Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 cze 2014, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Witam, ma ktoś porównanie kosztów jak wychodzi w opłatach trasa Arad-Tychy, Myślę że najszybciej byłoby Arad-Szeged-Budapeszt-Sahy-Kremnica-Cieszyn, orientuje się ktoś ile droże wyjdzie to niż Arad-Oradea-Lucenec-Kremnica-Cieszyn. Zawsze wracam na centrum, więc potrzebuje najlepiej porównania ile więcej kosztowałby przejazd pierwszym wariantem,oraz ile czasu mogę zaoszczędzić. Za nic nie mogę znaleźć jakiegoś choćby orientacyjnego cennika na węgierskie autostrady.
Oczywiście mowa o cs+naczepa i ma lekko,więc górek się nie boi :mrgreen:

Dzięki za pomoc z góry, powiem tylko że temat dla mnie pilny.
EDIT: wygrzebałem cennik. Teraz pytanie. Przejscie graniczne Cenad-Kiszombor, można dużym i jeżeli tak warto się tam pchać?


Post Wysłano: 25 cze 2014, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Zdecydowana większość polskich kamionów lata Barwinek - Tornyosnémeti - Bors. Tak jest najtaniej, a jak jeszcze śmigniesz landami, to już w ogóle. Coś koło ~50 ojro wychodzi landem, autobanami ~ 75 ojro SK/H w jedną stronę plus winieta RO 11 ojro/dzień [wszystko pod euro 5]. Cenad-Kiszombor - nie wiem, co, jak i czemuś to akurat wynalazł, ale pół centymetra wyżej masz sprawdzone i pewne przejście dla ciężarówek: Nadlac. Problem z nim taki, że tam sporo brudasów się kręci i na siłę chce Ci coś sprzedać, dlatego jest średnio popularne.


Post Wysłano: 25 cze 2014, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Zawsze tak jeździmy, lecz auto ma teraz jedną zrzutkę po drodze w Tychach, wybiorę chyba wariant przez Budapeszt, znalazłem jakiś ichniejszy kalkulator i wychodzi 70e plus 30e za Słowację, więc bez tragedii, a oszczędzę dużo czasu, taką mam przynajmniej nadzieję.


Post Wysłano: 26 cze 2014, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Tak teraz na szybko rzuciłem w mapy i "naokoło" jest 770 km, a na "siage" 680 km, więc niecałe 100 kilo różnicy. Jakby nie to, że lecisz z "pierzem", to można by podyskutować. Ja bym tam leciał naokoło, w końcu mam płacone od kilometra. :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: