Strona 1 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 14:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2008, 20:53
Posty: 36
GG: 1

PRACY BRAK!!!!rozesłałem do wszystkich firm transportowych z z woj.pomorskiego , warmińsko-mazurskiego i nikt nigdzie nie zatrudnia a bynajmniej nikt nie dzwoni ani nie pisze co robic???????Gdzie mozna znalezc robote bez doswiadczenia!? przeciez kazdy gdzies zaczynal...

_________________
Świat jest piękny zza szyby szoferki , ale nikomu o tym nie opowiesz...


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 14:44

Cytuj:
Gdzie mozna znalezc robote bez doswiadczenia!? przeciez kazdy gdzies zaczynal...
Masz 1000000% racji, niestety w obecnej sytuacji kierowcy bez doświadczenia przecież nie istnieją...


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Z doświadczeniem jest podobnie. Znajomy poszukuje pracy trochę mu pomagam szukać w miarę możliwości i w całym woj. Łódzkim nie ma nic. Koles ma ponad 10 lat doświadczenia z czego ostatnie 5 na międzynarodówce i nie może znaleźć pracy.

Jakby ktos cos wiedzial o jakims zatrudnieniu to prosze o kontakt na pw

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

a szukałeś w mniszych firmach typu przewoź osób albo po hurtowniach żeby towar rozwozić


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kolege interesuje raczej transport pelno wymiarowymi zestawami bez roznicy czy polska czy miedzynarodowka.

Pytalem w mniejszych wszedzie chca CV i na tym kontakt sie konczy

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
PRACY BRAK!!!!rozesłałem do wszystkich firm transportowych z z woj.pomorskiego , warmińsko-mazurskiego i nikt nigdzie nie zatrudnia a bynajmniej nikt nie dzwoni ani nie pisze co robic???????Gdzie mozna znalezc robote bez doswiadczenia!? przeciez kazdy gdzies zaczynal
Kolego w chwili obecnej, kiedy duzo firm pozbywa sie czesci taboru, ciezko jest o prace nawet dla doswiadczonych kierowcow
Cytuj:
Z doświadczeniem jest podobnie. Znajomy poszukuje pracy trochę mu pomagam szukać w miarę możliwości i w całym woj. Łódzkim nie ma nic. Koles ma ponad 10 lat doświadczenia z czego ostatnie 5 na międzynarodówce i nie może znaleźć pracy.
takze nie dziw sie, ale ten stan moze jeszcze w Twoim przypadku troche potrwac, chociaz dlatego ze z racji obecnej sytuacji na rynku watpie, aby ktos inwestowal w zielonego pracownika.


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
ciucma102 napisał(a):
Z doświadczeniem jest podobnie. Znajomy poszukuje pracy trochę mu pomagam szukać w miarę możliwości i w całym woj. Łódzkim nie ma nic. Koles ma ponad 10 lat doświadczenia z czego ostatnie 5 na międzynarodówce i nie może znaleźć pracy.

takze nie dziw sie, ale ten stan moze jeszcze w Twoim przypadku troche potrwac, chociaz dlatego ze z racji obecnej sytuacji na rynku watpie, aby ktos inwestowal w zielonego pracownika.
Chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Napisalem ze znajomy ma ponad 10 lat doswiadczenia z czego 5 jezdzil po europie

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Pracy jest dla doświadczonych tylko zarobki są słabe...

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2009, 0:26
Posty: 28
GG: 9899721
Samochód: Narazie brak:)

Myślicie,że w najbliższym czasie cos się zmieni,że za jakiś czas będzie więcej ofert pracy??


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Napisalem ze znajomy ma ponad 10 lat doswiadczenia z czego 5 jezdzil po europie
a ja napisalem
Cytuj:
ciezko jest o prace nawet dla doswiadczonych kierowcow
i w tym momencie dalem Twoj cytat, wiec... Ty nie czytasz ze zrozumieniem.
Cytuj:
Myślicie,że w najbliższym czasie cos się zmieni,że za jakiś czas będzie więcej ofert pracy??
Myślicie,że w najbliższym czasie cos się zmieni,że za jakiś czas będzie więcej ofert pracy??
Watpie, w tym roku raczej sie nie poprawi, sam chcialem wiecej zarabiac, a wiem ze te plany w tym roku sie nie spelnia.


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Dales moj cytat i na koncu napisales
Cytuj:
takze nie dziw sie, ale ten stan moze jeszcze w Twoim przypadku troche potrwac, chociaz dlatego ze z racji obecnej sytuacji na rynku watpie, aby ktos inwestowal w zielonego pracownika.
O ile dobrze wiem to najpierw daje sie cytat a potem na niego odpisuje ale ok nie ma tematu

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 27 mar 2009, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Z opinii kierowców wiem, że w AGROMEXie biorą bez doświadczenia. W mniejszej firmie takiej jak IZOTRUCK z pod Sieradza też jest duża rotacja tylko tu biorą bardziej z doświadczeniem.

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

od ponad roku piszę o tym, że będzie źle. dobrze że to ktoś w końcu zauważył.

kulminacja kryzysu w transporcie nastąpi na wiosnę 2010. więc najgorsze jeszcze przed nami.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2008, 20:53
Posty: 36
GG: 1

Wczoraj rozesłałem kolejne 100 aplikacji i .................i nic :( nie wiem co robic , do tej pory jezdziłem po polsce busem i nie umiem w domu siedziec albo pracowac w fabryce takie cos mnie zabija musze byc w 15 miejscach dziennie inaczej jest nudno. mam pomysl. BEDE JEZDZIL ZA DARMO!!!!!!!!!:D napewno mnie przyjma:D :lol:

_________________
Świat jest piękny zza szyby szoferki , ale nikomu o tym nie opowiesz...


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 12:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2008, 11:52
Posty: 130
GG: 3686521
Lokalizacja: Kielce

Kryzys - najmodniejsze słowo ostatnio. Sztucznie naciągane jak dla mnie to wszystko, to jest tylko głupie wytłumaczenie dla właścicieli firm - "zwalniamy bo kryzys", "obcinamy pensje bo kryzys". Głupota totalna, ja w kryzys nie wierzę. Pracę znalazłem ostatnio bez doświadczenia, dobrze płatną. Kryzys ma ten co chce go mieć.


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Kryzys - najmodniejsze słowo ostatnio. Sztucznie naciągane jak dla mnie to wszystko, to jest tylko głupie wytłumaczenie dla właścicieli firm - "zwalniamy bo kryzys", "obcinamy pensje bo kryzys". Głupota totalna, ja w kryzys nie wierzę. Pracę znalazłem ostatnio bez doświadczenia, dobrze płatną. Kryzys ma ten co chce go mieć.
Ovczywiście że tak.I z tego samego powodu w ramach zmowy firmy takie jak Opel, Fiat, Volvo i inne profilu maszynowego oraz AGD, RTV itp. wraz z podwykonawcami zwalniają po kilkuset ludzi jednocześnie.W ramach tej samej zmowy wczoraj sąd ogłosil upadłość Krośnieńskich Hut Szkła, a parę dni temu Trans Południa.To wszystko wymyślono by uzasadnić istnienie tego modnego słowa.

_________________
ego


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
i nie umiem w domu siedziec albo pracowac w fabryce takie cos mnie zabija musze byc w 15 miejscach dziennie
Idź na listonosza :)

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2008, 20:53
Posty: 36
GG: 1

To kolega moze mi podzuci gdzie przyjecia sa teraz??region nie jest wazny w du*e mam region , wziałem kredyt na mieszkanie i musze szybko zaczac pracowac.

_________________
Świat jest piękny zza szyby szoferki , ale nikomu o tym nie opowiesz...


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 12:41
Posty: 76
GG: 0

U mnie w firmie problem z kryzysem jest taki że kolega - szef zwolnił kierowcę i operatora dźwigu a pracy jest tyle samo za taką samą kwotę.

Kryzys w rozumieniu encyklopedycznym nie istnieje. To słowo zostało pierwszy raz użyte przez psychologów i psychoanalityków.

Nie mniej jednak będzie on bardziej odczuwalny w dużych firmach i miastach które ograniczają zatrudnienie lub nawet zwalniają. To najprostsze podejście szefów, rad nadzorczych i innej maści prezesów i managerów do zniwelowania strat :(

Kolego Cyryl czym motywujesz swoje przekonanie o kulminacji załamania rynku usług transportowych dopiero za rok ?
Czy aby opóźnieniem reakcji rynku na obecną sytuację ?


Tytuł: Re: Praca znika
Post Wysłano: 28 mar 2009, 15:08

Wczoraj przypadkowo wpadła mi w ręce gazeta "Rzeczpospolita". Znalazłem tam artykuł, w którym mowa jest o wzroście transportu. Takie firmy jak DHL czy DPD w ciągu kończącego się kwartału odnotowały spory wzrost eksportu. SCHENKER np. otworzył linię to Turcji, ponieważ jest duże zapotrzebowanie na transport właśnie w tamte rejony. Jak w końcu wygląda sytuacja? Jedni mówią, że będzie dopiero źle, inni, że jest poprawa... Ten cały "kryzys" to tylko propaganda i nic więcej...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: