Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 kwie 2014, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2011, 14:56
Posty: 5
GG: 0

cześć :D pod koniec czerwca(kończy mi się umowa) zacznę ostre szukanie roboty i mam do was koledzy i koleżanki pytanie:
Gdzie wezmą kierowce C+E bez doświadczenia (pracuje w innym zawodzie), zależy mi na miłej atmosferze i dobrych zarobkach
i rozglądam się za czymś z Gryfina, szczecina, i w ostateczności Gorzowa wlkp
słyszałem o firmie Leman ale nawet nie wiem gdzie maja bazę
jeżeli zna ktoś dobra firmę niech pisze w wiadomościach prywatnych lub oficjalnie na forum :)
nadmienię jeszcze, że wolałbym kręcić po Polsce

naprawdę proszę o pomoc, wiec jeżeli ktoś chce się ze mnie nabijać albo coś w tym stylu niech powstrzyma się :wink: za pomoc wszystkim z góry dziękuje


Post Wysłano: 06 kwie 2014, 10:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2010, 19:09
Posty: 274
Samochód: Volvo FH13
Lokalizacja: GPU

Cytuj:
mam do was koledzy i koleżanki pytanie:
Gdzie wezmą kierowce C+E bez doświadczenia
Jeśli mam być szczery to odpowiem Tobie w prost : Nigdzie nie przyjmują bez doświdczenia a Ty masz jescze wymgnia. Na miłą atmosfrę w pracy i dobre zarobki pracuje się latami.
Musisz szukac największego, zdesperowanego dziada w okolicy, u ktorego nikt juz nie chce jezdzić i nająć się u niego a po paru miesiącach z małym juz doświadceniem ale z większymi szansami szukać dalej.
Na początku najlepiej zacząć jezdzić w powójnej obsadzie.

_________________
... Tłok w cylinder jebut ! I maszyna idut !


Post Wysłano: 07 kwie 2014, 2:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Wp trans Szczecin swego czasu ciągle się ogłaszali i przyjmowali bez doświadczenia.


Post Wysłano: 07 kwie 2014, 9:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jeżeli chodzi Ci o Leman'a z Gryfina to firma nazywa się Trans-Rek i ciągają naczepy od Lemana, ale nie jeżdżą po kraju, tylko po Skandynawii.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 17 cze 2014, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2011, 14:56
Posty: 5
GG: 0

a może cos jeszcze oprócz wp trans
w tran kaju byłem kazali czekac bo niema miejsc
proszę o pomoc


Post Wysłano: 17 cze 2014, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Trans kaj sobie odpuść, za dwa tygodnie podwójnej obsady w ramach przyuczenia nie dostaniesz ani grosza.
A w tej okolicy to najlepiej od razu strzel sobie w kolano, przynajmniej renta pewna ;)

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 17 cze 2014, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Caveral z tego co mi wiadomo bierze bez doświadczenia, baza i biuro w Szczecinie :wink:


Post Wysłano: 18 cze 2014, 11:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
mam do was koledzy i koleżanki pytanie:
Gdzie wezmą kierowce C+E bez doświadczenia
Jeśli mam być szczery to odpowiem Tobie w prost : Nigdzie nie przyjmują bez doświdczenia a Ty masz jescze wymgnia. Na miłą atmosfrę w pracy i dobre zarobki pracuje się latami.
Musisz szukac największego, zdesperowanego dziada w okolicy, u ktorego nikt juz nie chce jezdzić i nająć się u niego a po paru miesiącach z małym juz doświadceniem ale z większymi szansami szukać dalej.
Na początku najlepiej zacząć jezdzić w powójnej obsadzie.
podpisuje się obiema rękami pod tym :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 18 cze 2014, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

A w temacie ile zarabiamy dostanie zjebke, ze jeździ za miskę ryżu :) Bez doświadczenia jest ciężko i tak jak koledzy piszą, trzeba wziąść coś na początek, a z czasem szukać czegoś innego.

Sent from my GT-I9100


Post Wysłano: 18 cze 2014, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Uderz do BFC. Tam jest niezły przemiał, więc może akurat. Tym bardziej teraz, gdzie zaczyna się sezon urlopowy.


Post Wysłano: 28 cze 2014, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Teraz w BFC biorą też młodych na przyuczenie, na podwójną obsadę, myślę, że warto tam spróbować na początek.

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Post Wysłano: 28 cze 2014, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Kolega był w Andaro ? Tam przyjmują bez doświadczenia, dają 2,5 tyś, a gdy sam będziesz jeździć to 3,5 tyś., takie warunki zaproponowała jedna Pani z tej firmy.


Post Wysłano: 28 cze 2014, 17:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
A w temacie ile zarabiamy dostanie zjebke, ze jeździ za miskę ryżu :) Bez doświadczenia jest ciężko i tak jak koledzy piszą, trzeba wziąść coś na początek, a z czasem szukać czegoś innego.

Sent from my GT-I9100
hola hola?? jeździć a robić staż to dwie różne rzeczy :mrgreen: ale na początek nie warto nawet szukać dobrej firmy bo wiadomo że jest to na dotarcie się :lol: i będą gafy :D wiec te dobre zostaw sobie na tą chwilę gdy będziesz szukał pracy a nie stażu :idea:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 29 cze 2014, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Cytuj:
Cytuj:
A w temacie ile zarabiamy dostanie zjebke, ze jeździ za miskę ryżu :) Bez doświadczenia jest ciężko i tak jak koledzy piszą, trzeba wziąść coś na początek, a z czasem szukać czegoś innego.

Sent from my GT-I9100
hola hola?? jeździć a robić staż to dwie różne rzeczy :mrgreen: ale na początek nie warto nawet szukać dobrej firmy bo wiadomo że jest to na dotarcie się :lol: i będą gafy :D wiec te dobre zostaw sobie na tą chwilę gdy będziesz szukał pracy a nie stażu :idea:
\
Coś w tym jest, co kolega napisał. miałem kilka propozycji na staż, firmy które biorą bez doświadczenia, każą podpisywać lojalki, albo jeździć za najniższą krajową. Żaden problem jest poszukać takiej firmy która bierze na staż. Dobre firmy zostawiam na końcu, gdy będę miał doświadczenie, to będę starał się o pracę u nich.


Post Wysłano: 29 cze 2014, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2014, 18:27
Posty: 23

Cytuj:
Cytuj:
mam do was koledzy i koleżanki pytanie:
Gdzie wezmą kierowce C+E bez doświadczenia
Jeśli mam być szczery to odpowiem Tobie w prost : Nigdzie nie przyjmują bez doświdczenia a Ty masz jescze wymagania.
mylisz się ;) , Coquelle Polska Sp. z o.o, w tej firmie przyjmują bez doświadczenia, tylko ta firma nie sprosta wymaganią kolegi TOMASZ13 :DD


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: