Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sie 2015, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Tak się zastanawiam po co dalej ciągniecie ten temat jak nawet autor się nie pochwalił jak się zakończyła ta sprawa w jego poprzedniej firmie. Odnośnie używania kamyka wel. szwagra niestety sami się okradacie z czasu wolnego, a później macie pretensje do wszystkich po kolej szefa, spedytora, klienta, magazyniera itp. że nie mają szacunku do waszej pracy. Po drugie ten temat śmierdzi mi prowokacją na odległość. Jeśli mandat jest wypisany na kierowcę i przewoźnika to każdy płaci za swój i na tym się kończy problem. Jakieś dzielenie mandatów lub oddawanie pieniędzy za nie można w bajki wstawić z prawnego punktu widzenia. Przecież taką sytuację można było by podciągnąć pod wymuszenie mienia od tego kierowcy, który nie jest jego pracownikiem.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 09 sie 2015, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Jakieś dzielenie mandatów lub oddawanie pieniędzy za nie można w bajki wstawić z prawnego punktu widzenia. Przecież taką sytuację można było by podciągnąć pod wymuszenie mienia od tego kierowcy, który nie jest jego pracownikiem.
Z prawnego punku widzenia między bajki można wstawić używanie kamienia. Czy to zmienia rzeczywistość?


Post Wysłano: 09 sie 2015, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Cytuj:
Jakieś dzielenie mandatów lub oddawanie pieniędzy za nie można w bajki wstawić z prawnego punktu widzenia. Przecież taką sytuację można było by podciągnąć pod wymuszenie mienia od tego kierowcy, który nie jest jego pracownikiem.
Z prawnego punku widzenia między bajki można wstawić używanie kamienia. Czy to zmienia rzeczywistość?
Co do Twojego pytania kierowca jest pracownikiem danej firmy, czyli przedstawicielem w danym momencie jeśli się zgodzi z protokołem kontrolnym i przyjmie mandat jest po zawodach. A odzyskanie pieniędzy przez przewoźnika jest wręcz nie możliwe od byłego pracownika. Powiedz mi w jakiej formie jest to możliwe noty obciążeniowej, sądu itp. :?:

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 09 sie 2015, 20:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Co do Twojego pytania kierowca jest pracownikiem danej firmy, czyli przedstawicielem w danym momencie jeśli się zgodzi z protokołem kontrolnym i przyjmie mandat jest po zawodach. A odzyskanie pieniędzy przez przewoźnika jest wręcz nie możliwe od byłego pracownika. Powiedz mi w jakiej formie jest to możliwe noty obciążeniowej, sądu itp. :?:
Ok, widzę, że Tobie chodzi o coś innego. Myślałem, że odnosisz się do mojego poprzedniego postu.


Post Wysłano: 10 sie 2015, 12:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Powiedz mi w jakiej formie jest to możliwe noty obciążeniowej, sądu itp. :?:
na podstawie wyroku sądowego w wyniku postępowania na drodze cywilnej o zadośćuczynienie z tytułu poniesionych strat wskutek zamierzonego działania pracownika na szkodę pracodawcy co finalnie podniesie pule o koszty procesowe i odsetki

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 sie 2015, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2014, 16:50
Posty: 5
Samochód: Laguna 1.9 dTi

Cytuj:
Ja tam nie wiem, ale jak szukałem niedawno pracy w polskiej firmie to wśród tych dziesiątek telefonów paru zapowiadało od razu, że tacho jest święte. Czyli wniosek taki, że jest to na tyle nieoczywiste, że trzeba się tym chwalić?

Radek Wrodarczyk
Dokładnie, jest spora ilość ogłoszeń, w których potencjalni pracodawcy chwalą się faktem przestrzegania czasu pracy. Niektórzy piszą " jazda zgodna z przepisami ruchu", a co z przepisami o czasie pracy/jazdy :D ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: