Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 9 z 9 [ Posty: 175 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lut 2015, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Długo się cfy ate nie najeździły :) Idą pod młotek, a na bazie już następcy e6 czekają 8)


Post Wysłano: 08 lut 2015, 14:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2011, 15:42
Posty: 4
GG: 32294492
Samochód: Scania R410

Cytuj:
Długo się cfy ate nie najeździły :) Idą pod młotek, a na bazie już następcy e6 czekają 8)
http://allegro.pl/daf-ft-cf-85-460-po-k ... 09863.html

Dokładnie są pod młotkiem :)


Post Wysłano: 19 lut 2015, 3:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

W zeszlym tygodniu chlopaki przywozili dafiki do serwisu pod Czestochowa i wymieniali na nowki sztuki

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 22 sty 2016, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2016, 22:17
Posty: 1

Informacja dla przewożników:Jeśli chcesz wstawić auto do schade muszisz spełnić następujące warunki:
-posiadać środki pieniężne i doświadczenie bankowo-windykacyjne , przyda sie przy finansowaniu firmy schade i póżniejszej egzekucji swoich pieniędzy ( płaca nawet 60 dni po terminie)
-posiadać ciągnik siodłowy, którego waga nie przekracza 5 ton ( ładunek 24-26ton, naczepa 7, 7 tony, stojak 1, 6 tony )
-podwyższyć siodło koszt ok 2500zł+ kaucja sterowanie naczepy 1200zł +kaucja gps 1200zł
Na marginesie dodam, że czekają na każdego z szerokimi ramionami, rotacja podobna jak u kierowców.


Post Wysłano: 24 sty 2016, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Informacja dla przewożników:Jeśli chcesz wstawić auto do schade muszisz spełnić następujące warunki:
-posiadać środki pieniężne i doświadczenie bankowo-windykacyjne , przyda sie przy finansowaniu firmy schade i póżniejszej egzekucji swoich pieniędzy ( płaca nawet 60 dni po terminie)
Pare lat temu jezdzila pod nimi pewna firma odemnie z miasta, robota byla,koła sie kreciły ale wieeelka łaske ci robili jak przychodzilo do placenia, czlowiek odpowiedzialny za to wiecznie był nieosiagalny (jeźdźił po ciepłych krajach i odpoczywał) generalnie porażka taka ze jeżdząc pod Schade i TransCargo nie byli w stanie wiązac konca z końcem i padli :/ Wtedy jeszcze troche łatwiej było z taborem bo jeden z nich targał prostokątną duża krowe na szkło XF105 SSC

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 31 sty 2016, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

http://m.zinfo.pl/artykuly/19860

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 15 wrz 2017, 11:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2017, 10:48
Posty: 12

I jak tam teraz w Schade ? Szukają podobno na Opla w Gliwicach. Ma ktoś WIARYGODNE info o wypłacalności firmy ? Słyszałem, że lubią nie płacić i składek nie odprowadzać. Wie ktoś z was jak się to ma do rzeczywistości ?


Post Wysłano: 15 wrz 2017, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Schade aktualnie poszukuje na obsługę fabryki Opla w Gliwicach (trasy niby Czechy, Niemcy, Austria), obsługę magazynu centralnego Aldi w Chorzowie (Niedźwiedziniec) no i na szkiełko.

Dzwoniłem jakiś tydzień temu z ciekawości zapytać o tego Aldika, to praca niby od poniedziałku do soboty (nie wiem jak tam z pauzami weekendowymi), trasy z tego co pamiętam od południa aż po województwo wielkopolskie, załadunek jak i rozładunek naczepy po stronie kierowcy i startujemy ok godziny 4-5 rano, punkty do rozładunków różnie, czasami 3-6, a czasami cała naczepa ląduje na jednym sklepie i powrót na załadunek w Chorzowie i kolejny kurs. Generalnie raczej codziennie w domu, ale nocka w samochodzie nie jest niczym nadzwyczajnym.

Doświadczenie mile widziane, ale mogą przybrać kogoś na douczenie, "raczej" wymagane uprawnienia na wózek widłowy. Zarobki dla osoby z doświadczeniem (wg. informacji telefonicznych) ok. 5 tyś na rękę.

Pamiętam jak byłem tam pytać 3 lata temu o tą ofertę na Aldiku (zaraz po zdobyciu uprawnień), to oferowali wtedy 3 tyś dla osoby bez doświadczenia.


Post Wysłano: 16 wrz 2017, 11:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2017, 10:48
Posty: 12

Rozmawiałem właśnie wczoraj z kierowcą, to mówił że pracuje już 10 lat i zadowolony jest. Miał akurat 2 punkty, zaczynał o 11 i kończył o 23. Wspominał, że mają też Ukraińców, którzy śpią na bazie we wrakach. Kasa podobno zawsze na czas. Ten Aldi mnie interesuje, bo szukam czegoś codziennie w domu, nockę w kabinie idzie przespać. Ten Opel też atrakcyjny. Tylko nie mam kwitów na wózek widłowy.


Post Wysłano: 16 wrz 2017, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Kierowca zapomniał dodać że załadunki owszem są od poniedziałku do soboty,gdzie przy dalekich strzałach wracasz w niedzielne popołudnie ;)
Ogólnie robota nie jest lekka,zestawy na podwójnej obsadzie robią lekko 14k km na kraju.Zarobisz ponad 5k zł a jednak kierowcy się zwalniają i wolą Biedronkę za dużo niższe pieniądze.

Chcesz więcej info o Schade i Aldi wal na pw.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 16 wrz 2017, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Pany, a jaką stawkę dają na szkle, pusto/ pełno?


Post Wysłano: 17 wrz 2017, 11:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Pany, a jaką stawkę dają na szkle, pusto/ pełno?
7 lat temu takie stawki i regulane płatności mieli ze pewna firma z Bytomia padła przez nich, naczepe to by ci w 15 minut wydali a potem sie męcz , kolorystycznie by ci pasował koń :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 17 wrz 2017, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
kolorystycznie by ci pasował koń :mrgreen:
Bo on jest po niemieckim Schade, ma siodło wzmocnione/ wyższe i pilot do naczepy.

Ten ciągnik jest na truckspotters.eu -> firmy niemieckie -> Schade -> 2 strona -> 12 zdjęcie od góry.
Nie umiem wstawić tego zdjęcia, dlatego taki opis...:)


Post Wysłano: 17 wrz 2017, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Wiadomo że jeżdżą pusto/pełno bo niby co załadujesz na taką naczepę?Pusto liczymy oczywiście ze stojakiem.
Ponad dwa lata wstecz brat jak pytał w Schade to kolorowo to nie wygląda,na pewno opłata za użytkowanie naczepy,naprawy po ich stronie ale jak szkoda z naszej winy to fv dostaniesz na pewno ;) Płacimy również za montaż urządzenia transics czy jak mu tam oraz comiesięczna opłata za gps ;)

A co do stawek to czort jeden wie.Za dużo podwykonawców nie mają więc można domniemać że są nie za wysokie.

Sergiej zawsze możesz przetrzeć szlaki i iść pod Schade jako podwykonawca na Aldi ;) Opowiesz jak jest i gdy będzie dobrze również przyjdę.

Swoją drogą dziwię Ci się że nie chcesz spróbować na krajowej dystrybucji zamiast tułać się pod Walterem po Unii.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 17 wrz 2017, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Ten ciągnik jest na truckspotters.eu -> firmy niemieckie -> Schade -> 2 strona -> 12 zdjęcie od góry.
Nie umiem wstawić tego zdjęcia, dlatego taki opis...:)
Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 9 [ Posty: 175 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: