Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 gru 2010, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2010, 18:33
Posty: 7
GG: 0
Samochód: MB Actros 2544 mpII

Witam. Ja dopiero zaczynam na tym forum i dlatego mam do was pytanie.
A więc orientujecie się może czy UE dofinansowuje zakup ciężarówek na to by stworzyć nowe miejsca pracy na wsiach. Chciałbym założyć firmę transportową i nie wiem czy można pozyskać fundusze na jej otwarcie z Unii Europejskiej. Z góry dzięki


Post Wysłano: 07 gru 2010, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Z tego co mi pani w UP powiedziała nie są przewidziane dotacje na transport, dostaniesz na komputer i biurko ale na samochód do celów zarobkowych na pewno nie. Na użytek własny, dowóz pracowników czy coś takiego możesz przeznaczyć jakiś % kwoty którą otrzymałeś, nie pamiętam musiał bym poszukać regulaminu. Najlepiej udać się do UP może coś się zmieniło, chociaż wątpię.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 07 gru 2010, 23:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

NIE NIE NIE, no ile razy można powtarzać. Nie ma żadnych dofinansowań z UP, UE na zakup pojazdów ciężarowych dla firm transportowych.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 08 gru 2010, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2008, 12:40
Posty: 141
GG: 0

z UP jest dofinansowanie dla rozpoczynających działalność a UE można się starać o dotacje z programu "działanie 6.2 POKL" tez dla rozpoczynających działalność poniżej 25 roku życia. jest jeszcze jakiś program dla rozwoju mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich. Pojazdy specjalistyczne mają większa szansę powodzenia i o nie można składać wnioski, ale jeśli chodzi o transport to zgóry masz przegraną.

są ludzie którym udaje się wywalczyć kasę na np busa, albo to jest bardzo znikomy procent.
ogólnie spróbować zawsze można :wink: ale nie licz na jakąś kase....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: