Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 kwie 2016, 15:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2016, 15:13
Posty: 3

Witam, zastanawiam sie nad zrobieniem sobie C+E a nastepnie jazda na wannach, gdzies pod betoniarnia czy ogolnie mowiac w kolko-codzienny powrot do domu, obecnie mam C i jezdze od 2 lat na wywrotkach. Chcialbym sie dowiedziec jakie stawki obowiazuja na takich zetawach ? Duzo wieksze oraz lepsze niz na solowce ? Interesuje mnie placa z woj. Malopolskiego dla mlodego 23 letniego chlopaka ktory do tej pory jezdzil na solowkach oraz jaki najczesciej mozna spotkac sposob wynagrodzenia (godzinowa, kilometrowka, od przewiezionego urobku) ? Takze chcialbym sie dowiedziec czy praca na tego typu samochodach jest dobra dla czlowieka ktory rozpoczyna przygode z naczepami/przyczepami :)


Post Wysłano: 12 kwie 2016, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Kolego 3500-3700. Rano przed świtem 2 kursy na kamyku potem 13 h legal.
No i w sezonie zimowym można przed kominkiem posiedzieć czekając na zasiłek.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 12 kwie 2016, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Rano przed świtem 2 kursy na kamyku potem 13 h legal.
Tak jak mówisz koleszko!

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 12 kwie 2016, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2016, 15:13
Posty: 3

W zimie az taki przestoj na tego typu sprzecie ? Chodzi mi o prace glownie typu betoniarnia jakies skladowisko kruszyw, nie mam na mysli tutaj pracy przy budowach, chociaz... ale wiekszy nacisk chcialem polozyc na wczesniej wspomniane firmy...
Wiec co byscie mogli sensownego polecic na poczatek ? Zalezy mi aby byc w domu codziennie... jakies ogloszenia widzialem typu codzienny strzal na plandece na slowacje/czechy i do domu.... 5 dni w tygodniu :)


Post Wysłano: 12 kwie 2016, 21:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

może weź pod uwagę jazdę z drewnem przy tartaku oczywiście bez hds'u :twisted:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 12 kwie 2016, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
W zimie az taki przestoj na tego typu sprzecie ? Chodzi mi o prace glownie typu betoniarnia jakies skladowisko kruszyw, nie mam na mysli tutaj pracy przy budowach, chociaz... ale wiekszy nacisk chcialem polozyc na wczesniej wspomniane firmy...
Wiec co byscie mogli sensownego polecic na poczatek ? Zalezy mi aby byc w domu codziennie... jakies ogloszenia widzialem typu codzienny strzal na plandece na slowacje/czechy i do domu.... 5 dni w tygodniu :)
Betoniarnia, kruszywo, ale nie budowa. Ahaaa, to co ty w tej betoniarni woził będziesz?? Bułki??


Post Wysłano: 13 kwie 2016, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Do autora tego tematu mam pytanie, pracujesz na solowej wywrotce dwa lata (jak napisałeś), a zadajesz pytania jak byś nigdy nie miał do czynienia z transportem w budownictwie :?: Wniosek wyciągam po tym pytaniu:
Cytuj:
W zimie az taki przestoj na tego typu sprzecie ? Chodzi mi o prace glownie typu betoniarnia jakies skladowisko kruszyw, nie mam na mysli tutaj pracy przy budowach, chociaz... ale wiekszy nacisk chcialem polozyc na wczesniej wspomniane firmy...
Jeśli się mylę to mnie popraw.
Odnośnie Twoich pytań:
Cytuj:
Chcialbym sie dowiedziec jakie stawki obowiazuja na takich zetawach ? Duzo wieksze oraz lepsze niz na solowce ?
Z tym jest różnie i zależy od przewoźnika, ale na start nie liczył bym na kokosy (o ile znajdziesz pracę na wanienkach w koło komina, ta praca jest dość mocno obstawiana przez starszych kierowców). Stawki od 2 tyś do 4 tyś. mówimy o woj. Małopolskim na miesiąc. Odnośnie systemów płatności to stawkę godzinową ciężko trafić, najczęściej od ilości kursów, a dokładnie zależy od widzi misie pryncypała.
Cytuj:
Takze chcialbym sie dowiedziec czy praca na tego typu samochodach jest dobra dla czlowieka ktory rozpoczyna przygode z naczepami/przyczepami :)
Praca jak każda. Jeśli szukasz usilnie na miejscu pracy możesz też spróbować w dystrybucji.
Cytuj:
Betoniarnia, kruszywo, ale nie budowa. Ahaaa, to co ty w tej betoniarni woził będziesz?? Bułki??
Kolego Ukasz da się jeździć w ten sposób w przewozach kruszywa na potrzeby własne betoniarni, o ile betoniarnia będzie posiadać własny tabor lub korzysta z transportu zewnętrznego na stałą obsługę. Wtedy teoretycznie na budowy nie jeździsz, tylko na stałych kółkach żwirownia (kamieniołom)-betoniarnia, a w praktyce to różnie bywa.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: