Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 wrz 2016, 10:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Witam serdecznie, mam możliowść podjecia pracy jako kierowca na konternach w Hamburgu. Mieszkam juz rok w tym miescie i aktualnie jezdze solówką od roku 12 ton. Ale do rzeczy:

Odbyłem rozmowe kwalifikacyjna z szefem(mówie w miare po niemiecku) i sprawa wyglada nastepujaco, praca od Poniedzialku do Piatku, (codziennie w domu) wszystkie świeta sa wolne:), dobre zarobki, i najwazniejsze stała trasa miedzy Portem w Hamburgu a magazynem zaledwie 14 km w jedną strone. Jednak jest mały haczyk, a mianowicie szeryf życzy sobie 3 kółka dziennie tj 3 kontenery musze z portu dziennie przewiezć. W Środa jade na jazde próbną i bede miał drugą rozmowe, na której chciałbym ustalić z Szefem konkretnie wszystko odnosnie umowy, zarobków itd. (Dodam, że nie mam żadnego doświadczenia na zestawach) ale licze,że dam sobie z tym tez rade.

Moje pytanie kieruje do ludzi związanych z tą pracą, jak wyglada podjecie Kontenera w Hamburgu? Ile to trwa? Czy po kilku dniowym szkoleniu dam sobie rade z papierami? Mam miec stałą wypłate ale jak juz mowilem 3 konterey musza byc. Wszystko super fajnie ale czy nie przestoje 8 godzin w Porcie czekajac na swoja kolej?
Za każda informacje bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam:)


Post Wysłano: 19 wrz 2016, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Moze ktoś coś podpowie:) jak to wygląda, będe bardzo wdzieczny:)


Post Wysłano: 19 wrz 2016, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Zapytaj na pw kolegę "MAN" lub "BAJZEL" oni mogą coś podpowiedzeć, bo siedzą w temacie dość mocno :D


Post Wysłano: 19 wrz 2016, 20:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Moje pytanie kieruje do ludzi związanych z tą pracą, jak wyglada podjecie Kontenera w Hamburgu? Ile to trwa? Czy po kilku dniowym szkoleniu dam sobie rade z papierami? Mam miec stałą wypłate ale jak juz mowilem 3 konterey musza byc. Wszystko super fajnie ale czy nie przestoje 8 godzin w Porcie czekajac na swoja kolej?
Za każda informacje bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam:)
Jezeli znasz niemiecki to juz jest dobrze na sam poczatek. Wszystko zalezy jak trafisz z godzina i miejscem pobrania/zdania puszki. Czasami jak jest kibel to np przebicie przez wisielca na druga strone zajmuje ze 30 minut albo i wiecej. Ciezko wyczuc, ale generalnie godzinami zero to okres od tam 12 do 14-15

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 19 wrz 2016, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Dzięki settler bo czym więcej zaczynam o tym czytać to tym więcej mam wątpliwości


Post Wysłano: 20 wrz 2016, 7:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Jeśli praca ma polegać na wywozeniu kontenerów na magazyn a tam przypinka naczepy i z drugą naczepą do portu to trzy pudła na dzień nie powinno być jakimś problemem

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 20 wrz 2016, 8:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Cytuj:
Jeśli praca ma polegać na wywozeniu kontenerów na magazyn a tam przypinka naczepy i z drugą naczepą do portu to trzy pudła na dzień nie powinno być jakimś problemem
Dokladnie nie wiem czy przepinka czy jak, szeryf napewno na rozmowie to powiedział ale nie wychwyciłem. Jutro jade na jazde próbną jeden dzien. Zobacze co i jak, jeden tydzien w miesiacu mam nocki miec czyli na 16 i na nockach zyczy sobie, zeby 4 puszki mu przywiezć bo nie ma tak ruchu i szybciej idzie. Dam znać jutro wieczorem jak bylo:)


Post Wysłano: 20 wrz 2016, 8:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

W porcie po 19-20 to już przeciąg na terminalach

Na początku to musisz sobie wyrobić trucker kartę aby móc załadować kontener na terminalu

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: