Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lis 2014, 19:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2012, 13:03
Posty: 5

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę do Was w następującej sprawie. Otóż wraz z żoną planujemy zakup samochodu. Mamy już upatrzony konkretny egzemplarz i tu narodziło się moje pytanie do Was. Auto stoi na "żółtych" tablicach, jest sprowadzone z Niemiec i nie wiem kompletnie jakie koszty muszę doliczyć do ceny auta. Mówiąc krótko, ile muszę przygotować jeszcze pieniędzy, żeby wszystko grało? Na chwilę obecną nie mam jak skontaktować się z właścicielem auta, a jestem ciekaw ile kasy będę musiał jeszcze dołożyć do ceny wyjściowej? Pomijam oczywiście kwestię ubezpieczenia samochodu. Bardzo proszę Was o informację. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Kuba.


Post Wysłano: 02 lis 2014, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Witam.
Opłaty w dużej mierze zależą od pojemności silnika i rocznika samochodu.
Podpowiem Ci, że opłaty za samochód marzeń każdego Janusza ze wsi (VW Passat 1.9 TDI) to jakieś 1/1,5 tyś złotych.
Poczytaj sobie w internecie, szukanie naprawdę nie boli, a tych tematów jest pełno- wiem, bo jestem świeżo po rejestracji auta zza zachodniej granicy.
Pamiętaj również o "pakiecie startowym', bo bez tego ani rusz.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 03 lis 2014, 1:25

Akcyze pewnie masz, skarbówka 160, tłumaczenie dokumentów, przegląd 1 w Polsce (200 zaocznie w Gdańsku się płaci :lol: ), wydział komunikacji (blachy), recykling 500.


Post Wysłano: 04 lis 2014, 13:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2012, 10:20
Posty: 11
GG: 0
Samochód: brrr

Myślę, że co najmniej z 1000 zł. Mój znajomy sprowadzał niedawno mercedesa i mówił, że mniej więcej tyle wychodzi kosztów.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: