Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 paź 2015, 23:45

Jako, że na dobre się zaczynam zagospodarowywać w aucie, chcę nieco wyczyścić plastiki wewnątrz kabiny.
I tak: co polecacie do skutecznego pozbycia się różnorakiego typu brudu na półkach, schowkach. Myślałem o Kenotek-u, ale czy zda egzamin?
Co użyć do prania tapicerki (zacieki, itp.)? Chodzi mi po głowie proszek do piany aktywnej Karcher-a, ale spotkałem się tylko z dużym opakowaniem. No i oprócz tego jest zatrzęsienie różnorakich typów, że kompleny mentlik w głowie się robi.


Post Wysłano: 13 paź 2015, 6:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Plastiki to gorąca woda i płyn do naczyń. Ktoś o tym pisał na forum wypróbowałam i naprawdę działa ;) dobry jest plak do plastyków i tapicerki kolor żółty w takiej butelce jak płyn do szyb. W touranie miałem naprawdę posufitke brudną, że hej i ruszał to aż miło. Na grube brudy na tapicerce to pewnie aż tak nie podziała.


Post Wysłano: 13 paź 2015, 8:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Plastiki to często szczoteczką do rąk trzeba potraktować, samo przetarcie ścierką nie wyciągnie brudu z zagłębień.
No i ja używam do plastików jak i do tapicerki proszku do czyszczenia odkurzaczem piorącym Karchera, ze względu na to, że on rozpuszcza brud i brud zaczyna płynąć.


Post Wysłano: 13 paź 2015, 9:32

A jakiegoś konkretnego typu proszek stosujesz? Bo mam w domu odkurzacz piorący Philipsa i może jego udałoby się do tej roboty zaprzęgnąć...


Post Wysłano: 13 paź 2015, 10:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Do czyszczenia tapicerki dobry jest płyn do prania dywanów Tuba. Używam do czyszczenia osobowych i brud ładnie schodzi.

Wysłane z mojego D6603

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 13 paź 2015, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
A jakiegoś konkretnego typu proszek stosujesz? Bo mam w domu odkurzacz piorący Philipsa i może jego udałoby się do tej roboty zaprzęgnąć...
RM 760. Do plastików rozrabiam w misce. Do tapicerki do odkurzacza wlewam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: