Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Gdzie polecacie sie na poczatek zaczeczepic? Zaczynam robic c+e i juz pomalu sie rozgladam gdzie mogli by mnie przyjac bez doswiadczenia. Narazie jedynie Omega Pilzno przychodzi mi do glowy.

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


W powiecie tarnowskim i ościennych chyba nie masz za dużego pola do popisu.
W sumie to najbliżej masz Olszańskiego, Wzorka, Szarkowicza, Omegę. Możesz popytać w J.M. "Stonka". Ale czy przyjmą bez doświadczenia? Sięgając dalej na południe w powiat nowosądecki to można powiedzieć masz "zagłębie" transportowe. Tam już będzie łatwiej, ale nie całkiem łatwo.
Poza tym, nastały czasy takie, jak to my kiedyś śmialiśmy się z Niemców codziennie dojeżdżających do pracy 100 albo i więcej km. Chcąc znaleźć coś sensownego, na dzień dobry będziesz musiał "rozszerzyć horyzont" poszukiwań.
Chociaż póki co, póki na dobre nie zaczęły się jeszcze prace budowlane, prace polowe nie bardzo będzie się jak i gdzie "zahaczyć". A i ogłoszeń w PUP Tarnów nie ma za wiele, a jak są to za śmieszne pieniądze, przy oczekiwaniach nie wiadomo jakich.
Niemniej jednak życzę powodzenia.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Wielki dzieki za obfite info. Myslalem jeszcze o Pawtrans ale nie wiem czy to dobry pomysl na pierwsza robote. Dzownilem jeszcze do Autozat ale wymagaja 6 miesiecy doswiadczenia na zestawach. Obydwie te firmy jezdza cysternami ze spozywka. Aktualnie pracuje w fabryce do ktorej te firmy przywoza material i kierowcy nawet chwala te firmy i mowia ze duzo lzejsza jest praca na cysternie ale duzo bardziej odpowiedzialna

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Nie ma za co. Możesz jeszcze spróbować w Mag-Transie w Busku Zdroju. Z tego, co słyszałem, to szef jest ponoć "ludzkim" człowiekiem.
Do tego masz "Alta-Trans" z Żyrakowa, chyba rozkwit przeżyli w momencie, gdy padło T-P. "Głowacz" - tam to swego czasu (nie wiem, jak teraz) pierwsze pytanie brzmiało: "jak zapatruje się pan na jazdę na magnesie?", Alfa-Trans z Żarówki - ale rotacja tam jest ogromna, jeżdżą na DAFach (głównie).
Hmmm, co jeszcze? Mal-Trans w Ładnej, jeździli kiedyś tylko na patelniach, teraz coraz częściej spotykam plandeki. Zeliaś (tak, ten od budownictwa) zaczął bawić się w transport. I to chyba nie tylko na potrzeby własne. Nie polecam "Planty" z Tarnowa - będziesz tyrał za grosze a na początku jeszcze podwójna obsada (szwagra kolega tam pracuje). Amnezja - to już chyba "legenda" ;) tarnowskiego transportu.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2011, 23:08
Posty: 66
Samochód: Volvo FH 500 EEV
Lokalizacja: Tarnów

Jester -
Amnezja padła ale jest tylko pod inna nazwą , ale z tego co słyszałem to i tak marne warunki .

gacekce - Kolego możesz też popytać w Tarnowie u Drewka są tam 3 firmy dwie na plandekach i jedna na wannach .
A z tego co widzę to alfa-trans szuka kierowcy lub kierowców , dzisiaj dodał ogłoszenie na UP>
Pozdrawiam

_________________
[B+E][C][C+E][KW][KK]
This signature was removed by ACTA


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Znacie te firme Stanisław Józef Malec , Łopoń, 32-830 Wojnicz, Polska ? Dzwonili z tam tad do mnie czy jestem zainteresowany u nich praca. Jak cos slyszeliscie o tej firmie to napiszcie bede wdzieczny

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Znacie te firme Stanisław Józef Malec , Łopoń, 32-830 Wojnicz, Polska ? Dzwonili z tam tad do mnie czy jestem zainteresowany u nich praca. Jak cos slyszeliscie o tej firmie to napiszcie bede wdzieczny
Wiem tylko tyle, że po za zestawami ma też małe busy, które jeżdżą po Europie. Nie wiem jakie ma zestawy, prawdopodobnie coś nieopisanego.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2011, 23:08
Posty: 66
Samochód: Volvo FH 500 EEV
Lokalizacja: Tarnów

Tak kolega wyżej . Busy i ma tylko jeden zestaw , dafa w niskiej kabinie z naczepą chyba mega . Jak pierwszy raz pojawiło się ogłoszę na urzędzie pracy w Tarnowie , to dzwoniłem i dopiero starał się licencje . Co do zarobków to nie wiem .

_________________
[B+E][C][C+E][KW][KK]
This signature was removed by ACTA


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lip 2013, 7:13
Posty: 2
GG: 1212
Samochód: star

wiem co nieco na temat zaróbków, napiszę ale tylko na priv


Ostatnio zmieniony 17 lip 2013, 7:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Od razu mogłeś zamieścić info na priv, a nie nabijać licznik postów.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Tak kolega wyżej . Busy i ma tylko jeden zestaw , dafa w niskiej kabinie z naczepą chyba mega . Jak pierwszy raz pojawiło się ogłoszę na urzędzie pracy w Tarnowie , to dzwoniłem i dopiero starał się licencje . Co do zarobków to nie wiem .
A wiesz może, gdzie trzyma te samochody w Sufczynie?
Cytuj:
wiem co nieco na temat zaróbków, napiszę ale tylko na priv
Ja też bym prosił info na priv.

gacekce masz blisko do Dąbrowy? Popytaj u tych co sprowadzają auta z zagranicy, słyszałem że dobrze płacą. Zawsze to jakiś początek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Jestem z DT, kolegi znajomy jezdzi u tego co sprowadza to niby ma 400zl za kurs a ile w tym prawdy to nie wiem. Ja narazie rozgladam sie wstepnie bo jeszcze nie mam KW ;/ , ale do sprowadzania samochodów chyba nie trzeba..? nie przewozi sie przeciez zadnego ladunku, sam samochod sie proawdzi

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 maja 2013, 22:38
Posty: 10

Jeżeli mogę coś doradzić to po prostu zajrzyj do działu z ogłoszeniami na forum,tam będziesz miał zdecydowanie największe pole manewru w sensie samych ogłoszeń z pracą,myślę ze warto chociaż Dąbrowa Tarnowska to trochę małe pole manewru.


Ostatnio zmieniony 20 sie 2013, 17:52 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Co ten post wnosi do tematu? Myślisz, że Kolega tam nie zaglądał? Wiesz, chyba nie popisałeś się podpowiedzią.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Odgrzewam kotleta. Moze ma ktos jakies aktualne info gdzie mozna sie teraz zalapac bez doswiadczenia. W koncu skompletowalem dokumenty czekam tylko na karte kierowcy i zaczynam intensywnie szukac pracy.

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Gerex 2 Rzezawa, biorą bez problemów kierowców bez doświadczenia. Rewelacji nie zarobisz a szanse na wybicie się dostaniesz.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Gerex 2 Rzezawa, biorą bez problemów kierowców bez doświadczenia. Rewelacji nie zarobisz a szanse na wybicie się dostaniesz.
No to mu doradziłeś.... :roll:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Cytuj:
Gerex 2 Rzezawa, biorą bez problemów kierowców bez doświadczenia. Rewelacji nie zarobisz a szanse na wybicie się dostaniesz.
Na razie tak bardzo nie jestem zdesperowany bo mam prace w innym zawodzie, ale dzieki za checi :wink:

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Z tego co wiem (ale to wykracza poza powiat tarnowski) w ZET Transport "ruszyła" Szwecja i na ten kierunek szukają kierowców. Kumpel dostał propozycję zmiany kierunku, ale nie byli w stanie mu określić za jaką kasę. Obiło mi się o uszy, że ta Szwecja idzie z modą Omegi - działalność.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Wszystkie firmy wymienione a o Misiu nikt nie wspomniał, z Tarnowa. Ten z Łoponia z tego co wiem to ponoć w spółke z Wawtrans wszedł. On przyjmuje a tamten niby wszystkim kieruje. Słyszałem od kolegi pozd


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2014, 13:10
Posty: 4

Na razie tak bardzo nie jestem zdesperowany bo mam prace w innym zawodzie, ale dzieki za checi :wink:[/quote]

odgrzewam kotleta. jak kolego wyglada sytuacja dzisiaj? jezdzisz czy nie? jak tak to gdzie znalazles swoja pierwsza firme?
pytam bo tez jestem z powiatu dabrowskiego i zostala mi tylko do zrobienia KW i juz powoli rozgladam sie za jakas firma...
slyszales jakies opinie o firmie Mape Trans z Lubasza k/Szczucina?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: