Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 gru 2016, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:58
Posty: 124
Samochód: FH

Cytuj:
Ja jestem zwykły kierowca i mam takie samo zdanie jak i Mihu. Wiem, że we firmie część kierowców uważa mnie za przydupasa szefa, bo nie mam oporów wykonać czegoś poza obowiązkami wynikającymi z mojej umowy o pracę, samochód traktuję lepiej jak swój, jak tylko mogę to sobie przyjadę w sobotę coś pogrzebać lub coś załatwić w imieniu szefa.. No ale za ostatni miesiąc w porównaniu do jednego ubercwaniaczka z mojej firmy co to wszystko widział, wszystko słyszał w nogach spał wyszło 1300 różnicy przy wypłacie. Jak ktoś umie uczciwie pracować, a ma pracodawcę który to umie docenić to nie musi się zasłaniać przepisami, prawami pracowniczymi jak tu jest mocno przez niektórych promowane. Pewnie, że zawsze z mojej strony to co zarabiam będzie mi się wydawać mało, średnio co dwa tygodnie truję dupę staremu, że mało płaci, ale tak jest skonstruowany świat, każdy robi na siebie, ale ważne żeby strzelać do jednej bramki.
Tą oto wypowiedzią skwitowałeś wszystko w temacie współpracy pracownik/pracodawca. Jestem zdania że wiele firm nazywanych tu dziadtransami opinię ma właśnie od tych pracowników którzy tylko wymagają i traktują pracodawcę jak zło konieczne. Zapewne nie jeden taki dziadtrans, kierowcy o podejśiu usera Rossi stworzyłby warunki pracy i płacy których ten wieczny narzekacz nigdy nie uświadczy, ale do tego trzeba miec normalne logiczne podejście, oczywiście że gdy widzę że jeden kierowca zadba o sprzęt, sam coś przy nim zrobi, jedzie tam gdzie jechac trzeba, bez niepotrzebnego marudzenia, dba o sprzęt jak o swój, to normalnym jest że to docenię, przecież to wszystko składa się na mój jakiś tam "sukces".

Z kierowcami którzy przychodzą o pracę z pierwszym pytaniem ile zarobię, nawet nie dyskutuję... Człowieku Ty nawet zdania nie powiedziałeś co potrafisz, jakie masz doświadczenie i pierwsze pytanie po "dzień dobry" to "ile zarobię" ???!!! ale za co za kierowanie, kierowac to moja baba potrafi. Zapytałby wpierw chociaż jak praca wygląda, dla samych pozorów.. Praca w firmie transportowej np mojej to nie tylko kierowanie, to prowadzenie wszystkich działań w sposób przynoszący profity firmie i to chyba powinno byc oczywiste, niestety często nie jest. W końcu gramy do jednej bramki i uważam że im więcej przyniesiesz mnie profitów, tym więcej ja chętnie jestem w stanie dac Tobie.


Ostatnio zmieniony 18 gru 2016, 20:01 przez Kwkm, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:42
Posty: 61
Samochód: CO RANO PODSTAWIĄ
Lokalizacja: RZE

Cytuj:
Tyle że 2500 można zarobić pracując na skoczka na międzynarodówce, łącznie jeżdżąc dwa tygodnie w miesiącu. Resztę czasu można przeznaczyć na inne zajęcia, a kasa ta sama. O ile komuś pasuje taki system.
No proszę Cię... :lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
No proszę Cię... :lol: :lol: :lol:
za dwa tygodnie (pełne) nie jako skoczek tylko dzielisz z kimś auto 2/2 dostaniesz dziś dwa razy tyle

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No Krzysiek popuśc wodze wyobraźni, daaawaaj! Dopiero sie rozkręcasz, jeeeedzieemy!
:D

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Kieras! Za miesiąc w ładnym tirze, którego miales brać, proponowali dyche. Dzielimy na pół. 5 jak w mordę strzelił :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:58
Posty: 124
Samochód: FH

Kierownik, wiesz dobrze że dużo można by jeszcze poględzic w tej kwestii :> ale po co.. Jak ktoś jest normalny, to wie jak jest a z baranami się nie dyskutuje.


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Kieras! Za miesiąc w ładnym tirze, którego miales brać, proponowali dyche..
Długi, no dobra przyznam Ci sie - f kulki leciałem :). Nie mam ochoty ani na kolejnego tira, ani na drivera za 10tys :).
Sory, ale nie zagra :D. Friends?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
No proszę Cię... :lol: :lol: :lol:
Mówię o dwóch tygodniach, które sam sobie wybierasz i tydzień to jest dla mnie 5 dni w trasie. Systemy 2/2 to inna bajka, inna patologia, dłuższa rozłąka i inne pieniądze :) ale Ty pewnie jesteś od tych siódemek z przodu. Siedem z przodu ma, ale jak spytasz ile dniówki wychodzi, to liczy, liczy i mówi "no tak 200-250"... :D


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

zamknę firmę i zostanę tylko kierowcą - takie zarobki i taka robota.... zero (nie to od Ziobry) problemów :D

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ok. Pójdziemy we dwóch na jeden wóz, niech wkoncu ktoś inny płaci za mnie Zus :) .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
No Krzysiek popuśc wodze wyobraźni, daaawaaj! Dopiero sie rozkręcasz, jeeeedzieemy!
:D
masz racje - są ludzie dla których świat jest ograniczony i nie dopuszczają myśli że może być inaczej, wiec nie wolno ich wyrywać z marazmu :lol:
to taka sama kwestia jak ta że transport jest deficytowy a wzrost liczby taboru w ostatnich latach to skutek inwestycji bez perspektyw zysku dla właścicieli firm ale w trosce o miejsca pracy dla młodych kierowców,którzy w pośpiechu emigrują :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 18 gru 2016, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ty, Krzysiek, a pochwal no sie ile tam aktualnie zarabiasz :) .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 gru 2016, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Ok. Pójdziemy we dwóch na jeden wóz, niech wkoncu ktoś inny płaci za mnie Zus :) .
ale ten ZUS to będziemy chcieli od rzeczywistych zarobków a nie od najniższej ( jak u "dziadów")?
do emerytury coraz bliżej (może) 2 latka w dół będzie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 18 gru 2016, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 248
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

W mojej okolicy jest gosc co daje za srednio dwa tygodniowe wyjazdy w miesiacu na skoka 1800zl za tydzien i ogloszenie juz wisi dluzszy czas..


Post Wysłano: 18 gru 2016, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

W poprzedniej firmie była misja dla skoczka.
8 dni pracy w miesiącu, 2kpln do łapy.
Prezes płacąc etat wymagał czasem wiecej i się rajka posypała.

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 18 gru 2016, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
W mojej okolicy jest gosc co daje za srednio dwa tygodniowe wyjazdy w miesiacu na skoka 1800zl za tydzien i ogloszenie juz wisi dluzszy czas..
w mojej okolicy daje 1850zł brutto + 60e/dzień w systemie 2/2 (świeży tabor,oferta uczciwa ) i od dwóch miesięcy chętnych jakoś brak - pewnie poszli tam gdzie płacą z km :lol:
zapomniałem że kierunek GB może odstraszać

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 18 gru 2016, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

"Piontka" w dwa tygodnie. Gdzie jest haczyk?


Post Wysłano: 19 gru 2016, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

To ja jestem raczej raczej z tych typów jak to opisujecie nygusów, którym koła zmienia serwis, nie zostają po godzinach w weekendy żeby doglądać auto i jeszcze mają roszczenia wysokiej wypłaty z tego tytułu. :lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 19 gru 2016, 0:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Dodaj do tego, że weekendy w domu i czasami noce w środku tygodnia to Cię janusze zjedzą, że Ty z innej planety, bo to nie jest możliwe [FACE WITH TEARS OF JOY]

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 19 gru 2016, 0:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2016, 10:38
Posty: 58

Jak czytam ten temat i sobie pomyślę ,że od stycznia będę szukał pierwszej roboty jako drajwer to aż się serce raduje ,że takie kokosy na mnie czekają :) A warunki to ja chyba będę przyszlemu szefowi stawiał :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: