Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sty 2011, 2:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2010, 22:24
Posty: 10
GG: 0
Samochód: ERF ECX
Lokalizacja: Manchester

Witam

Jak sądzicie, czy jest sens stworzenia strzeżonego 24h parkingu dla tirów wraz z punktem gastronomicznym, punktem sanitarnym, tarasem oraz myjnią dla ciężarówek przy drodze S-7?

Jeśli tak to ile kierowcy byliby w stanie zapłacić za postój na noc za taką usługę?

Pozdrawiam

Grzegorz


Post Wysłano: 14 sty 2011, 9:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Chyba to najlepszy biznes na te czasy. Jak rozumiem musisz kupić teren i postawić budynek to trochę kosztuję. Co innego jak byś już miał tam działkę i tylko zostało by ci postawić budynek.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 14 sty 2011, 10:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

ile byłby w stanie zapłacić??? ktoś kto jedzie ładunkiem o wysokiej wartości i pod plandeką nie będzie szukał promocji ale to sporadyczna sytuacja,ceny są różne ale trzeba spojrzeć na to z innej strony bo zapewne jak zainwestujesz to chciałbyś mieć przynajmniej 80% obłożenie co noc,wiec biorąc pod uwagę krajowe realia taki parking nie może kosztować wiecej jak 40zł wg mnie i taki też pułap jest w europie-owszem są droższe parkingi ale raczej świecą one pustkami,i żeby kierowcy chętnie odwiedzali twój parking w tej cenie trzeba stworzyć jakiś bonus typu 20zł do wykorzystania w bufecie (zakładam że są tam przyjazne ceny i w tej kwocie dostane schabowego) bo sam parking płatny nie jest dla mnie żadnym magnesem ale jak mnie nakarmią to chętnie będe tam zajeżdżał :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 14 sty 2011, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
W
Jeśli tak to ile kierowcy byliby w stanie zapłacić za postój na noc za taką usługę?
Nic Ci nikt nie zapłaci. Chętni będą tylko ci, którym skończy się czas jazdy albo będą wieźć "złoto w sztabkach".
Punkt gastronomiczny to znaczy bar jakiś? Takich na pęczki po drodze i z renomą...
Punkt sanitarny? Będziesz wyjątkiem i zaoferujesz kible? Płatne?
jedynie myjnia i to z bonami na jakiś obiad wg mnie przyniesie zysk...
Płatny parking zmusi tylko ludzi z cennym ładunkiem i tych, którym skończył się czas jazdy... Reszta Cie ominie...


Post Wysłano: 14 sty 2011, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Na płatny parking nawet nie wjeżdżam, co innego strzeżony, ale to i tak nie będzie miało wielkiego wzięcia. Na BP 60km DK2 za 200L jest obiad z dwóch dań, prysznic i kibel, tak więc jedzenia nie idzie praktycznie przejejść, za jedno tankowanie, kiblów i pryszniców też mam w opór, na Pniowie znów za 50L jest piwo albo Tiger, za 200 obiad, także za całe tankowanie masz zapas piwa na tydzień. Na BP Okmiany masz znowu talon na 14zł za 200L na dowolny zakup na tej stacji, plus prysznic, parking jest tam płatny, ale jak zatankujesz to możesz stać, jedzenie takie se. Dodatkowo punkty na kartę BP. Jedzenie z reguły dobre tam gdzie dużo ludzi, choćby dlatego że schodzi na bieżąco, przy jakiś barach tylko postój z ostateczności lub na krótką pauzę. Czasem jak tankuję gdzieś w nowym miejscu pytam co dostanę za paliwo, jak nic to jadę dalej :mrgreen: nie tankuję paliwa na jakiś gównianych stacyjkach, z reguły BP, Statoil, Orlen, choć wiadomo że to żaden gwarant na dobre paliwo.


Post Wysłano: 15 sty 2011, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

40 zł jest ok ale w tym 24h na parkingu monitorowanym, prysznic, obiad, kibel, darmowy internet, telewizja, 3 kawy, paczka fajek, myjnia i gratis płyn do spryskiwaczy. Inaczej nikt nie stanie.


Post Wysłano: 15 sty 2011, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Czy w okolicy są inne parkingi?Przykład parkingu www.nalewajko.pl przed Białymstokiem.Parking płatny,w nocy pełny.Nie pamiętam ceny,ale kiedyś było 10zł a ze śniadaniem 22zł.Większość kierowców brała ze śniadaniem na koszt firmy.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 15 sty 2011, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Cytuj:
Na płatny parking nawet nie wjeżdżam, co innego strzeżony, ale to i tak nie będzie miało wielkiego wzięcia. Na BP 60km DK2 za 200L jest obiad z dwóch dań, prysznic i kibel, tak więc jedzenia nie idzie praktycznie przejejść, za jedno tankowanie, kiblów i pryszniców też mam w opór, na Pniowie znów za 50L jest piwo albo Tiger, za 200 obiad, także za całe tankowanie masz zapas piwa na tydzień. Na BP Okmiany masz znowu talon na 14zł za 200L na dowolny zakup na tej stacji, plus prysznic, parking jest tam płatny, ale jak zatankujesz to możesz stać, jedzenie takie se. Dodatkowo punkty na kartę BP. Jedzenie z reguły dobre tam gdzie dużo ludzi, choćby dlatego że schodzi na bieżąco, przy jakiś barach tylko postój z ostateczności lub na krótką pauzę. Czasem jak tankuję gdzieś w nowym miejscu pytam co dostanę za paliwo, jak nic to jadę dalej :mrgreen: nie tankuję paliwa na jakiś gównianych stacyjkach, z reguły BP, Statoil, Orlen, choć wiadomo że to żaden gwarant na dobre paliwo.

Chłopaki, na Trzcielu też dalej te dobre talony są za tankowanie :D ? Nie jeżdżę za granicę, ani na Świecko a mam bony do Portu 2000 w Mostkach :D Można pohandlować :lol:

Patrząc na taki PORT 2000, Nevadę czy inne Truck's stopy to myślę, że taki płatny nie miał by sensu. Mało kto zajedzie :) Musiałbyś mieć dobre miejsce, dobrą michę, tanio i bez konkurencji większej w okolicy.

Pozdrawiam :U


Nic nie wniosłem do tematu ? Normalne.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 15 sty 2011, 1:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Ale zarobek główny to nie tylko opłacenie miejsca parkingowego...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 15 sty 2011, 1:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W Starym Mieście w Dafie u Podlasińskiego (wiatraki przy A2, zjazd na Konin) był bezpłatny monitorowany, teraz chyba 10 zł. Dużo kierowców wolało kawałek zjechać z autostrady i sobie spokojnie wypauzować, przeważnie te dwa trzy miejsca w nocy jeszcze były wolne, teraz to można w poprzek nawet stanąć. Coś tam teraz samochodów zawsze stoi, ze trzy ruskie dwa nasze i na tym koniec. Jakby policzył, że co drugi jakieś piwo czy fajki weźmie a i może się zatankuje jak już podjechał to kto wie czy jedno w drugie by nie weszło, no chyba że im za ciasno już było. Co chodzi o mnie to jeszcze się nie zdarzyło cobym na jakimś płatnym stał, raz tylko się zatrzymałem, zjadłem w barze i jak dokręcałem w chabecie do 45 to przyszedł cieć i woła pieniądze to się zawinąłem i tyle mnie widzieli.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 sty 2011, 2:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Czy w okolicy są inne parkingi?Przykład parkingu http://www.nalewajko.pl przed Białymstokiem.Parking płatny,w nocy pełny.Nie pamiętam ceny,ale kiedyś było 10zł a ze śniadaniem 22zł.Większość kierowców brała ze śniadaniem na koszt firmy.
Andrzej - Litwini tam w 90%
Polacy prędzej na Shellu przed Jeżewem...


PS: Na wakacje jest promocja i parkowka za darmo (przynajmniej była)...

Nalewajko ma "bezpieczny parking", winiety, prysznice, wifi, dobre żarcie....

PS2: ZA Białymstokiem (w stronę stolicy)
Jadąc DO Białegostoku masz zakaz (nie ma lewoskrętu niestety)


Post Wysłano: 28 wrz 2017, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2017, 17:03
Posty: 1
Samochód: Scania

Cytuj:
Witam

Jak sądzicie, czy jest sens stworzenia strzeżonego 24h parkingu dla tirów wraz z punktem gastronomicznym, punktem sanitarnym, tarasem oraz myjnią dla ciężarówek przy drodze S-7?

Jeśli tak to ile kierowcy byliby w stanie zapłacić za postój na noc za taką usługę?

Pozdrawiam

Grzegorz
Zależy jak do tych płatności ustosunkują się pracodawcy. Jeśli będą bez problemu zwracać za faktury parkingowe, a w nich będzie ukryte np. śniadanko, piwko, prysznic, i inne gifty, to i kierowcy chętnie będą takie parkingi wybierać, nawet prędzej od bezpłatnych. Wszystko w rękach właścicieli firm, bo kierowca ze swojej kasy i nie zapłaci, bo niby dlaczego.


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 5:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No tak, przecież dlaczego kierowca ma płacić za śniadanko które sam zjadł, piwko które sam wypił, prysznic gdzie sam się opłukał, i inne gifty...
No niby dlaczego by miał za swoje żarcie płacić.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 10:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Kierowca płaci za parking. Śniadanie jest wliczone w cenę, jak np. na autohofie.
W Kudowie na BP płaci się tylko za miejsce postojowe i wtedy jakby Ci kierowca przyniósł rachunek za śniadanie, które zjadł to inna bajka.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 10:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
i wtedy jakby Ci kierowca przyniósł rachunek za śniadanie, które zjadł to inna bajka
Wtedy automatycznie ma dietę pomniejszoną o:
- śniadanie 25%
- obiad 50%
- kolacja 25%
Już widzę jak te kwitki przynoszą...:D


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

A ten co ma z km? :)

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
A ten co ma z km? :)
Z jakiego km? Przecież na parkingu mówią, że nie można płacić z km...tylko podstawa + diety :)
Sam już nie wiem :D


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Teraz nowe stawki wchodzą. 10 z przodu plus śniadania / obiady :)

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

I pifko, albo cztery...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Pifko szef przed wyjazdem daje, żeby na stacjach nie przepłacać.


Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: