Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 sty 2015, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

No, mądre słowa. Nawet jak uczciwie i na czas płaci pieniądze, dba o auto i wszystko inne. Bo mu się nie chciało wystawić zaświadczenia, którego wystawiać nie musi. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, dopóki żyją tacy jak mój przedmówca. Gratuluję ;-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 17 sty 2015, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:55
Posty: 276
GG: 0
Samochód: laguna

Cytuj:
no niby można. Ale jak by mi tak "szef" powiedzial ze mam zostawic karte w samochodzie bo jemu nie chce sie wypisac weekednowki to bym sie w tej samej chwili zwolnil...
kolego nie przesadzaj z takiego powodu jak byś sie zwolnił to wynika na to żę masz super zaj.ebistą robotę .

Jak nie lubie jak ktoś zgrywa kogucika.... fakt szef jest szefem i powinien swoje obowiązki bez robienia łaski spełniać ale znając życie wielu jest takich buców i im można bo są szefami .Ale myśle że do zwalniania jest dużo wiele innych powodów i ludzie jakoś muszą je znosić.


Post Wysłano: 17 sty 2015, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ja tam osobiście wyciągam kartę i robię wpis manualny. Karta jest Twoim narzędziem do zapisywania danych o aktywności i odpoczynkach a co by było gdyby ktoś wziął auto jeździł z Twoją kartą i spowodował wypadek? Wysiadasz z auta na weekend robisz zakończenie i karta z Tobą jedzie do domu. Wsiadasz robisz wpis manualny i masz wszystko OK.


Post Wysłano: 18 sty 2015, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

Masz racje jabson. A niechby auto dostalo samozaplonu lub ktos je ukradl. Rozne bywaja sytuacje i problem gotowy. Ja zawsze wychodzac z auta i wracajac do domu zabieram karte. Czy to weekend czy pauza 9 albo 11 godzin. Potem wpis manualny i sprawa zalatwiona a na weekend dodatkowo weekendowka bo nie wiadomo na jakiego nadgorliwego sie trafi.


Post Wysłano: 18 sty 2015, 14:51

Koledzy, nie odbiegajmy od tematu, bo nie kwestia zostawiania karty w tacho była tu poruszana:
Cytuj:
panowie mam pytanie jak np kartę wyjąłem, kończyłem u niemca i będę wkładał, rozpoczynał u niemca no i dojdzie do takiej sytuacji że włożę o 1 w nocy tak samo jak jest napisane na karcie urlopowej to jak włożę i rozpocznę to leci pauza dalej?
W tym temacie rozmawiałem ostatnio z inspektorem. Z jego wypowiedzi: "...my (tu inspekcja) podchodzimy liberalnie do tematu, czyli jeśli włożymy kartę i dalej "kręci się" pauza to traktujemy to jako kontynuację odpoczynku. Natomiast francuski "odpowiednik" moment włożenia karty do tacho traktuje jako rozpoczęcie pracy.".
Tyle tytułem wyjaśnienia, a raczej przekazania tego, co sam ostatnio usłyszałem zadając powyższe pytanie.


Post Wysłano: 18 sty 2015, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

I to jest całe sedno sprawy. To co u nas czasem jest dozwolone, niekoniecznie musi być tak samo za granicą i wtedy mogą pojawić się problemy.

Wysłane z mojego GT-I9300


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: