Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Pierwsza praca
Post Wysłano: 26 cze 2014, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Mam już prawo jazdy C i KW, teraz robię E, więc powoli trzeba rozglądać się za pracą. Jako że jest to moja pierwsza praca nie wiem która praca jest dobra, a której się wystrzegać. Wiem też że każdy ma inne upodobania i jednemu będzie odpowiadać robota innemu nie. Więc do tej pory od znajomych dostałem informacje o miejscach gdzie przyjmują ludzi:
1. Praca na chłodni w zakładzie mięsnym, kraj lub wyjazdy na zachód. Praca na nowych autach. Płacone od km
2. Jazda w podwójnej na chłodni kółka do Holandii ( 2 3 tygodniowo? nie wiem ile razy się obróci). Powroty na pusto, nowe auta, niby wypłata 5tys na miesiąc.
3. Wyjazdy na zachód u wuja w firmie, powroty na weekendy. Many euro 5
4. U innego wuja magnumki euro 3, wożenie rur i stali z hut, 3-4 wyjazdy w tygodniu, jazda po kraju.

Jak myślicie co najlepiej wybrać?


Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 22:27 przez kazoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 26 cze 2014, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Nic, nie maja nowych actrosów czy nowego volva to w dupie to miej. Myślę że na początek marka samochodu nie powinna być dla Ciebie najważniejsza.
Swoją drogą masz wujków co mają firmy transportowe i nie wiesz gdzie masz uderzyć. No chyba że nie chcesz się z rodziną pochlastać i gdzieś doświadczenia nabrać.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 26 cze 2014, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Nie chodziło mi głownie o markę tylko o pokazanie czy euro 3 czy nowsze.
Zastanawiam się czy może jeździć chłodnią, bo wydaje mi się, że jest łatwiej niż zabezpieczać towar na firankach.


Post Wysłano: 26 cze 2014, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Myślę że jesteś za głupi by wykonywać ten zawód skoro tworzysz tak kretyńskie tematy :!: Przed wyjściem pewnie pytasz mamusię jaką koszulkę ubrać, bo nie potrafisz samodzielnie podejmować decyzji :lol:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 26 cze 2014, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2011, 5:04
Posty: 463
GG: 1
Samochód: Daihatsu Sirion
Lokalizacja: Glasgow

Cytuj:
Nie chodziło mi głownie o markę tylko o pokazanie czy euro 3 czy nowsze.
Zastanawiam się czy może jeździć chłodnią, bo wydaje mi się, że jest łatwiej niż zabezpieczać towar na firankach.
Ale Ty wiesz, że chłodnia to nie tylko palety ale i np. wiszace mięso?

_________________
Tak lubię: http://youtu.be/R15gD35BsiA

http://www.gazetae.com


Post Wysłano: 26 cze 2014, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Tak wiem, jak się jeździ z takim towarem? Pewnie gorzej niż paletami. Rozumiem że na haki ładują i rozładowują magazynierzy.


Post Wysłano: 26 cze 2014, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2014, 18:27
Posty: 23

Ja bym wybrał opcje nr. 4 , bo szkoda życia żeby siedzieć po kilka tygodni w budzie.


Post Wysłano: 27 cze 2014, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Na poczatek wez opcje 2,zobaczysz jak to jest i nauczysz sie jazdy i obsługi chłodni,

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 27 cze 2014, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2013, 11:02
Posty: 130
Samochód: TGA
Lokalizacja: Kraków

Stal zdaje się najciekawsza jeżeli to wszystko to w ogóle prawda a nie jakaś ściema (obstawiam to drugie). No ale tam trzeba się pobrudzić, do tego pasy łańcuchy kto by to spamiętał wszystko.


Post Wysłano: 27 cze 2014, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Fajnie tak nie mieć jeszcze wszystkich kwitów, doświadczenia a móc już wybierać w robotach... też chciałabym tak mieć po zdaniu egzaminu.


Post Wysłano: 28 cze 2014, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Zdaj egzamin najpierw, potem się będziesz martwił. Swoją drogą pewnie 3/4 tego co mówisz nie wypali, bo nie masz doświadczenia, bądź z 5 tysięcy zrobi się 2,5... Do czego to doszło, że ludzie ważne wybory w życiu podejmują pytając ludzi na forach internetowych.


Post Wysłano: 28 cze 2014, 1:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Podpucha jak nic. Kto mając tylu "wujków" pyta na forum. I ta robota ni z dupy. Niby wujek chłodnia z mięsem, a drugi na stali. Coś tu nie gra.
To samo mając kaznodzieje od wszelkich szrotów pytać o wynajem chłodni.


Post Wysłano: 28 cze 2014, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Cytuj:
Stal zdaje się najciekawsza jeżeli to wszystko to w ogóle prawda a nie jakaś ściema (obstawiam to drugie). No ale tam trzeba się pobrudzić, do tego pasy łańcuchy kto by to spamiętał wszystko.

Widzę teraz, że źle napisałem. Bierze się rury pcv i już załadowanych rusza w niedziele ok 22 w okolice Krakowa gdzieś na budowy. Później do huty po stal i zawozi do fabryki np. do Jarocina. Załadunek pcv i trasa od początku. Tutaj robota najpewniejsza ale najmniejsze zarobki ok 2,5 do 3,5 tys.
Cytuj:
Podpucha jak nic. Kto mając tylu "wujków" pyta na forum. I ta robota ni z dupy. Niby wujek chłodnia z mięsem, a drugi na stali. Coś tu nie gra.
To samo mając kaznodzieje od wszelkich szrotów pytać o wynajem chłodni.
3. Czyli wyjazdy na zachód są na firankach i wannach.
Cytuj:

Zdaj egzamin najpierw, potem się będziesz martwił. Swoją drogą pewnie 3/4 tego co mówisz nie wypali, bo nie masz doświadczenia, bądź z 5 tysięcy zrobi się 2,5... Do czego to doszło, że ludzie ważne wybory w życiu podejmują pytając ludzi na forach internetowych.
W sumie to możesz mieć rację, że teraz wszystko ładnie obiecują a później się okaże, że nic z tego nie będzie ale przecież nic nie zaszkodzi zapytać czy zastanowić się wcześniej.
Cytuj:
Fajnie tak nie mieć jeszcze wszystkich kwitów, doświadczenia a móc już wybierać w robotach... też chciałabym tak mieć po zdaniu egzaminu.
U mnie w okolicy jest trochę firm transportowych nawet takich które biorą bez doświadczenia. Chociażby fermy drobiu Woźniak biorą każdego, mają dużo ciężarówek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: