Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sie 2007, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

O firmie
Firma AM Transport Spółka Jawna działa na rynku transportowym od 1999 roku. Od samego początku działalności specjalizujemy się w przewozach towarów dla naszych Klientów do i z Wielkiej Brytanii. Ponadto realizujemy przewozy na trasach do innych krajów Unii Europejskiej oraz do Rosji i na Ukrainę. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze rynku brytyjskiego, a także stała współpraca z wiodącymi angielskimi firmami transportowo−spedycyjnymi pozwala nam oferować wszystkim naszym Klientom pełen serwis w zakresie przewozu ładunków zarówno całopojazdowych, jak i drobnicowych, a także w zakresie usług logistycznych (magazynowanie, przeładunki itp.). Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Transport/Spedycja
W ramach kompleksowej obsługi AM Transport oddaje do usług dla swoich Klientów nowoczesne środki transportu, aby przewóz towaru został zrealizowany w jak najbezpieczniejszy sposób. Bogaty wybór naczep i przyczep pozwala na wybranie najlepszego sposobu przewozu powierzonego towaru. AM Transport gwarantuje dostępność taboru, szybką reakcję na zamówienie oraz wysoką elastyczność w sposobie realizacji każdego zamówienia. Dzięki stałej łączności kierowców ze spedytorami AM Transport Klienci na bieżąco są informowani o lokalizacji ich towaru w danym momencie. Możemy również natychmiast reagować na wszelkie wynikłe w trakcie trwania transportu problemy.

Współpraca
Firma AM Transport jest otwarta na oferty współpracy, zarówno wychodzące od obsługiwanych przez nas Klientów, jak i innych firm z sektora transportu drogowego. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że jest to właściwy kierunek rozwoju. Model współpracy wypracowywany jest każdorazowo w sposób indywidualny, w zależności od zakresu działań, którego ma dotyczyć oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Obrazek Obrazek Obrazek

Źródło: www.amtransport.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sie 2007, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2007, 15:53
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Stary Węgliniec

Renault Magnum
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sie 2007, 13:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Przed miesiącem A.M. Transport zakupił nową Magnumkę z silnikiem DXi o mocy 460 koni i normie emisji spalin Euro5. A oto kilka zdjęć nowego nabytku:

Obrazek Obrazek Obrazek

W momencie robienia tych zdjęć, na bazie stał także inny, niedawno zakupiony nabytek. Jest to XF105 410 SC. Niestety auto stało ustawione maską do ściany co nie umożliwiło zrobienia zdjęć. Mogę tylko powiedzieć, że ciągnik jest koloru białego i ma 4 dalekosiężne na globie, na co dzień ciąga granatową firankę Schmitz'a (taką jak Magnum przedstawione na zdjęciach). Więcej zdjęć zarówno Magnumki, jak i pozostałej części taboru można obejrzeć TUTAJ, zapraszam. Oczywiście wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sie 2007, 13:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Już miałem okazję widzieć na żywo tą nową Magnumkę, o mało kopara mi nie opadła jak ją zobaczyłem, coś pięknego :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sie 2007, 12:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 11:45
Posty: 16

a jak jest z zatrudnieniem w tej firmie ?? szukaja kierowców ??


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 10:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
a jak jest z zatrudnieniem w tej firmie ?? szukaja kierowców ??
Jest niewiele firm które narzekają na nadmiar kierowców, także sądzę, że w tej firmie jest podobnie i są duże szanse na przyjęcie, spróbować można.


Post Wysłano: 03 cze 2009, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

dzisiaj sie jeden kiero z niebieskiej magnumki popisał na A12/A14 koło Ipswich. nie wiem czy pierwszy kurs na Anglię, ale jechałem za nim krótką chwile to majstersztyk odwalił niezły. kilka niebezpiecznych błędow w przeciagu 4-5 minut i generalnie jakby brak podstaw zachowania sie w ruchu drogowym. napisałem bo prawie by mi kabine przycial naczepa mimo iz linie namalowane farbą białą jak michael jackson :P szerokio ze niezle gabaryty gabaryty wchodza. pomine włączanie sie do ruchu i sama jazde predkoscia pomiedzy 60-90 (taka zmiana na przestrzeni kilku kilometrów na prosciutkiej równej dwupasmowej jezdni, w godzinach najwiekszego spokoju na drogach)mimo iz nic przed nim nie jedzie.
znowu by była nagonka ze Polak na Polaka wjechał i powodują wypadki.
nie załuje ze nie miałem okazji dalej za nim podazac...


Post Wysłano: 05 cze 2009, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Ostatnio na mińsku widać było AeMową naczepę i Pajdowy ciągnik...czyżby firmy zaczęły ze sobą współpracować, jeden z właścicieli jest chyba bratem.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 04 paź 2009, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Ktoś się orientuje co tam w A.Mie słychać?
Przydałyby się jakieś zdjęcia, jeśli ktoś posiada.

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: