Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lip 2015, 16:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Osobiście uważam że nie ma nic lepszego niż słuchawki. Żadna z BT nie dawała ani mi ani tym z którymi rozmawiam takiego komfortu jak słuchawki na kablu.
Używałeś kiedyś porządnej słuchawki BT? Z tego piszesz, to raczej nie.

Słuchawki na kablu i komfort? Zapomnij, druty ciągnące uszy na dół, krępujące ruchy, i słuchafony izolujące od otoczenia? Nie dziękuję, wolę 1x na dzień ładować BT.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 18 lip 2015, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
Osobiście uważam że nie ma nic lepszego niż słuchawki. Żadna z BT nie dawała ani mi ani tym z którymi rozmawiam takiego komfortu jak słuchawki na kablu.
Używałeś kiedyś porządnej słuchawki BT? Z tego piszesz, to raczej nie.

Słuchawki na kablu i komfort? Zapomnij, druty ciągnące uszy na dół, krępujące ruchy, i słuchafony izolujące od otoczenia? Nie dziękuję, wolę 1x na dzień ładować BT.
podpisuje się :D
dobra słuchawka na BT i nie ma nic lepszego :D
na kablu?? porażka ileż razy użyłem go jako smyczy do telefonu przez zapomnienie :? i jeszcze nie spotkałem słuchawek na kablu z lejkowymi wkładkami :) ino te okrągłe co za karę się uch używa :/

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 18 lip 2015, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Używałem trzech rodzajów Nokia bo poprzednio miałem Lumie i żadne nie spełniały oczekiwań bo albo dźwięk był do bani albo mnie słabo słyszano albo rozładowywała się wtedy gdy była najbardziej potrzebna.
Jeden lubi śliwki inny córkę właściciela sadu i tyle.
Ja wolę na kablu bo te bt mi nie pasują i tyle. Najlepiej będzie jak szef zamówi nowe auto z fabrycznym zestawem i po problemie.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 18 lip 2015, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Ja wolę na kablu bo te bt mi nie pasują i tyle. Najlepiej będzie jak szef zamówi nowe auto z fabrycznym zestawem i po problemie.
też ma to swoje zalety :D mój nie zamówi bo to za duży koszt a ja nie naciskam, bo po wyjściu z ciężarówki nie miałbym wolnych rąk podczas rozmowy przez telefon :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 20 lip 2015, 12:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Cytuj:
mój nie zamówi bo to za duży koszt
chcesz nam powiedzieć, że we wspaniałej firmie w której jeździsz na czymś oszczędzają? zwykły dziad trans! :lol:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 20 lip 2015, 12:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ja w nowym FH tez mam fabryczny BT i podobno dupy nie urywa jesli chodzi o dzwiek jaki ja wytwarzam. Mikrofon jest przy tacho wiec tu u gory, to juz troche daleko. Zreszta Filip moge zaraz do Ciebie zadzwonic i zobaczymy :Dv


Post Wysłano: 20 lip 2015, 21:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
mój nie zamówi bo to za duży koszt
chcesz nam powiedzieć, że we wspaniałej firmie w której jeździsz na czymś oszczędzają? zwykły dziad trans! :lol:
na komforcie pracownika zawsze :? natomiast pojazdy dla kadry zarządzającej są zamawiane w najwyższych pakietach wyposażeniowych :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 21 lip 2015, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Używałem trzech rodzajów Nokia bo poprzednio miałem Lumie i żadne nie spełniały oczekiwań bo albo dźwięk był do bani albo mnie słabo słyszano albo rozładowywała się wtedy gdy była najbardziej potrzebna.
też kiedyś miałem słuchawkę nokii, u muszę stwierdzić że był to zwykły bubel.

na kablu używałem słuchawek z racji mniejszego zła, ale jest to bardzo niepraktyczne.

Aktualnie mam słuchawkę plantronics, wg mojej opinii i rozmówców nie ma różnicy wedle telefonu.

słuchawkę ładuję kiedy się kładę spać, bo spokojnie wytrzymuje od rana do wieczora przy intensywnych rozmowach.


Post Wysłano: 21 lip 2015, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:

Aktualnie mam słuchawkę plantronics, wg mojej opinii i rozmówców nie ma różnicy wedle telefonu.

słuchawkę ładuję kiedy się kładę spać, bo spokojnie wytrzymuje od rana do wieczora przy intensywnych rozmowach.
potwierdzam bo też używam

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 22 lip 2015, 6:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Ile te wasze Platronicsy są warte? Nie wiem czy to przypadkiem nie kwestia tego, że słuchawki Nokii to zwyczajnie niższa półka niż np. rzeczone Platronicsy, więc i wrażenia zupełnie inne.


Post Wysłano: 22 lip 2015, 7:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Ile te wasze Platronicsy są warte? Nie wiem czy to przypadkiem nie kwestia tego, że słuchawki Nokii to zwyczajnie niższa półka niż np. rzeczone Platronicsy, więc i wrażenia zupełnie inne.
są dobrym wyrobem spełniającym swoją role :) i pomimo swojej ceny znajdują nabywców, co o czymś świadczy :D dodatkowo dodam że są wersje,które obsługują dwa aparaty jednocześnie

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 22 lip 2015, 8:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Do tej pory używałem słuchawki bt. Uważałem że niema nic lepszego i praktyczniejszego. W obecnej scanii mam wbudowany zestaw głośnomówiący z mikrofonem w zagłówku. Ja o wiele głośniej słyszę i rozmówca bardziej zadowolony. No i po kilku godzinach bajery ucho nie boli. Fakt że do naczepy zaglądam sporadycznie, to mi to pasuje. Mam podłączone 2 telefony. Fakt, trzeba w opcjach wybrać który ma być aktualnie podłączony ale ta czynność jest niemal intuicyjna i zajmuje max 5s.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 23 lip 2015, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

osobiście nie byłem przekonany do słuchawki bt, zraziła mnie ta nokia.

jakiś czas temu na załadunku koleś w biurze swobodnie używał słuchawki, polecił mi owego plantronicsa,

jak dla mnie fajna sprawa, często gęsto telefon mam w uchwycie w kabinie, i będąc przy naczepie robiąc za/rozładunek telefon utrzymuje łączność ze słuchawką, więc i wtedy można rozmawiać bez obaw że uszkodzi się telefon poprzez jakieś niekontrolowane zdarzenie, jedynie nie wiadomo kto dzwoni :wink:
dodatkowo na telefonie wyświetla mi poziom naładowania baterii od słuchawki więc tutaj nie ma raczej niespodzianek.
nie żebym się podniecał ale chyba najlepiej wydane 110zł (brutto :mrgreen: ) w tym roku :lol:


Post Wysłano: 23 lip 2015, 23:24

Cytuj:
(...)We Francji używanie słuchawek podczas jazdy będzie karane.
Tylko zestaw głośnomówiący wchodzi w grę.
Od 1 lipca obowiązuje zakaz rozmawiania przez zestaw słuchawkowy "przewodowy" we Francji. Dopuszczalne jest korzystanie z zestawu słuchawkowego typu "bluetooth" lub typowego zestawu głośnomówiącego.


Post Wysłano: 24 lip 2015, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Od 1 lipca obowiązuje zakaz rozmawiania przez zestaw słuchawkowy "przewodowy" we Francji. Dopuszczalne jest korzystanie z zestawu słuchawkowego typu "bluetooth" lub typowego zestawu głośnomówiącego.
Chodzi o bezpieczeństwo kierowców. Francuzi obawiają się, że kierowca może zaplątać się w kable gdy będą go targać z kabiny, żeby potem wygruzić mu ładunek do rowu ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: