Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 maja 2016, 19:53

Śmiem twierdzić, że jazda na kołach będzie droższa od wrzucenia "chraścia" na lawetę. O ile koszty paliwa będą zbliżone, o tyle ViaToll, Maut wyniesie więcej niż w przypadku, gdyby auto było wiezione na lawecie z emisją choćby nawet Euro 5. Do tego kierowca, który pojedzie "ośką" musi wrócić. Kolejny koszt.
Reasumując - taniej, pewniej, bezpieczniej będzie zlecić to przewiezienie autotransporterem.


Post Wysłano: 08 maja 2016, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2016, 22:24
Posty: 5
Lokalizacja: Rzeszów

Cytuj:
Ja osobiście nie pisał bym sie na ten interes. Chyba ze kasa z góry, cos mi to grubymi nicmi szyte sie wydaje.
A jak wpadniesz do portu a tam nie będzie bookingu? A jak trzeba będzie ze dwa dni postać w dziennej kabinie? A jak trzeba będzie toto przyprowadzić z powrotem?
Oczywiście, że kasa z góry. Facet kupuje auto nie u mnie a bezpośrednio u firmy handlującej autami, im przelewa pieniądze (nad czym ubolewam, bo to tamci VAT odzyskają a nie ja hehe). Ja mam się zając tylko dostarczeniem tego do portu, papierami itd. Płaci mi z góry, inaczej nie bawiłbym się w takie coś.

Przekonaliście mnie, że laweta lepsza, znalazłem najtaniej 800euro netto. W tym konkretnym przypadku sprawa się przesunie w czasie, bo auto o którym mowa mu podkupili, spóźnił się o jeden dzień. Na chwilę obecną szuka podobnego.

Naprawdę - wielkie dzięki za wszelkie posty, bardzo mi pomogliście.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: