Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lip 2007, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Firma Handlowo-Usługowa „Północ-Południe” jest rozwijającą się firmą transportową, działającą od 1989 r, oferującą usługi międzynarodowe i krajowe. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania, szybką oraz sprawną realizację zleceń, indywidualne podejście do każdego klienta, a także rzetelność i niezawodność powierzonych nam zleceń.

Współpracując z nasza firmą zapewniacie sobie Państwo gwarancję pod każdym względem.
Działalność prowadzimy w oparciu o stabilną oraz profesjonalną kadrę pracowników obsługi transportu jak i doświadczonych kierowców.

Obsługujemy głównie trasy Polska – Włochy – Polska, a także Niemcy, Belgia Francja, Holandia, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Negocjujemy ceny indywidualnie z każdym klientem w zależności od rodzaju ładunku oraz trasy, ceny do negocjacji przy każdym transporcie, ceny całoroczne.

Specjalizujemy sie w ładunkach częściowych od 1 pal wzwyż.

Rozwój firmy zmierza w kierunku magazynowania i dystrybucji.

Działalność prowadzimy w oparciu o stabilną oraz profesjonalną kadrę pracowników obsługi transportu jak i doświadczonych kierowców.

Nasza kadra pracownicza liczy 50 osób.

Tabor:

Firma nasza dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym.
Posiadamy 40 samochodów ciężarowych z naczepami 13,6x2,48x2,80 oraz 3 zestawy 110m³ – 22t.

Jesteśmy przewoźnikiem koncesjonowanym przez Ministerstwo Transportu, posiadamy ubezpieczenie OC w wysokości 500 000USD na przewożone przez nas towary.

Wszyscy nasi kierowcy wyposażeni są w telefony komórkowe a samochody w GPS, co pozwala nam na szybki, sprawny oraz dobrze zorganizowany kontakt.

Firma „Północ-Południe” zobowiązuje się do podjęcia wszelkich kroków, w celu zapewnienia Państwu największej staranności oraz realizacji zlecenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Siedziba firmy:
32-700 Bochnia
ul. Na Buczków 1

tel/fax:
0048 14 61 243 58
0048 14 61 114 16

kom:
509 447 116
602 324 024

e-mail:
spedycja@polnoc-poludnie.pl
biuro@polnoc-poludnie.pl

(C) http://www.polnoc-poludnie.pl/


Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 13:37 przez AdekS, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 19:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Firma posiada prawie wszystkie marki samochodów ciężarowych ich zestawy zazwyczaj spotykane są czarne, większość taboru to samochód ciężarowy + przyczepa, tu jest ciekawa kombinacja na samochodzie ciężarowym pisze północ a na przyczepie południe, aż można sobie pomylić z trans południe :wink: :arrow:

_________________
TIR - Transport International Road


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 10:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Hmm...szczerze mówiąc ja zaobserwowałem pojazdy w troszkę innym malowaniu i zestawieniu niż przedstwił to poprzednik!Kabiny w większości są koloru ciemno zielonego,plandeki na NACZEPACH czarne!Co do różnorodności marek nie mogę się wypowiadać bo widziałem same Dafy oraz jedną,niebieską Scanię V8!Co do kierunków to faktycznie firma w większośći obsługuje Italię,a z tego co mówił pracujący u nich kierowca zachód trafia się sporadycznie!Zarobki są zadawalające i przede wszystkim adekwatne do wykonywanej przez nich pracy.Pozdrawiam :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2007, 22:10
Posty: 21
Lokalizacja: Skontowni

Ja widziałem na żywo zestaw z ów firmy. Był to ciemno zielony Daf 95XF z czarną naczepą (szmata) na plandece naczepy widniały białe napisy Północ Południe.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Zgadza się koledzy, firma ta przyjęła teraz barwy ciemnozielone z czarnymi naczepami na których widnieje napis "Północ Południe". Z tego co mi wiadomo to w firmie harówa cały czas, znajomy odszedł z tej firmy gdy dano mu 24 punkty rozładunku (wszystkie we Włoszech). Ich tabor to przede wszystkim Daf-y. Wszystkie ich auta posiadają jeden mały minus, ale nie będę tego zdradzał :P


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Hmm..24 punkty :?: :?: :?: :?: To już nie zasługuje nawet na słowo ,,przesada"... :/

Co do tego małego minusa to się z Tobą zgadzam!Zakładając,że myślimy o tym samym,to powiem Ci szczerze,że nie dla każdego jest to minus!Bynajmniej nie dla każdego szofera,jeżdżącego w barwach owej firmy :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2007, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
Hmm..24 punkty Question Question Question Question To już nie zasługuje nawet na słowo ,,przesada"... :/
Tak niestety było, ponieważ firma ta jeździ na zasadzie firm kurierskich tj. tu zrzuci 1 palete, 100 km dalej: 3 palety, kolejne 10 km: 2 palety itd. Także kierowcy nie mają tam łatwo :?


Post Wysłano: 06 lut 2008, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2007, 21:09
Posty: 31
GG: 7984400

Co możecie jeszcze powiedzieć o tej firmie? Firma znajduje się niedaleko od mojego miejsca zamieszkania, ale niestety niewiele o niej wiem. Zdalem niedawno C i wybieram się na E. Przyjmują może tam bez doświadczenia? Czy warto wogóle zawracać sobie głowę tą firmą?


Post Wysłano: 06 lut 2008, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
Zdalem niedawno C i wybieram się na E. Przyjmują może tam bez doświadczenia? Czy warto wogóle zawracać sobie głowę tą firmą?
Jeżeli będą mieli akurat wolny zestaw, to na pewno by cię przyjęli. Lecz nie polecam ci tej firmy. Jak chcesz się o niej dowiedzieć coś więcej, napisz do mnie na gg. :wink:


Post Wysłano: 06 lut 2008, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2008, 15:30
Posty: 15
GG: 0
Samochód: Volvo FM12
Lokalizacja: Londyn

Cytuj:
[...]Lecz nie polecam ci tej firmy. Jak chcesz się o niej dowiedzieć coś więcej, napisz do mnie na gg. :wink:
Napisz na forum, większa ilość użytkowników skorzysta.


Post Wysłano: 06 lut 2008, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Na życzenie EssentialMan-a.
Auta w tej firmie (chyba wszystkie) są powypadkowe.
Jazda polega na zasadzie firmy kurierskiej (z tego co słyszałem często tarczki za okno).
Płacą w miarę dobrze, lecz musisz na te pieniądze bardzo ciężko zapracować.


Post Wysłano: 08 lut 2008, 17:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Obrazek

Fotka archiwalna, z wakacji '07. W firmie mają głównie DAFy 95XF SpaceCab, ale czasem można spotkać na przykład 85CF (Sam widziałem 2 we Włoszech).

Ciekawostka: Firma na swojej stronie WWW ma dział 'WydaŻenia'

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 11 lut 2008, 14:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Ja widziałem jak ich naczepę ciągła Scania 4 po lekkim tuningu. Niestety nie mam fotki :( .


Post Wysłano: 11 lut 2008, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

W tej firmie byłem w sprawie kupna DAF-a, ta firma go sprowadziła i miała na sprzedaż. Właściciel mówil że stara sie kupować Dafy 380-cio konne bo są ekonomiczniejsze. Własciciel mówil też o tym że ze scanii nie jest zbytnio zadowolony i dlatego kupuje dafy.


Post Wysłano: 19 lut 2008, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

Pozdrowionka od Polmobilu dla Marysi,Bożeny i Ali.Żeby tylko te pieniadzory od Was spływały szybciej :>.


Post Wysłano: 19 lut 2008, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

Daf to tez dobry ciągniczek :) Dla mnie to tyle Scanie i Dafy ale pomijając to a wracając do stylu pracy bo więcej się kierowca nalata się po naczepie np podczas tych kilku punktów niż się najeździ ...

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Post Wysłano: 12 kwie 2008, 7:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Cytuj:
Na życzenie EssentialMan-a.
Auta w tej firmie (chyba wszystkie) są powypadkowe.
Jazda polega na zasadzie firmy kurierskiej (z tego co słyszałem często tarczki za okno).
Płacą w miarę dobrze, lecz musisz na te pieniądze bardzo ciężko zapracować.
Za mocno powiedziane. To jest dobry kolega mojego ojca troszkę ojciec zagłębił mi obraz tej firmy i troszkę lepiej to wygląda. Samochody nie są powypadkowe tylko po lekkich stłuczkach... ile razy jak widziałem sprowadzone przez nich samochody to koszt takiej naprawy nie był droższy jak 3000 zł z malowaniem elementów. Sami mięliśmy kupować od nich Scanię ale nie miała połówek więc daliśmy sobie spokój. Co do tych tarczek to jest nie raz jak termin przygoni ale gdzie tak nie ma? Naczepy są wszystkie nowe a co do młodych kierowców to nie bardzo po tym jak młody koleś skasował im Dafa z 06 i 2 miesięczną naczepę w iment.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 12 kwie 2008, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Wczesniej wspomniana Scania z V8 :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
To moje fotki z zeszlorocznego TS w Krakowie.


Post Wysłano: 15 gru 2008, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2007, 21:09
Posty: 31
GG: 7984400

Obrazek

Nowa, odświerzona stronka firmy: http://www.polnoc-poludnie.pl/


Post Wysłano: 30 mar 2009, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2009, 13:41
Posty: 6
GG: 12524749
Samochód: Man F2000

Cytuj:
Cytuj:
Na życzenie EssentialMan-a.
Auta w tej firmie (chyba wszystkie) są powypadkowe.
Jazda polega na zasadzie firmy kurierskiej (z tego co słyszałem często tarczki za okno).
Płacą w miarę dobrze, lecz musisz na te pieniądze bardzo ciężko zapracować.
Za mocno powiedziane. To jest dobry kolega mojego ojca troszkę ojciec zagłębił mi obraz tej firmy i troszkę lepiej to wygląda. Samochody nie są powypadkowe tylko po lekkich stłuczkach... ile razy jak widziałem sprowadzone przez nich samochody to koszt takiej naprawy nie był droższy jak 3000 zł z malowaniem elementów. Sami mięliśmy kupować od nich Scanię ale nie miała połówek więc daliśmy sobie spokój. Co do tych tarczek to jest nie raz jak termin przygoni ale gdzie tak nie ma? Naczepy są wszystkie nowe a co do młodych kierowców to nie bardzo po tym jak młody koleś skasował im Dafa z 06 i 2 miesięczną naczepę w iment.
kolego nie opowiadaj bajek samochody te sa po poważnych wypadkach w szczególnosci te ciemno zielone Dafy ztad ich kolor musiały byc całe malowane bo tak były rozbite te mniej rozbite maja inne kolory 3 białe 1 czerwony i jakis czarny aha i napewno rzaden młody nie rozbił tam auta z 06 roku bo takie auta młodego auta to ta jeszcze nie było o systemie pracy sie nie wypowiadam bo nikt nie s.. w swoje gniazdo :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: