kierowca "przylukał" na fakturze dla klienta kwotę xxxxx euro - nie wnikając w szczegóły za co trzeba zapłacić by uzyskać taka kwotę.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 lis 2016, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To po co Wam auta? Nie opłaca się to sprzedać.
Ja mam trochę inne zdanie. Owszem Twoje auto itd. Ale to Ja sobie, robię całą robotę.

A biedronce Pani nie zarabia tysiaca.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Bez adr, zaraz spozywka? neutralne, adblue itd.
Wyleciało mi. Pierwsze skojarzenie to spożywka. Abdula nie woziłem, ale na pewno lepsze to jak "psina" (tłuszcz zwierzęcy, m.in. z wątróbek), na karmy dla psów/kotów. Myjki odmawiają mycia, a cuchnie niemiłosiernie, po myciu beczki też. :x


Post Wysłano: 20 lis 2016, 11:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Kasa na paliwach na kominie to jest jakaś tragedia na przykład w Orlenie...
w moim rejonie za dwa kółka (ok 300km dziennie ) na cysternie z paliwem ok 4 na rękę w zależności od przepracowanych godzin ( nie wiem czy to dużo czy mało bo nie znam poziomu płac na Orlenie )

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 20 lis 2016, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Cytuj:
Prawda jest taka ze dzisiaj kierowca zarabia mniej wiecej tyle co wlasciciel auta na tym ze samochodzie ktorym jezdzi dany kierowca. Roznice sa moze rzedu kilkuset Ewro ma korzysc wlasciciela ale nie raz i kierowca zarobi wiecej jak np. Miesiac slaby albo trzeba kapcie na naped kupic now :) wiec teksty zeby sie zbuntowac i nie jechac daja tylko obraz tego jak malo wiecie o tym jakie zarobki ma wlasciciel. 3500PLN za codziennie w domu? Rewelka!
Tylko co konia boli że się fura p...suje. Jak dla mnie to dziad może nawet dokładać. Jeśli nie potrafi wypracować zysku to musi paść. Zawsze jest szansa, że zastąpi go ktoś kto to potrafi.
Cytuj:
Pamni w Biedrze ma moze ze tys!
Porównanie bardzo trafione. Kierowca i pani w biedrze. Przecież to praca i tamto też praca.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Pani w Biedrze tez ma zapierdziel. Kiedyś na zakupach przyjrzycie się ile oni maja do ogarnięcia. Stopień zwrotu w transporcie to w najlepszych warunkach do 2%. To znaczy ze z każdą zainwestowana złotówka daje nam dwa grosze xD na takich marżach jedzie transport :D wiem ze sa dziady które jezdza mercami a kierowcom mówią ze nie maja co do garów wsadzić. Ja np sobie nie mam nic do zarzucenia :D ale to juz inna inszość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 lis 2016, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Zaciągnąłem, tylko chciałem poznać zdanie osób siedzących tu... często jest tak, że ludzie nie są wylewni...
Ogólnie dupy w regionie nie urywa... np. chłopaki z ożarowa mają koło 3000zł miesięcznie, też są codziennie w domu (przeważnie). Gadałem też z gościem z krajówki to mówi, że u niego w firmie 40 groszy za km, co starsi pracownicy 45 groszy....

Ogólnie na miejscu u nas w okolicy zarobić ponad 3500zł jest ciężko. Nie ma w firmach zgrania, bo gdyby wszyscy pracownicy się postawili i firma stanęłaby choćby na pół dnia, telefony by się zaczęły urywać to i daliby godne pieniądze... część się wyłamie i już lipa. Do tego ludzie którzy się zwalniają, a za chwile telefon czy mogą wrócić... brak słów.

Pozdrawiam
To ja pracuje w tym samym rejonie, u człowieka którego reputacja jako pracodawcy sięga dalej niż dno, ale za cały miesiąc pracy słynną czwórkę mam. Niestety nie jestem codziennie w swoim łóżku.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
Ogólnie na miejscu u nas w okolicy zarobić ponad 3500zł jest ciężko.
W okolicy Radomia, aby zarobić PONAD 3500zł i być codziennie w domu, jest to nierealne - bo nie ma takich przewoźników, którzy ściągając auto codziennie na bazę, tyle płacą kierowcom. Ale te 3200zł - 3300zł "do ręki" (oczywiście jako świeżak w firmie, bo starsi stażem kierowcy wiadomo, że mają lepiej) zarobisz bez problemu, będąc codziennie w domu. Tylko jest ciężko takiego przewoźnika znaleźć.
Cytuj:
Nie ma w firmach zgrania, bo gdyby wszyscy pracownicy się postawili i firma stanęłaby choćby na pół dnia, telefony by się zaczęły urywać to i daliby godne pieniądze...
Raczej by nie dali, tylko jeszcze z roboty wyrzucili. Jakby Twoja firma nie pojechała, to pojedzie inny przewoźnik.
Cytuj:
Do tego ludzie którzy się zwalniają, a za chwile telefon czy mogą wrócić... brak słów
Jak stwierdził finalnie, że tu mu jest dobrze, no to wraca. "Rekiny biznesu pod spedycjami" najczęściej płacą w walucie "Bóg zapłać" :) (i to w obecnych czasach, gdzie brakuje kierowców).


Post Wysłano: 20 lis 2016, 14:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
Ogólnie na miejscu u nas w okolicy zarobić ponad 3500zł jest ciężko.
W okolicy Radomia, aby zarobić PONAD 3500zł i być codziennie w domu, jest to nierealne - bo nie ma takich przewoźników, którzy ściągając auto codziennie na bazę, tyle płacą kierowcom. Ale te 3200zł - 3300zł "do ręki" (oczywiście jako świeżak w firmie, bo starsi stażem kierowcy wiadomo, że mają lepiej) zarobisz bez problemu, będąc codziennie w domu. Tylko jest ciężko takiego przewoźnika znaleźć.
no to słabo szukacie bo ja osobiście znam takiego co chłopaki mają ok 5 (transport na potrzeby własne)
oczywiście zupełnie inną kwestią jest że nie ma rotacji i każdy pilnuje roboty także trzeba czekać aż ktoś odejdzie na emeryturę

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 20 lis 2016, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Cytuj:
Nie ma w firmach zgrania, bo gdyby wszyscy pracownicy się postawili i firma stanęłaby choćby na pół dnia, telefony by się zaczęły urywać to i daliby godne pieniądze...
Cytuj:
Raczej by nie dali, tylko jeszcze z roboty wyrzucili.
Jeżeli marnie płacą to chyba żadna strata, nie? Gdy wywalają cię ze Stasek-transu to w najgorszym wypadku trafisz do Zenek-impexu. Czego się bać, gdy wszędzie to samo dziadostwo.
Cytuj:
Jakby Twoja firma nie pojechała, to pojedzie inny przewoźnik.
A wtedy zmienisz pracodawcę, bo jeśli robotę przejmuje konkurent to znaczy, że będzie potrzebował ludzi do jej wykonania.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
A wtedy zmienisz pracodawcę, bo jeśli robotę przejmuje konkurent to znaczy, że będzie potrzebował ludzi do jej wykonania.
...za takie samo lub jeszcze gorsze wynagrodzenie. I wszystko układa się w logiczną i spójną całość :)

Krótka piłka - firmy, które bardzo dobrze płacą w tego typu przewozach, mają nie szukają kierowców (bo nikt nie odchodzi) albo biorą kolejnego kierowcę, polecanego przez swoich kierowców.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 16:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
A wtedy zmienisz pracodawcę, bo jeśli robotę przejmuje konkurent to znaczy, że będzie potrzebował ludzi do jej wykonania.
...za takie samo lub jeszcze gorsze wynagrodzenie. I wszystko układa się w logiczną i spójną całość :)

Krótka piłka - firmy, które bardzo dobrze płacą w tego typu przewozach, mają nie szukają kierowców (bo nikt nie odchodzi) albo biorą kolejnego kierowcę, polecanego przez swoich kierowców.
jeszcze nie wziąłeś pod uwagę że polski transport zdobywa coraz wiecej rynków i wzrasta liczba taboru a kierowców jest coraz mniej (starzy odchodzą a wśród młodych nie jest to zbyt chętnie wybierana praca )

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Ostatnio zmieniony 20 lis 2016, 18:20 przez krzysiekjx1, łącznie zmieniany 3 razy.

Post Wysłano: 20 lis 2016, 17:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Miałem na myśli transport krajowy, z codziennymi powrotami do domu - tak, jak jest w tytule...
I mój post, też się do tego odnosił.


Post Wysłano: 20 lis 2016, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
To po co Wam auta? Nie opłaca się to sprzedać.
Ja mam trochę inne zdanie. Owszem Twoje auto itd. Ale to Ja sobie, robię całą robotę.

A biedronce Pani nie zarabia tysiaca.
nie wiem czy pisałeś do mnie, ale nigdzie nie napisałem że się nie opłaca.
da się żyć.
pozwolę sobie wyprowadzić Cię z błędu w sprawie roboty i kto to robi - Ty jesteś tylko małym kółeczkiem w maszynie i by Cię połechtać może się okazać że maszyna bez tego kółeczka nie będzie chodzić ( co wcale nie znaczy że to właśnie TY masz być tym kółeczkiem).
ten system działa również w kontaktach ze zleceniodawcami nie ty to będzie następny.
twarda brutalna rzeczywistość - "maszeruj albo giń".

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: