Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lip 2011, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

Gdzie będzie można się spotkać z forumowiczami? jest jakaś "wioska forumowa" ? :D Przyjeżdżam w niedziele po śniadaniu :P

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 16 lip 2011, 15:18

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że na Master Truck w Opolu pojawi się delegacja BAG. Przyjazd gości spodziewany jest około 11:00 w niedzielę...


Post Wysłano: 16 lip 2011, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Stoje aktualnie w kolejce do wejścia, nie wiem kiedy sie dostanę do środka. Stoi ktos? :-D 665775922

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 16 lip 2011, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Cytuj:
Gdzie będzie można się spotkać z forumowiczami? jest jakaś "wioska forumowa" ? :D Przyjeżdżam w niedziele po śniadaniu :P

Zbierasz numery i umawiasz się indywidualnie, najczęściej zbierają się grupy z różnych for i przesiadują razem, łatwo też poznać po koszulkach reprezentacyjnych, jeśli ktoś takowe ze sobą ma :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 16 lip 2011, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2011, 13:10
Posty: 56
GG: 13663938
Samochód: brak

byłem dzisiaj pierwszy raz na takim zlocie , wrażenie pozytywne :D


Post Wysłano: 17 lip 2011, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2007, 10:06
Posty: 22
Lokalizacja: Kalisz

Wczoraj naprawdę było pozytywnie :)
Amciek , Potek oraz ekipa przy Tirowozie .
Widzialem też Dolara , Ostrego oraz ekipę a przy powrocie Sprinter oraz Zyziu na stacji którzy kupowali gumy do żucia i coś jeszcze ale nie usłyszeli jak ich wołałem :)


Post Wysłano: 17 lip 2011, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

A jak podoba się nowe miejsce? Dużo ludzi jak zawsze? Najechało się samochodów?

Niestety wczorajsza impreza 18stkowa uniemożliwiła ,mi wyjazd na tegoroczny MT :|


Post Wysłano: 17 lip 2011, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lip 2011, 23:05
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce fajne, dostać sie na teren zlotu trochę tłoczno, ale tak poza tym spoko. Ludzi moim zdaniem chyba więcej jak w zeszłym roku, było co oglądać, sporo nowych aut których nie było w zeszłym roku. Ogólnie impreza udana.:D


Post Wysłano: 17 lip 2011, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2011, 16:52
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Dojazd autem około godziny 16.30 trwał w korku ponad godzinę do tego 40min.po wejściówki w kolejce gdzie było sporo dzieci w wózkach przy takim upale jak dzisiaj to istny horror.Mam nadzieję że w przyszłym roku to poprawią.
Mimo zakazu trąbienia nikt się tym nie przejmował tak trzymać. :wink:


Post Wysłano: 17 lip 2011, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Mimo zakazu trąbienia nikt się tym nie przejmował tak trzymać. :wink:
To znowu obowiązuje zakaz trąbienia? Ładne kolejki...


Post Wysłano: 17 lip 2011, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

No ja też wczoraj wpadłem tam po 15, ojciec mnie wysadził, nawrócił i pojechał w trasę. :D Jakoś 15:30 wstawiłem się w kolejce, po godzinie byłem na terenie zlotu. :D Ogólnie świetne autka, na widok niektórych przeszły ciarki. 8) Połaziłem sam do 23, potem poszedłem na parking, pogadałem z kimś, po 40 minutach przyjechał tato i wróciłem na chatę. Ogólnie było spoko, tylko tłoczno - nie było opcji do cyknięcia dobrej foty. :/

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 17 lip 2011, 13:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

Cytuj:
Cytuj:
Mimo zakazu trąbienia nikt się tym nie przejmował tak trzymać. :wink:
To znowu obowiązuje zakaz trąbienia? Ładne kolejki...
coś mi sie zdaje że następna impreza "schodzi na psy", bo jeżeli wprowadzają zakaz trąbienia to coś jest "nie halo"...

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Post Wysłano: 17 lip 2011, 13:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2011, 15:27
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania

Ile kosztuje wejsciowka?


Post Wysłano: 17 lip 2011, 14:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2011, 16:52
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Do lat 15 za darmo dorośli 7zł


Post Wysłano: 17 lip 2011, 15:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Cytuj:
Mimo zakazu trąbienia nikt się tym nie przejmował tak trzymać. :wink:
To znowu obowiązuje zakaz trąbienia? Ładne kolejki...
pod wieczór wszyscy chwycili faze i trąbili. :wink:

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 17 lip 2011, 15:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Sobotni wieczór był bardzo udany,byłem do 23 i wszyscy trąbili,klimat nieziemski :D


Post Wysłano: 17 lip 2011, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2009, 22:30
Posty: 12
GG: 0

TO JAKIŚ WIELKI ŻART,KPINA,kicha,totalna porażka,jak tak ma wyglądać master truck to dajcie sobie spokój za 2 lata nikt tam nie przyjedzie nawet z kiermanów. 2 godziny stania w korku,2km z buta i szok na końcu 1,5godz. stania za biletami,skandal,skandal!!!,niektórzy z dziećmi na rękach bo by je zgniótł tłum ludzi,zero wc przy kasach,mało sam się nie zejszczałem w tej kolejce,potem jeszcze kawałeczek z bucika wąską drużką i już jestem na zlocie a tu auto przy aucie mogli bliżej siebie je poustawiać to by przynajmniej nikt między autami się nie pętał,parę fajnych aut a gdzie ta reszta!!! po mękach podróży trzeba by coś zjeść a tu znowu kolejka na 1godz. stania a jak ktoś już kupił coś do jedzenia to jadł na ziemi albo komuś na aucie to jakaś kpina i żart o cenach nie wspomnę,muzyki zero,ogólnie to szkoda pisania,dajcie sobie spokój organizacja kompletne DNO. wstęp 7zł. osoba


Post Wysłano: 17 lip 2011, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2006, 16:19
Posty: 51
Samochód: MAN
Lokalizacja: Poland/EU

Ja na pewno zapamiętam 1 godzinę stania w korku i 45minut czekania za biletem ..
Parking był duży,niestety wjazd do parkingu był fatalnie zorganizowany.
To samo z kasami,wystarczyło dołożyć 3 stanowiska i problem na pewno by się rozwiązał.
TOI-TOI było chyba ze 30sztuk,ale niestety wszystkie po wejściu na plac i przejściu 200metrów.
Wrażenia z samego oglądania takie sobie,nie wiem czy pojadę następnym razem.

Obrazek


Post Wysłano: 17 lip 2011, 17:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
TO JAKIŚ WIELKI ŻART,KPINA,kicha,totalna porażka,jak tak ma wyglądać master truck to dajcie sobie spokój za 2 lata nikt tam nie przyjedzie nawet z kiermanów. 2 godziny stania w korku,2km z buta i szok na końcu 1,5godz. stania za biletami,skandal,skandal!!!,niektórzy z dziećmi na rękach bo by je zgniótł tłum ludzi,zero wc przy kasach,mało sam się nie zejszczałem w tej kolejce,potem jeszcze kawałeczek z bucika wąską drużką i już jestem na zlocie a tu auto przy aucie mogli bliżej siebie je poustawiać to by przynajmniej nikt między autami się nie pętał,parę fajnych aut a gdzie ta reszta!!! po mękach podróży trzeba by coś zjeść a tu znowu kolejka na 1godz. stania a jak ktoś już kupił coś do jedzenia to jadł na ziemi albo komuś na aucie to jakaś kpina i żart o cenach nie wspomnę,muzyki zero,ogólnie to szkoda pisania,dajcie sobie spokój organizacja kompletne DNO. wstęp 7zł. osoba
Udało mi się wrócić w sobotę z trasy i wybrałem się po południu na zlot. Trasa do Opola - ok 50 minut. Przejazd odcinkiem z ul. Niemodlińskiej do lotniska (~6 km?) - ponad 2h. Z drugiej strony - od A4 nie lepiej. Aby wejść na zlot należało niekulturalnie wepchać się w kolejkę - inaczej wieczór stania. Na niekorzyść dał się we znaki płatny wjazd na parking bez możliwości zakupu wejściówki, jak to było w poprzednich edycjach. Stanie w korku, płatny parking (dobrze, że jako tako zorganizowany), dłuuu...uuuga kolejka do wejścia. Cóż, nad tym koniecznie należy popracować w następnej edycji, bo działy się dantejskie sceny. Jedzenia nie kupowałem, jak kolega wyżej zauważył... za długie kolejki, za mało miejsc do konsumpcji... ceny cenami, na imprezach zawsze wygórowane, więc to schodzi na dalszy plan. Samochody jak ciasno stały w edycjach poprzednich, tak w nowym miejscu również bez zmian. Z perspektywy forumowiczów będących w grupkach na parę dni - mogło być ciekawie, natomiast przeciętny Kowalski wyszedł raczej zawiedziony. Dla mnie - plusy zlotu, których w sumie nie miałem czasu zauważyć zostały stłumione przez nieprzyjemne wrażenia dojazdu na imprezę i ogólny śmietnik na terenie całego placu.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Post Wysłano: 17 lip 2011, 17:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

też jestem zdania, że słabo im to wyszło na nowym placu, a nawet bardzo słabo.
Po obejrzeniu kolejki od razu odechciało się wchodzić. Co do upchania tiraków to jestem pod wrażeniem bo chyba po to zorganizowali to na lotnisku żeby było luźniej, a okazało się na odwrót. :?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: