Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lis 2014, 12:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Jak pokazują, zarówno moje jak i pewnie nas wszystkich, doświadczenia na drodze, koledzy z Litwy ani Boga, ani śmierci, ani prawa się nie boją. Niezależnie od kraju i sprzętu jakim się poruszają jeżdżą po swojemu.

http://40ton.net/litwin-postanowil-zawr ... azu-jazdy/

Zarówno po tym jak 3 lata temu postawiłem swojego busa w orance uciekając przed litwinem, tak i teraz przypominają mi się słowa kierowcy czerwonej Scanii wyprzedzającej bez kagańca na trzeciego pod górę, który przed kamerą TVNu powiedział: "Prawdziwi asy tak jeździu, dla tego kto jeździu profesjonalny, to nyc takego"

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 17 lis 2014, 13:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Litewska szkoła jazdy obowiązuje tylko do Świecka, po drugiej stronie barykady kończy się fantazja i zaczyna jazda 85 km/h w większości przypadków. Królami szosy to oni są jedynie na odcinku od Budziska do Wiskitek, gdzie na naszą piękną autostradę wolności wskakują, no ewentualnie w Boczowie jak lecą starą drogą.
A ten przypadek pewnie jest przedstawicielem tych 10%, który się wyłamał i zapomniał, że Polsze ma za sobą. :wink:

Myślę, że nie jeden "nasz" taki numer odyebał nie raz i nie dwa, dlatego nie ma co generalizować.


Post Wysłano: 17 lis 2014, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Post Wysłano: 17 lis 2014, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Swego czasu z jednym kolegą z forum chcieliśmy zrobić grę pt. "Litwin racer" :mrgreen: to tak z okazji częstych pobytów na DK50 i DK8

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 17 lis 2014, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Na tym filmiku akurat występuje bodajże Łotysz. Kiedyś oglądałem cykl filmików z jego udziałem z przerzutów w systemie 7/1 :D

Proponuję żebyśmy wrzucali tutaj tego typu nagrania, nawet własnie z rejestratorów... :)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 20 lis 2014, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Mi kiedyś litwin pokazał pukając się w czoło, że jestem poyebany, bo nie miałem ochoty hamować i wolałem nie zwalniając ominąć skręcającą w prawo osobówkę odbijając na przeciwny pas na którym jechał pieprzony litwin. Może jestem piratem :lol:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: