Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lut 2016, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
To że kierowców nie szanujesz to już wcześniej okazywałeś niejednokrotnie.
Co Kornel? Od kiedy dawanie grata kierowcy pod dom i zawracaniem mu nim głowy jest kwestią szacunku wobec niego? Chyba wręcz przeciwnie, przyjeżdża, odstawia klamota na bazę i idzie do domu.
Cytuj:
u mnie baza to fikcja wiec gdybym chciał odstawić auto to byłby dylemat dla szefa :mrgreen:
Nie mów, że w tej cudownej firmie szef samochody parkuje po krzakach. :) U jakiego ty dziada robisz? :mrgreen:


Post Wysłano: 23 lut 2016, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Co Kornel? Od kiedy dawanie grata kierowcy pod dom i zawracaniem mu nim głowy jest kwestią szacunku wobec niego?
Chodzi o sytuacje kiedy kierowcy to odpowiada, a nie postawienie sprawy, że jest baza i dyskusji nie ma.

/ mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 23 lut 2016, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
a ze strony kierowcy bo załóżmy że oba powyższe przegrały u szefa :? taniej zapłacić za parking z własnej kieszeni niż trzymać w domu drugie auto na dojazd ? (przecież nie postawie auta na bazie a w domu będą pieszo chodzić )lub gdy żadne z powyższych są nie do zaakceptowania to zmienić prace na taką bliżej miejsca zamieszkania :lol:
Ale czy ja dobrze rozumiem, stary ma Ci dać osobówkę na dojazdy bo Ty swoją zostawisz w domu?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 lut 2016, 18:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

mówimy tu o ewentualnym rozwaleniu korka, włamaniu do kabiny czy też pociągnięciu ze zbiornika.
ale są to drobnostki. co będzie gdy na aucie będzie towar klienta warty "parę" złotych?
a co będzie jeżeli w wyniku kradzieży czy też zniszczenia towaru firma straci klienta?

wtedy nie będzie sprawa rozbijać się o kilkaset złotych, ale oprócz większych strat pracę może stracić kierowca i jego paru kolegów. bo takie incydenty rozniosą się po rynku i jaki zleceniodawca będzie chciał powierzać towar firmie parkującej gdzie popadnie?
proszę pamiętać, że transport to przewożenie powierzonego ładunku.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 23 lut 2016, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
a ze strony kierowcy bo załóżmy że oba powyższe przegrały u szefa :? taniej zapłacić za parking z własnej kieszeni niż trzymać w domu drugie auto na dojazd ? (przecież nie postawie auta na bazie a w domu będą pieszo chodzić )lub gdy żadne z powyższych są nie do zaakceptowania to zmienić prace na taką bliżej miejsca zamieszkania :lol:
Ale czy ja dobrze rozumiem, stary ma Ci dać osobówkę na dojazdy bo Ty swoją zostawisz w domu?
źle rozumiesz :D gdybym swoją miał postawić na bazie to musiałbym kupić drugą do użytku domowego podczas gdy tamta stoi daleko od domu :D
Cytuj:
Nie mów, że w tej cudownej firmie szef samochody parkuje po krzakach. :) U jakiego ty dziada robisz? :mrgreen:
samochody parkują w garażach a zestawy w zasadzie nie docierają do bazy nigdy poza okresem świąteczno-noworocznym lub gdy idą na sprzedaż :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 23 lut 2016, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
samochody parkują w garażach a zestawy w zasadzie nie docierają do bazy nigdy poza okresem świąteczno-noworocznym lub gdy idą na sprzedaż :lol:
Ty, a gdzie takie garaże są na TIRy są? Może bym i ja moje groty zagarażował, zawsze to jak będą na allegro to dopiszę "garażowany" :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 lut 2016, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Ty, a gdzie takie garaże są na TIRy są? Może bym i ja moje groty zagarażował, zawsze to jak będą na allegro to dopiszę "garażowany" :D .
jakbyś chciał takie nabyć to szukaj w ofertach agencji mienia wojskowego

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 24 lut 2016, 9:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cytuj:
:roll: :lol:
W dupach się Wam poprzewracało - mam bazę i mam kierowcy dawać na parking??
Niech stawia na bazie i leje we własne auto i jedzie, a jak chce mieć wygodniej niech płaci.
Już w drugiej firmie pracuję gdzie tak jest i nikomu to nie wadzi.
To że kierowców nie szanujesz to już wcześniej okazywałeś niejednokrotnie.



/ mobil
Skoro nie macie własnej bazy lub koszt postawienia na wynajętej bazie jest wyższy niż u Ciebie to nie widzę problemu - matematyka jest jedna i się jej nie oszuka.
Nie znasz mnie i nie oceniaj, z tej wypowiedzi na pewno nie powinieneś wysunąć takiego wniosku, bo nie ma ku temu podstaw. Jako reprezentant biednych Driverów lepiej tych słów "szacunek" nie wypowiadaj - nie wypada :lol:

Kolega zakładający temat nie napisał ,ze nie ma gdzie postawić klamota u szefa - zrozumiałem,że dla jego wygody chce stawiać "pod domem".

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 24 lut 2016, 9:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Jako reprezentant biednych Driverów lepiej tych słów "szacunek" nie wypowiadaj - nie wypada :lol:

Kolega zakładający temat nie napisał ,ze nie ma gdzie postawić klamota u szefa - zrozumiałem,że dla jego wygody chce stawiać "pod domem".
Na pewno takiej grupy nie reprezentuje, bo nie chodzę po parkingu i nie narzekam jak mi źle.
Nie zgrywam biednego i uciśnionego.
To że moje relacje z pracodawcami są oparte na zasadach współpracy, a nie poddaństwa to inna kwestia.

EOT

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 24 lut 2016, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2016, 16:17
Posty: 22
Samochód: DAF

Szef ma bazę nawet sporą ale mam możliwość parkowania koło domu 100km w kieszeni i 2h pracy. Przekonaliscie mnie, że taki parking jest istotny, znalazłem jeden za 100PLN miesięcznie ogrodzony.


Post Wysłano: 25 lut 2016, 6:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

ważne jest czy dostaniesz pokwitowanie, bo ono jest dowodem wzięcia odpowiedzialności za parkowany pojazd i podstawą do roszczeń wobec ubezpieczyciela.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 25 lut 2016, 10:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2016, 16:17
Posty: 22
Samochód: DAF

Co powinno być na takim pokwitowania?


Post Wysłano: 25 lut 2016, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
ważne jest czy dostaniesz pokwitowanie, bo ono jest dowodem wzięcia odpowiedzialności za parkowany pojazd i podstawą do roszczeń wobec ubezpieczyciela.
pod warunkiem, że zapoznał sie z regulamine i parking posiada ubezpieczenie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: