Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 wrz 2014, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2011, 17:20
Posty: 25
GG: 0
Samochód: brak

Witajcie, mam pewien problem.Otóż przyszłość zawodową chciałbym wiązać z pracą kierowcy, ale jest pewna sprawa, którą musze wziąć pod uwagę.Rok temu zdażyły mi się dwa napady padaczkowe, aktualnie jestem na leczeniu i oczywiście jesli przez następne lata nie będę miał ataku prawo jazdy B otrzymam (bodajże dwa lata bez ataku i można dostać), jest też duża szansa że wyzdrowieję, ale nie wiem czy nawet jeśli wyzdrowieję będę mógł zdawać prawo jazdy C itd oraz w ogóle podjąć pracę kierowcy.Stąd też moja niepewność jeśli chodzi o tą kwestię.


Post Wysłano: 03 wrz 2014, 16:27

Najlepiej iść do lekarza posiadającego uprawnienia do badań okresowych oraz badań kierowców. On z pewnością udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.


Post Wysłano: 03 wrz 2014, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

nawet lekarz uprawniony do dopuszczania do zawodu kierowców odeśle Cię do neurologa, który będzie się najprawdopodobniej konsultował z lekarzem-neurologiem leczącym Ciebie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 03 lut 2016, 14:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2016, 19:37
Posty: 1

Uważam, że jeżeli przytrafiły Ci się napady padaczkowe, to powinieneś zakończyć pracę z TIRAMI. Nawet jeżeli jest ona wyleczona, to nie masz 100% pewności, że znowu podczas jazdy nie złapie Cię atak. Jest to zbyt duże ryzyko, tym bardziej, że tracąc kontrolę nad tirem możesz zrobić nie tylko sobie krzywdę, ale również niewinnej osobie, która będzie przechodziła np. przez pasy czy też uderzyć w samochód osobowy, w którym znajduje się małe dziecko.


Post Wysłano: 03 lut 2016, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Uważam, że jeżeli przytrafiły Ci się napady padaczkowe, to powinieneś zakończyć pracę z TIRAMI. Nawet jeżeli jest ona wyleczona, to nie masz 100% pewności, że znowu podczas jazdy nie złapie Cię atak. Jest to zbyt duże ryzyko, tym bardziej, że tracąc kontrolę nad tirem możesz zrobić nie tylko sobie krzywdę, ale również niewinnej osobie, która będzie przechodziła np. przez pasy czy też uderzyć w samochód osobowy, w którym znajduje się małe dziecko.
Wyjdź spamerze.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: