Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 lut 2008, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2008, 15:38
Posty: 9
GG: 0

Witam.
Mam 25lat, mam zrobione prawko " C " i teraz pytanie do was!? Czy opłaca sie jezdzic na solowce po kraju?? Wielkim plusem jest to, ze codziennie bede w domu i ile moge zarobic?! i co najlepiej wozic i w jakiej firmie najlpeiej robic?! I jak bedzie z przyuczeniami?!?!
Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi :)


Post Wysłano: 07 lut 2008, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:03
Posty: 4
GG: 0
Lokalizacja: Tarnów

Mysle ze na poczatek bedzie to dla Ciebie dobre przyuczysz sie napewno a zarobki mysle ze nie beda takie tragiczne ,nie mysl ze solowka bedziesz codziennie w domku.Pozdrawiam

_________________
Jedziemy na Szczecin a [wycenzurowano] na Radom same pojada


Post Wysłano: 07 lut 2008, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Codziennie w domu raczej nie będziesz. Zależy od tras.

Dla przykładu:
Do mojego wujka na wsi przyjeżdża Scania 124L po mleko. Jest to solówka przystosowana do transportu mleka, czyli beczka. Wyjeżdża z pewnej miejscowości (nie pamiętam nazwy), niedaleko Barwinka. Do mojego wujka ma jakieś 150km trasy. Ma sporo punktów skupu mleka, więc z 10 miejscowości może zaliczyć (albo i więcej). Wyjeżdża o 2/3 nad ranem i wraca około 15/16 do domu. Co do pensji to nie mam zielonego pojęcia. Zapytam kierowcy przy okazji.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 07 lut 2008, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2008, 15:38
Posty: 9
GG: 0

wiem i jak najbardziej licze sie z tym, ze nie bede codziennie w domu, ale zawsze lepsze to, niz 4razy w tygodniu na ciagniku :) a tak na oko, ile moge zarobic??niech powie ktos kto robił na solo na krajowkach.


Post Wysłano: 07 lut 2008, 19:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

widzę, że oczekujesz wiążącej odpowiedzi zarobisz tyle a tyle. jednak rzeczywistość jest bardzo różna, możesz jeździć za grosze, a możesz zarabiać więcej od kierowców jeżdżących za granicę.
wszystko zależy od Twoich umiejętności jakich nabędziesz, rozeznania rynku i oceny przyszłego pracodawcy.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 07 lut 2008, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego a np wywrotka nie interesowalaby Cie??? U mnie w miescie na wywrotce kierowcy maja okolo 2 tys zl. Nie wiem jak im to naliczaja dokladnie jednak jak rozmawialem z kierowca to mowil ze placa nie jest stala. Mowil ze jednego miesiaca zarobi 2 a innego i pod 3 podejdzie. Mysle ze przyuczenie bedzie trwalo krocej niz na zestawie bo latwiej jest sie nauczyc na soloweczce. Ja pytajac o prace na C kierownik transportu powiedzial mi ze 3 czy 4 trasy z innym kierowca i siadam sam. Co do zarobkow to nie odpowiem Ci ile mozna zarobic. Jest to uzaleznione napewno od przewozonego towaru, obszaru Polski, ilosci dni w trasie. Mysle ze jest to dobra szkola jazdy przed siasciem na zestaw. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu. Jak cos znajdziesz to sie pochwal.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 07 lut 2008, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2008, 15:38
Posty: 9
GG: 0

powiem tak, zestaw to mnie nie interesuej :)
W gre wchodzi tylko i wyłącznie solówka, badź wywrotka :)
Chodzi o to, ze nie moge sobie pozwolic na to, zeby jezdzic na zestawie i byc w domu raz na tydzien, albo i to nie. a 2.5 tyia na miecha to wcale nie jest mało.


Post Wysłano: 07 lut 2008, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 19:38
Posty: 96
GG: 0
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
powiem tak, zestaw to mnie nie interesuej :)
W gre wchodzi tylko i wyłącznie solówka, badź wywrotka :)
Chodzi o to, ze nie moge sobie pozwolic na to, zeby jezdzic na zestawie i byc w domu raz na tydzien, albo i to nie. a 2.5 tyia na miecha to wcale nie jest mało.
w mojej okolicy od 2400-3000 na solówkach.. wiec nie tak zle..

_________________
[CE][DE]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: