Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lip 2011, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:48
Posty: 87
GG: 6375157
Samochód: MB Actros
Lokalizacja: Starogard Gdański

Ja również byłem na Master Trucku.Impreza naprawdę fajna,dobry klimat,dużo pięknie stuningowanych autek,ale niestety organizatorzy nie przygotowali się na taki najazd publiczności,stąd wjazd na zlot był długi,a kolejki do punktów gastronomicznych-ogromne!!!Ale mimo wszystko impreza udana 8)


Post Wysłano: 21 lip 2011, 13:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Byłem zobaczyłem, a więc trzeba naskrobać kilka zdań na temat tej imprezy. Na wstępie chciałem podziękować kolegom z forum za wspólna zabawę. Jak każda tego typu impreza miała elementy pozytywne jaki negatywne czyli wszystko w normie, ale przeważają te mniej fajne wspomnienia. Ale że by nie być goło słownym zacznę od plusów: duża ilość pięknych, podkreślę pięknych ciężarówek (a nie tyrów); zaproszenie ITD i Policji która odpowiadała na pytania i fajni ludzie i na tym kończą się pozytywy. Ktoś wcześniej napisał że nie powinno się krytykować organizacji imprez , ale według mnie jeśli płacisz za wstęp na taki zlot (kupujesz usługę) więc masz prawo do wyrażenia swojego zdania choć by było krytyczne. Negatywne elementy większość wymieniliście, ale ja do łoże od siebie:nie skoszony parking dla samochodów osobowych (chaszcze na 40cm dobrze że było mokro bo gdy by nie to to możliwy by był samozapłon) ciężko było wykosić tą trawę choć parking był płatny;brak jakiegokolwiek oznakowania na drogach dojazdowych; auta ciężarowe upchane tak jak kwiaty na bazarze (ponoć było wynajęte całe lotnisko); wejście i tłok (sobota koło 10 godziny) usytuowane na drodze wjazdowej (dobrze że się to nie skończyło potrąceniem kogoś); wjazd drogą jedno kierunkową ponoć niektórzy czekali po 1,5 godziny na przybycie na parking; kilka toalet na kilka naście tysięcy zwiedzających; trzęsawiska które nie były niczym zabezpieczone (wielu kierowców ciężarówek się tam utopiło pomagali sobie sami zero jakiś maszyn budowlanych które mogły by ich wyratować z opresji) itp. Na końcu skwituje to tak że mam wielką nadzieję że na następny rok będzie lepiej. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 22 lip 2011, 10:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Witam nie bylem na master trucku w tym roku, ale czy może ktoś napisać co było do kupienia na stoisku scanii i w jakich cenach mniej więcej i czy były dostępne plakaty za jakąś oplata czy darmowe?

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 22 lip 2011, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Ubrań, breloków itp było trochę - bluza polarowa 150zł.
Plakaty też, jeden 7zł, dwa 10zł. :wink:


Post Wysłano: 22 lip 2011, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Dzięki za info,trochę drogo ale kończmy ten off top

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 22 lip 2011, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

To było to BAG w końcu, czy nie?


Post Wysłano: 22 lip 2011, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
To było to BAG w końcu, czy nie?
Plątało się coś takiego jak dobrze pamiętam...

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 25 lip 2011, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Cytuj:
To było to BAG w końcu, czy nie?
Plątało się coś takiego jak dobrze pamiętam...
Ale ITD tylko busa postawiło. Chciałem pogadać z nimi w niedzielę to żadnego inspektora nie było, wstyd dla nich. Podejrzewam, że albo "bali się" pytań albo nie chciało im się produkować i w tym samym czasie siedzieli gdzieś zapijając %.


Post Wysłano: 25 lip 2011, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Ale ITD tylko busa postawiło. Chciałem pogadać z nimi w niedzielę to żadnego inspektora nie było, wstyd dla nich. Podejrzewam, że albo "bali się" pytań albo nie chciało im się produkować i w tym samym czasie siedzieli gdzieś zapijając %.
A właśnie że był w środku, całkiem spoko gość, widać trafiłeś na jego 45-tke. :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 26 lip 2011, 3:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Chciałem pogadać z nimi w niedzielę to żadnego inspektora nie było, wstyd dla nich. Podejrzewam, że albo "bali się" pytań albo nie chciało im się produkować i w tym samym czasie siedzieli gdzieś zapijając %.
chyba trochę przesadziłeś. goście byli w czasie wolnym od pracy, za udział w zlocie nie płacą im. jedynym bonusem jest darmowa kuchnia w namiocie VIP-ów.
jednak inspektor zakładając mundur nie ma prawa zamówic napoju z % i to jest akurat restrykcyjnie przestrzegane.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 26 lip 2011, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Mam do was prośbę, ma ktoś zdjęcia tej SCANII na blachach RJA, co stała obok Magnum Zibiego. Jeśli ktoś ma te zdjęcia to niech je doda. :)


Post Wysłano: 26 lip 2011, 16:54

Cytuj:
Cytuj:
To było to BAG w końcu, czy nie?
Plątało się coś takiego jak dobrze pamiętam...
Grzesiu, chyba za mało % wypiłeś, ja tam ich nie widziałem :shock:
Cytuj:
A właśnie że był w środku, całkiem spoko gość, widać trafiłeś na jego 45-tke. :lol:
A tak, to się zgadza. Bardzo konkretny i rzeczowy gość. Wytłumaczył wszystko ładnie.
Odpowiedź na pytanie roku: "Aaaa to pan po po prostu pyta, ile będzie kosztował pana mandat za przekroczenie czasu jazdy. Tego panu nie powiem, zależy jak długo pan prowadził" :lol: :lol:
Jeszcze parę takich "rodzynków" było z pytaniami do inspektora ;)


Post Wysłano: 26 lip 2011, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Grzesiu, chyba za mało % wypiłeś, ja tam ich nie widziałem :shock:
[
Kiepsko z tobą kolego.... :mrgreen: , nie wiem czy zauważyłeś ale z Waldii-m byliśmy najbardziej poszkodowani :evil:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 26 lip 2011, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2011, 23:15
Posty: 14
Samochód: MB Actros

Cytuj:
Mam do was prośbę, ma ktoś zdjęcia tej SCANII na blachach RJA, co stała obok Magnum Zibiego. Jeśli ktoś ma te zdjęcia to niech je doda. :)
Mam zdjęcie tej Scani, ale nie wiem jak tu się dodaje zdjęcia :/


Post Wysłano: 27 lip 2011, 0:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2011, 13:10
Posty: 56
GG: 13663938
Samochód: brak

chodzi ci o tą ? :D :D :mrgreen:
Obrazek


Post Wysłano: 27 lip 2011, 1:34

Cytuj:
Kiepsko z tobą kolego.... :mrgreen: , nie wiem czy zauważyłeś ale z Waldii-m byliśmy najbardziej poszkodowani :evil:
Grzesiu, z Tobą to się zgodzę. Byłeś poszkodowany. W Krakowie Ci nie pożałuję. Tylko kto w konwoju pojedzie ;)
A co do Waldii-ego to miał wybór :P
A poza tym z tymi % to lipa była straszna. Chrzczony ten napój alkoholowy straszecznie. Mateusz uratował honor wyjazdu na BP :)


Post Wysłano: 27 lip 2011, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Cytuj:
...Chciałem pogadać z nimi w niedzielę to żadnego inspektora nie było, wstyd dla nich. Podejrzewam, że albo "bali się" pytań albo nie chciało im się produkować i w tym samym czasie siedzieli gdzieś zapijając %.
chyba trochę przesadziłeś. goście byli w czasie wolnym od pracy, za udział w zlocie nie płacą im. jedynym bonusem jest darmowa kuchnia w namiocie VIP-ów.
jednak inspektor zakładając mundur nie ma prawa zamówic napoju z % i to jest akurat restrykcyjnie przestrzegane.
Byłem w busie to siedziały jakieś 2-3 osoby zupełnie niezwiązane z ITD. Jak spytałem to niby później miał przyjść inspektor jednak go nie było. Wydaje mi się, że skoro był bus do tego otwarty to powinni "przyjmować". Na wcześniejszych edycjach jak pamiętam chodzili w mundurach i było ich widać bez najmniejszego problemu. Szkoda, że w tym roku tak nie było. Jak widać tylko ja miałem pecha.


Post Wysłano: 27 lip 2011, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2008, 15:18
Posty: 542
GG: 6150050
Samochód: zielony

Może trochę durne pytanie, ale Latający Holender to auto jester-a? Pytam bo właściwie tylko przy tym aucie mi zrobili zdjęcie z powodu braku czasu na słit focie :lol:

_________________
A/B/BE/C/CE/D/DE :twisted:
Star 244/Atego 1223/F2000 32.403/FH13 440/TGA 18.480/TGS 18.440/Axor 1840/Stralis 450
Solbusy/SOR-y/Setry
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje


Post Wysłano: 27 lip 2011, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Może trochę durne pytanie, ale Latający Holender to auto jester-a? Pytam bo właściwie tylko przy tym aucie mi zrobili zdjęcie z powodu braku czasu na słit focie :lol:
Nie, ten czarny Daf, to całkiem innego gościa jest :wink:


Post Wysłano: 30 lip 2011, 17:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

proxima44 Tak o tą kolego chodzi i dzięki za zdjęcie. Jak by ktoś miał więcej zdjęć do podrzucie. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: