Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 kwie 2011, 8:23

Cytuj:
w dalszym ciągu jeżeli ktoś zazdrości łatwego chleba jako pracodawcy może sam założyć firmę.
Osobiście nie zazdroszczę "prowadzenia firmy transportowej". Nie będę ukrywał, że pracuję w takiej, gdzie dużo decyzji odnośnie serwisów, kosztów paliwa podejmujemy wspólnie z szefem. Nie zazdroszczę mu zgryzów w postaci opóźnionych płatności, szalejących cen paliwa i spedycji, która patrzy, jak zerwać ostatnią koszulę z grzbietu.
Prawda jest taka, że złote czasy w transporcie się skończyły i teraz trzeba zacisnąć pasa, co nie oznacza, że firmy trzeba zamykać. No i przede wszystkim - czasy dorobkiewiczów skończyły się.


Post Wysłano: 28 kwie 2011, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Przeglądnąłem cały ten temat i miałem się nie wypowiadać, ale jednak naskrobie kilka zdań. Ogólnie patrząc tam gdzie idzie o pieniądze nawet wirtualne to trzeba się po kłócić, ale to jest domena naszego narodu więc to przemilczę. Niestety to co napisał kolega Jester jest przykrą prawdą i trzeba się z tym zgadzać.
Cytuj:
A jak przychodzi trwoga są 2 wyjścia:
1. O kur@#$ co to będzie.
2. Obcinamy kierowcom, bo to z ich winy samochód się popsuł.
A w razie czego to są leasingi. A że leasingi trzeba spłacać to się tnie koszty, albo jak nie płaci się to przychodzi smutny pan i zabiera zestaw.
Co do kolegów którzy maja inne zdania też ich szanuje. Każdy ma prawo do swojego ,ale radzę się obudzić bo może być za późno.To co kolego Borek napisałeś
Cytuj:
Wszędzie są ludzie co psują stawki.
i to nie ma znaczenia czy to w transporcie , budownictwie, salonie piękności etc. Ale teraz z innej beczki pokaże wam ofertę ze spedycji w Krakowie na dostawcze do 3,5 t jaką ostatnio znalazłem http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-kierow ... Z277639800 powiem wam tak dobre kilka lat temu zaczynałem w tej dziedzinie transportu krajowego i stawka wa chała się w granicach 1.20 zł za km do nawet 1.50 zł km na ekspresach , a średnia cena ropy była w granicach 3.80 zł za litr ON wiec sami się zastanówcie czy w obecnym czasie się to opłaca .Wybór pozostawiam każdemu z was z osobna. Z góry przepraszam jak kogoś obraziłem nie miałem tego na celu. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 03 lip 2017, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2017, 16:39
Posty: 2
Samochód: iveco

Witam jeździ ktoś pod manderslotem albo pod naglem jakie tam są stawki


Post Wysłano: 03 lip 2017, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Pytasz czy stwierdzasz?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: