Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 sie 2012, 22:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Duźo tych Manów zakupili ?


Post Wysłano: 05 gru 2012, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Witam. Ktoś coś więcej może powiedzieć o tej firmie?? System jazdy , płaca itp terminowość.

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 05 gru 2012, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Witam. Ktoś coś więcej może powiedzieć o tej firmie?? System jazdy , płaca itp terminowość.
jedno co nie można im zarzucić to terminowość wypłat ,co do reszty pytań to jest to różnie ponieważ są różne grupy jak i kierunki wiec nie można tego ujednolicać :( ale ogólnie to raczej ciągły brak kierowców o czymś świadczy :mrgreen:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 05 gru 2012, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

no właśnie ale wiesz nie każdemu robota podpasuje, jeden będzie chwalił drugi się zwolni. Znam ludzi którzy chodzą bez wypłaty ale robota fajna:P więc kwestia człowieka . Poczekam na inne komentarze

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 05 gru 2012, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

głównym powodem rotacji w tej firmie jest
-obarczanie kierowców pełną odpowiedzialnością materialną za wszelkie zdarzenia na które nie mają wpływu
-obciążanie za ponadnormatywne zużycie paliwa (pomimo monitoringu)

ogólnie stoją na stanowisku że oni zapewniają gołe auto i zlecenia a reszta to twój problem :shock:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 05 gru 2012, 19:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

ee to widzę że nie ma się co pchać:P Pytam bo zauważyłem ogłoszenie w moim regionie i tak z ciekawości bo obecna firma to mega niewypał...:P

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 13 gru 2012, 17:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Dzisiaj z JMD w Rudzie wyjeżdżał TGS w dużej budzie. Czyżby dziwne oszczędności?


Post Wysłano: 09 lut 2013, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

trzeba pomóc i dać szanse nowym testerom :lol:


"Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się Firmą, specjalizującą się w transporcie międzynarodowym. Od początku naszej działalności charakteryzujemy się nowoczesnym taborem 250 ciągników marki Scania i naczep marki Schmitz oraz Krone. Do tej pory zaufali nam najwięksi z branży logistycznej i dzięki ścisłej współpracy możemy cieszyć się stabilną pozycją na rynku europejskim.

W związku ze wzrostem ilości frachtów poszukujemy:
KIEROWCY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM


Opis stanowiska:

Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka lub chłodnia.
Praca w systemie 3 + 1 lub innym.


Wymagania:

Doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
Prawo jazdy kategorii C+E,
Świadectwa kwalifikacji zawodowej/aktualnego kursu na przewóz rzeczy,
Aktualnego orzeczenia psychologicznego,
Sumienność i odpowiedzialność,


Oferujemy:

Terminowo wypłacane, wysokie pensje,
Zatrudnienie na umowę o pracę,


Dla najlepszych kierowców, pasjonatów niespotykane w Polsce możliwości rozwoju i dostępu do najnowocześniejszych technologii w branży."

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 15:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Właściciel Citronexu aktualnie postawił 14h szklarni do szybkiej uprawy pomidorów w Siechnicach pod Wrocławiem.Wczoraj zakończyliśmy projekt i w nastepnym tygodniu szklarnia będzie już w użytku.W planach Citronexu do końca roku jest mieć pod szkłem prawie 100h.Koleś na miejsce budowy przyleciał helikopterem ;p Rozmawiałem z kilkoma kierowcami od nich i na warunki pracy nie narzekali.Z tego co mówił starszy pan jezdzi 5 lat w systemie 2/1 i 5 z przodu ma.

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 10 lut 2013, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
.Z tego co mówił starszy pan jezdzi 5 lat w systemie 2/1 i 5 z przodu ma.
a śpi w ogóle??? :lol: znaczy czy wie co to jest pausa???
zresztą to bez znaczenia,bo kierowcy różne bajki opowiadają,a gdyby było tak dobrze to uwierz mi notorycznie nie potrzebowali by kierowców (tam zawsze co najmniej naście a często i dziesiąt zestawów stoi pod płotem) a na 5 z przodu to trzeba pracować pełne 4 tygodnie w Polskich firmach i to nie zawsze się na ten pułap wejdzie,co do inwestycji i rozwoju samej firmy to nie da się zaprzeczyć że inwestują mocno w szklarnie i nieruchomości (gdzieś trzeba mieć koszty żeby US nie zabrał )

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 17:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

koleś po 50 po 5 latach w tej firmie wiec w tą piątke jestem w stanie mu uwierzyć.Gość elegancki , spokojny , w kabinie czysto ,nie wyglądał mi na bajkopisarza. Inwestycje inwestycjami ale ktoś musi w tych autach , szklarniach ,sortowniach , dojrzewalniach pracować wiec myśle że kołchoz to to nie jest.Zresztą ludzie pracujący na szklarni koło 3 na miesiąc mieli wiec 5 za kierowcę bardzo realna.Nie byli to jacyś młodzi ludzie ale kobiety i panowie po 40 w większości wiec raczej nie była to też młodzieńcza fantazja " ile ja to nie zarabiam" i raczej nikt nie narzekał zbytnio.Wiem że zarówno pracownicy szklarni jak i kierowcy na obiektach i w samochodach mieli zakaz palenia.

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 10 lut 2013, 18:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

ja nie neguje że tam można mieć 5 z przodu na wypłatę :D tylko nie w systemie 2/1 (nie realne przy ich systemie wynagrodzeń i zachowaniu w zgodzie z przepisami ATER) ,no i powiedz dlaczego z tej tak dobrej firmy,gdzie tabor jest systematycznie wymieniany na nowy,kierowcy odchodzą tam gdzie nie ma 5 z przodu i auta są takie średnie???
P.S. nasuwa mi się na myśl taka historia z parkingu, gdzie podczas dyskusji,chłopaki się licytują kto ile ma na wypłatę, :lol: oczywiście pierwszy ma najmniej,a ostatni zabierający głos przebił wszystkich, po czym po jakimś czasie i paru piwach pyta jednego z tych biedniejszych, czy nie ma u nich przyjęć :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

ja nie mówię że każdy tam ma 5tke bo to nie realne przy tak dużej ilości kierowców i róznicy umiejętności i doświadczenia każdego z nich tylko o tym co mówiło mi kilku kierowców z Citronexu w Siechnicach i wyniki właśnie przez nich podawane oscylowały przy 5 i troszkę niżej wiec coś w tym musi być;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 10 lut 2013, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
ja nie mówię że każdy tam ma 5tke bo to nie realne przy tak dużej ilości kierowców i róznicy umiejętności i doświadczenia każdego z nich tylko o tym co mówiło mi kilku kierowców z Citronexu w Siechnicach i wyniki właśnie przez nich podawane oscylowały przy 5 i troszkę niżej wiec coś w tym musi być;)
i małymi krokami dochodzimy do tego,że oscylują,a nie że mają 5 :lol: do tego trzeba by się zagłębić czy to ich deklarowane zarobki czy kwota otrzymywana do ręki?? bo jeszcze są nie małe potrącenia na tzw. Fundusz przyszłych szkód pracowniczych :lol: obciążenia za ponad normatywne zużycie paliwa :lol: i się okaże że na rękę to im oscyluje koło 4 :D

ja ze swojej strony nie będę się wdawał w szczegóły,bo się tam nie wybieram,ani nie życzę tego ludziom,których znam :idea:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2011, 6:46
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Hahaha citronex, chyba ostatnia firma gdzie bym jezdzil ale przed pÓjsciem do nich powaznie bym rozwaŻyl zamiatanie ulic. Moja zona pracuje w picaro motel i restauracja i tam naprawde nie jest ciekawie codziennie szuka nowej pracy, a jak cos znajdzie to odrazu sie zwalnia, a co do kierowcow to 5 mozna i owszem ale po wszystkich odliczeniach wyjdzie 3,5 moze. A prezesi nie patrza ze byles juz 4 tyg za miedza niechcesz jechac dalej to juz mozesz nie jechac w ogole. Takie ich podejscie jest - im wiecej tym lepiej. Szkoda, ze w ogloszeniach nie pisza ze szukaja bezdomnych.

_________________
Szanuj a sam będziesz szanowany


Ostatnio zmieniony 10 lut 2013, 20:59 przez Lukassz, łącznie zmieniany 2 razy.
Ortografia i interpunkcja! Chłopie, tego się czytać nie dało! Teraz poprawiłem, ale nie będe tego robił z każdym postem.


Post Wysłano: 10 lut 2013, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

kolego wyraznie napisane masz ze jeden gość potwierdził ze 5 z przodu ma a kilku powiedziało ze koło 5 mają ;)
Ja tylko mówie że takie informacje dostałem od kierowców a nie że tak jest.Kto nie pracował lub nie pracuje ten nie wie w 100%;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 10 lut 2013, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Szkoda, ze w ogloszeniach nie pisza ze szukaja bezdomnych.
i upośledzonych :lol: żeby ci się wydawało że jest super

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Sami hejterzy... :lol: Wychodzi na to że z domu lepiej nie wychodzić bo zaraz będziemy dymani na prawo i lewo. Ciekawią mnie argumenty kolegów co tak zawzięcie gnoją tą firmę. Pewnie przepracowali w niej kilka lat i znają ją na wylot... :roll: Jak nie, to pytanie kiego grzyba tak bulgoczą, skoro wiedzą jak działa zasada głuchego telefonu...

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 11 lut 2013, 8:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Fora internetowe przeważnie nie służą do wydawania przez zadowolone osoby opinii o firmach lecz przez te niezadowolone do gnojenia firm oraz dla dzieciaków aby mogły się wykazać - tak to wygląda ;)
Jak to mówią ''wszędzie dobrze gdzie nas nie ma'' ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 11 lut 2013, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Cytuj:
głównym powodem rotacji w tej firmie jest
-obarczanie kierowców pełną odpowiedzialnością materialną za wszelkie zdarzenia na które nie mają wpływu
-obciążanie za ponadnormatywne zużycie paliwa (pomimo monitoringu)

ogólnie stoją na stanowisku że oni zapewniają gołe auto i zlecenia a reszta to twój problem :shock:
od razu piszę nie znam firmy-nie bronie ,nie zachwalam ale trzeb być też obiektywnym

ad1) może jakieś przykłady za co te obciążenia?
ad2) tu gdzie teraz jeżdze jest ciężko zmieścić się w normie (rotacja kierowców duża)
wszyscy twierdzili że delikatnie jeżdzą a paliły im auta po 38-40l gdzie inni kierowca tym samym autem te same trasy robił od 33-35l
wiec też nie ma się czasem co dziwić ze obciążenia bo albo umiesz jeździć albo płać

odnośnie innych obciążeń to też zależy za co one są.
w dużych firmach zawsze są kary ,za palety za dokumenty, za nie przyjechanie w terminie.
tylko jedni dają radę inni nie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: