Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lip 2016, 20:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cześć, niedługo ( no może nie tak szybko ) będę rozglądał się za robotą na dużym. Pracuję na Skarbimierzu i jest tu spora stacja i kilkanaście firm, choćby DC03 Biedronki, do zakładu w którym pracuję podjeżdżają Pawtransy i inne firemki mniejsze bądź większe.

PRZYKŁADOWO Chomar zostawia auta na jednej z obsługiwanych przez siebie firm, pytanie czy zatrudniliby widząc, że mieszkam niedaleko tego miejsca, a nie bliżej ich bazy? Tak samo inne firmy które mają dalej, ale często trzymają tutaj auta, ciekawi mnie czy poszliby na taki układ.

A u Was jak jest? Jak patrzą na parkowanie niedaleko miejsca zamieszkania, a nawet zabieranie samego ciągnika na własne podwórko?


Post Wysłano: 11 lip 2016, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cześć, niedługo ( no może nie tak szybko ) będę rozglądał się za robotą na dużym. Pracuję na Skarbimierzu i jest tu spora stacja i kilkanaście firm, choćby DC03 Biedronki, do zakładu w którym pracuję podjeżdżają Pawtransy i inne firemki mniejsze bądź większe.

PRZYKŁADOWO Chomar zostawia auta na jednej z obsługiwanych przez siebie firm, pytanie czy zatrudniliby widząc, że mieszkam niedaleko tego miejsca, a nie bliżej ich bazy? Tak samo inne firmy które mają dalej, ale często trzymają tutaj auta, ciekawi mnie czy poszliby na taki układ.

A u Was jak jest? Jak patrzą na parkowanie niedaleko miejsca zamieszkania, a nawet zabieranie samego ciągnika na własne podwórko?
duże firmy typu Chomar itp nie obsługują jednej firmy i nikt nie będzie stawał na uszach żeby konkretne auto z kierowcą wykonało konkretny fracht :(
miejsce zamieszkania a lokalizacja firmy to Twój problem i nie stanowi bariery przy podjęciu pracy ,
a trzymanie zestawu na podwórku itp rozwiązania to wrzód na dupę (bierzesz na swoje barki odpowiedzialność) ,także dla własnej wygody lepiej postawić auto tam gdzie prezes chce.....

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 12 lip 2016, 11:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Akurat Chomar bierze ludzi pod robotę.
U mnie na "wsi" stają również auta z Solidarisa.
W poprzedniej firmie mającej baze w Legnicy część aut stało w Łodzi i nadal tak jest.
Także nadzieje są ;-)

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 19 lip 2016, 3:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Rozumiem, tam gdzie robota to i auto stoi, spróbjuemy do Chomara uderzyć, na miejscu robota to i może auto bedzie mogło stać, zobaczymy ;)


Post Wysłano: 20 lip 2016, 9:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
pytanie czy zatrudniliby widząc, że mieszkam niedaleko tego miejsca, a nie bliżej ich bazy? Tak samo inne firmy które mają dalej, ale często trzymają tutaj auta, ciekawi mnie czy poszliby na taki układ.
600 metrów ode mnie mieszka gościu, który pracował w firmach takich jak:
-TRANSEUROPA Koszalin
-EL TRANS
-PAWTRANS

i jeszcze wiele firm, które bazy mają po 200 czy 500km od miejsca zamieszkania. NAJCZĘŚCIEJ bo jak kojarzę to praktycznie co tydzień garażował pod domem całym składem. Obecnie nie robi ale to tylko i wyłącznie dzięki swojemu pijaństwu i prostactwu. Zatem nie sądzę by były problemu z zatrudnieniem się do firmy, której baza znajduje się w innym miejscu niż obszar w którym mieszkasz. Kwestia dogadania i chęci do pracy.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 29 lip 2016, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
nie sądzę by były problemu z zatrudnieniem się do firmy, której baza znajduje się w innym miejscu niż obszar w którym mieszkasz. Kwestia dogadania i chęci do pracy.

Dzięki wielkie, jest właśnie kilka/kilkanaście firm które często pauzują lub mają zlecenia niedaleko mnie , EkoTrans, Eurokam czy wiele innych, więc tak jak piszesz, myślę, że nie byłoby problemu z zostawieniem zestawu na firmie - co więcej, niedawno na placu JC widzialem ze 4 chomarowe naczepy i jeden ciągnik - może pozwalają autami pod dom zjeżdżać? ;)


Post Wysłano: 10 paź 2016, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Zbytnio na to nie licz, już ktoś napisał, czy weźmiesz odpowiedzialność w razie kradzieży? Najlepiej ustalić z pracodawcą na samym początku rozmów, choć wiadomo jak to jest, życie później pokazuje co innego, wielokrotnie doświadczyłem co los odkrywał. W obecnej firmie w której pracuję szef zaznaczył, że zestaw ma pauzować na bazie, mnie to pasuje bo do bazy mam zaledwie 28km, kupiłem złomika za 2tyś. i sobie nim dojeżdżam i nie martwię się czy mi go nie oskubią, tym bardziej że w mojej miejscowości nie bardzo mam gdzie postawić zestaw na tyle bezpiecznie aby mieć święty spokój.

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: