Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2015, 16:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2015, 15:28
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice

Witam. Jestem w temacie dość świerzy. Kilka miesięcy temu zdobyłem uprawnienia do jeżdżenia za granicą i poszukuję pracy. Problem polega na tym że nikt nie chce swierzaka. Może wy mi pomożecie i conieco podpowiecie? co gdzie jak i kiedy? Mogę dojeżdżać nawet kawałek drogi na bazę... nie ma problemu. Ale praca by się przydała. Nie chcę uciekać z kraju za kawałkiem chleba ale jeśli nikt z was mi nic nie podpowie pewnie w końcu będę zmuszony :/


Post Wysłano: 16 gru 2015, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Skąd Ty jesteś, że nikt Cię nie chce przyjąć?
Co im mówisz na tych rozmowach?

Bo dziś generalnie to bez połowy mózgu biorą wszystkich.


Post Wysłano: 16 gru 2015, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

kazdy dziad trans wezmie Cie do pracy. W dodatku BEZPŁATNIE otrzymasz szkolenie z naprawiania auta na drodze :mrgreen:
Ja widziałem pełno ogłoszeń na podwójną obsadę beż doświadczenia. Nie gadaj głupot, że nie ma pracy lub nie chcą zatrudniać, po prostu nie chce Ci sie szukać....


Post Wysłano: 16 gru 2015, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Kolega może po prostu chciał założyć temat. :lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 16 gru 2015, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
Bo dziś generalnie to bez połowy mózgu biorą wszystkich.
:lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 16 gru 2015, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2013, 17:01
Posty: 25

Chyba, że jesteś kobietą i szukasz pracy na w okolicy Białegostoku ;)


Post Wysłano: 16 gru 2015, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2007, 21:34
Posty: 26
Lokalizacja: KUJ POM

Cytuj:
Witam. Jestem w temacie dość świerzy. Kilka miesięcy temu zdobyłem uprawnienia do jeżdżenia za granicą i poszukuję pracy. Problem polega na tym że nikt nie chce swierzaka. Może wy mi pomożecie i conieco podpowiecie? co gdzie jak i kiedy? Mogę dojeżdżać nawet kawałek drogi na bazę... nie ma problemu. Ale praca by się przydała. Nie chcę uciekać z kraju za kawałkiem chleba ale jeśli nikt z was mi nic nie podpowie pewnie w końcu będę zmuszony :/
Może chcą tylko jak ty pewnie mówisz ze chcesz zarabiać miliony
to nie znajdziesz w taki sposób
i uzupełnij profil skąd
bo bez sensu pisac co gdzie jak i kiedy :/


Post Wysłano: 17 gru 2015, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Witam. Jestem w temacie dość świerzy. Kilka miesięcy temu zdobyłem uprawnienia do jeżdżenia za granicą i poszukuję pracy.
a mógłbyś nam powiedzieć jakie to uprawnienia są potrzebne żeby jeździć za granicą ???

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 17 gru 2015, 23:09

W świetle tego, co wyczynia w Parlamencie Europejskim M. Schultz, niebawem do wyjazdów za granicę, potrzebny będzie paszport.
Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać...


Post Wysłano: 22 gru 2015, 11:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2015, 15:28
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
kazdy dziad trans wezmie Cie do pracy. W dodatku BEZPŁATNIE otrzymasz szkolenie z naprawiania auta na drodze :mrgreen:
Ja widziałem pełno ogłoszeń na podwójną obsadę beż doświadczenia. Nie gadaj głupot, że nie ma pracy lub nie chcą zatrudniać, po prostu nie chce Ci sie szukać....
No ja mówię o normalnej pracy a nie za pół darmo dla dziada ja to pięknie określiłeś :P
Cytuj:
Cytuj:
Witam. Jestem w temacie dość świerzy. Kilka miesięcy temu zdobyłem uprawnienia do jeżdżenia za granicą i poszukuję pracy. Problem polega na tym że nikt nie chce swierzaka. Może wy mi pomożecie i conieco podpowiecie? co gdzie jak i kiedy? Mogę dojeżdżać nawet kawałek drogi na bazę... nie ma problemu. Ale praca by się przydała. Nie chcę uciekać z kraju za kawałkiem chleba ale jeśli nikt z was mi nic nie podpowie pewnie w końcu będę zmuszony :/
Może chcą tylko jak ty pewnie mówisz ze chcesz zarabiać miliony
to nie znajdziesz w taki sposób
i uzupełnij profil skąd
bo bez sensu pisac co gdzie jak i kiedy :/
Już uzupełniłem. Jestem z Gliwic. Mówiłem na rozmowach że chce zarabiać średnio tak 4-6k + to dużo?
Cytuj:
Cytuj:
Witam. Jestem w temacie dość świerzy. Kilka miesięcy temu zdobyłem uprawnienia do jeżdżenia za granicą i poszukuję pracy.
a mógłbyś nam powiedzieć jakie to uprawnienia są potrzebne żeby jeździć za granicą ???
W sumie to nie rozumiem tego pytania?


Post Wysłano: 22 gru 2015, 13:22

Zdecyduj się skąd jesteś. Z jednego konta piszesz, że jesteś z Łodzi a z tego konta, że z Gliwic.


Post Wysłano: 22 gru 2015, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Jak ktoś zakłada multi konta, to powinien dostać bana.


Post Wysłano: 22 gru 2015, 17:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

4-6 tys bez doswiadczenia? to tylko podwójna obsada i 3 tyg w budzie z innym facetem :D byście byli ze soba BAAAARDZO blisko, z czasem mozliwe ze nawet tak blisko ze az w sobie :mrgreen: :lol:


Post Wysłano: 22 gru 2015, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Cytuj:
4-6 tys bez doswiadczenia? to tylko podwójna obsada i 3 tyg w budzie z innym facetem :D byście byli ze soba BAAAARDZO blisko, z czasem mozliwe ze nawet tak blisko ze az w sobie :mrgreen: :lol:
Dlaczego miałby zarobić mniej od nas ? Tylko dlatego, że nie ma doświadczenia ? Ty jak byś poszedł do pracy w innym zawodzie też byś z uśmiechem na twarzy powiedział szefowi, że chcesz zarabiać 50% tego co obecni pracownicy, bo nie masz doświadczenia? Hahaha, wątpię!

Bardzo dobrze kolego! Walcz o swoje od samego początku :) Bo jak zaczniesz robić z siebie barana już na starcie to takim pomiataczem zostaniesz ;)


Post Wysłano: 22 gru 2015, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Bardzo dobrze kolego! Walcz o swoje od samego początku :) Bo jak zaczniesz robić z siebie barana już na starcie to takim pomiataczem zostaniesz ;)
Twoja logika powala. Ja bym poszedł nawet dalej, "jestem nowy, nic nie umiem, jestem drętwy, dzwonię milion razy na dzień, robię przepał, zaraz coś popsuję, albo wóz Ci do rowu położę, daj mię 8000zł, a co!".

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 gru 2015, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
Cytuj:
Bardzo dobrze kolego! Walcz o swoje od samego początku :) Bo jak zaczniesz robić z siebie barana już na starcie to takim pomiataczem zostaniesz ;)
Twoja logika powala. Ja bym poszedł nawet dalej, "jestem nowy, nic nie umiem, jestem drętwy, dzwonię milion razy na dzień, robię przepał, zaraz coś popsuję, albo wóz Ci do rowu położę, daj mię 8000zł, a co!".
Za 10 lat bedzie narzekał: "Sefiee, młody siedział 2 nocki więciej odemnie w kabinie i zarobił 400zł wiecej. Robie tu już 10 lat i nie odpowiada mnie to. Jakto żeby szczyl zarabiał tyle co ja!!?? ".

Zależy z której strony się siedzi.

@Halik Jako pracownik bez doświadczenia wyboru wielkiego nie masz, a o "6zpzodu" to możesz zapomnieć, no chyba, że magnes i redbull. Roboty za 3-4koła jest w opór, problemem są pozostałem elementy pracy: legal czy magnes, utrzymane auto czy 2 letnie padło, dobra atmosfera czy kołchoz-kapo.
No chyba, że straszysz pracodawców: "no niedoświadczony jestem, nie chce zestawu przewrócić jak na kursie na prawko". :lol:

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 23 gru 2015, 0:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

prawda jest taka, że na początku bez doświadczenia nie masz co wymagać. Przyjmij się za 3 tys i nabieraj praktyki. Później gdy już będziesz mieć obcykane mniej wiecej co i jak mozesz podnieść sobie poprzeczke szukając czegoś lepszego na nowszym sprzęcie i za lepszą kase. Teraz zaciśnij zęby i nabieraj praktyki :wink:


Post Wysłano: 23 gru 2015, 0:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Albo poprostu szukaj szukaj ;) nie wiem jak w tamtych stronach, w Szczecinie jest na przykład firma która chętnie przyjmuje bez doświadczenia, 100% legal czasy, auta max 3 lata i na początek dają stała coś miedzy 4000-5000. Praca od poniedziałku do piątku. Jeden minus ze robota jest ponac tak ułożona ze wszystkie czasy co do minuty wykorzystane i wieczna gonitwa, wielu to przerasta, zwłaszcza szoferów z doświadczeniem którzy sami wola decydować ile stoją ile jadą itp itd ;) powodzenia w szukaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 23 gru 2015, 1:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

A można wiedzieć, co to za poważna firma?

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 23 gru 2015, 1:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Już uzupełniłem. Jestem z Gliwic. Mówiłem na rozmowach że chce zarabiać średnio tak 4-6k + to dużo?
Tak się zastanawiam dlaczego nie krzykniesz od razu 10 z przodu do ręki :?: W końcu wiedzę i umiejętności masz większe niż tacy co x lat siedzą w branży. Dlaczego będziesz się męczył za kierownicą jak możesz od razu wystartować na wyższe stanowisko w firmie etc. Życzę szczęścia z szukaniem w ten sposób pracy, mam nadzieje że ją szybko znajdziesz.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: