Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 wrz 2015, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Proszę o opinie kierowców podejmujących ładunki palet lub dostarczający palety do centrów serwisowych w naszym kraju.
Jaka obsługa:
- czas oczekiwania na załadunek czy rozładunek,
- sprawność wózków,
- załadunki z rampy czy bokiem,
- miejsce parkingowe,
- inne uwagi.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2014, 15:46
Posty: 146
Samochód: Volvo

Jeździłem do Świętochłowic i Ujazdu, ja miałem same rozładunki, tylko bokiem (ramp u nich nie widziałem).
Jak nie ma kolejki to rozładowują z miejsca, jak się zjedzie kilka aut naraz to wiadomo trzeba czekać,
parkingu z prawdziwego zdarzenia nie ma ale można stanąć na pauzę gdzieś z boku na firmie i problemów z tego nie robią, tylko nie wolno zajmować miejsca parkingowego dla delty :) , w Ujeździe chyba pracują na 2 zmiany, a w Świętochłowicach na 3 zmiany ale jak będzie np. po 21:00 to wózkowego nie znajdziesz, trzeba czekać aż przyjdzie następna zmiana, niedawno wprowadzili BHP : kask, kamizelka, kliny itd. wcześniej tego nie było.


Post Wysłano: 27 wrz 2015, 21:09

Świętochłowice, Ujazd, Gądki i jeszcze kojarzę, że pod W-we to woziliśmy.

Rozładunki tyłem jak najbardziej możliwe (wozimy to na chłodniach i izotermach). Tutaj załadunek jest ręczny, więc możliwe, że i rozładunek.


Post Wysłano: 28 wrz 2015, 6:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Świętochłowice, Ujazd, Gądki i jeszcze kojarzę, że pod W-we to woziliśmy.

Rozładunki tyłem jak najbardziej możliwe (wozimy to na chłodniach i izotermach). Tutaj załadunek jest ręczny, więc możliwe, że i rozładunek.
centra to wiem gdzi są - generalnie chodzi mi o standard obsługi , czy jakoś "idzie" czy po prostu olewają robote i stoisz bo jest np. słaba organizacja pracy.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 29 wrz 2015, 3:21

Z mojego doświadczenia to raczej z marszu, biorąc jedynie poprawkę na wielkość kolejki. Co innego załadunki w Anglii :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: