Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: DAF XF 95
Post Wysłano: 14 kwie 2015, 16:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:11
Posty: 1
GG: 44490388
Samochód: DAF XF95

Witam, jest to mój pierwszy post na forum :). Mój tata od maja będzie jeździł w jednej firmie DAFem XF 95 z 2006, ostatnie wypusty, już cyfrowym tachografem. I tu mam pytanie. Czy ta kabina jakoś różni się od Renault Magnum(tzn czy jest dużo miejsca, albo podobnie jak w Magnumce). Jeździł ojciec przez 9 lat Integralką, E-Techem i teraz DXi, i nie wiem czy łatwo będzie się przestawić jakoś na wnętrze. Więcej szczegółów nie znam, wiem tylko tyle że DAF XF 95, manual, biały kolor, 2006r i ostatnie wypusty, cyfrowy tachograf itd. Ogólnie chodzi mi o to żebyście powiedzieli czy fajnie się jeździ tym autem, jakie są wady, zalety itd. Dzięki z góry.


Tytuł: Re: DAF XF 95
Post Wysłano: 14 kwie 2015, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

W wysokiej budzie jest więcej miejsca niż w którejkolwiek z magnumek.


Tytuł: Re: DAF XF 95
Post Wysłano: 18 kwie 2015, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Nie wiem czy kolega przedmówca był w kabinie Magnumki, ale dla mnie to ona jest największa, zwłaszcza w wersji salonki, nie wspomnę o schowkach, półkach etc. DAF ma tego nie wiele i raczej mało przemyślane w myśl zasady "jest, bo jest..."

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Tytuł: Re: DAF XF 95
Post Wysłano: 18 kwie 2015, 20:33

No jakoś Magnum nie powala na kolana pojemnością schowków, wygodą łóżka oraz komfortem foteli. Jeśli chodzi o przestrzeń życiową: DAF SSC, długo-długo-nic i reszta samochodów, na końcu Volvo FH (kabina L) i Renault Premium. Komfort prowadzenia samochodu: Volvo FH, długo-długo nic i reszta aut - na samym końcu umieściłbym Mercedesa Actrosa MP1.


Tytuł: Re: DAF XF 95
Post Wysłano: 19 kwie 2015, 3:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

Jester, stary Highline też za dużo nie oferuje. Nowy, z zamykanymi schowkami, trochę lepiej, ale nadal nic. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: