Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 mar 2013, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Na tym pewnym forum to nie ma dobrej firmy ani nie obsmarowanej :) co nowego słychać... chłopaki zamiast do niemiec na bazy zasuwają busikiem do corbetty. Reszta tak jak napisałem wyżej, jak ktoś ma więcej rzetelnych informacji to chętnie zobaczę komentarze innych aktualnych/byłych arcesiaków.

Na pewnym forum nic się nie można dowiedzieć, bo jak nie wyzywają się jeden z drugim to narzekają na pana S. a ja tam złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie (bynajmniej z lat 2011-2012)
Jak z tymi dojazdami busem, są jakieś ograniczone bagaże?

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 19 mar 2013, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2008, 13:08
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław, Korfantów

Nie ma ograniczonych bagaży (bynajmniej kiedyś nie było), pakujesz wszystko co potrzebujesz. Dojazdy busem iveco 9 osób bez problemu się zapakuje z bagażami. Czasami się transit zdarzał i wtedy były małe problemy żeby wszystkie bagaże upchać ale się mieściło :D

wyjazdy tylko i wyłącznie z sosnowca, można się dogadać i wsiąść gdzieś po drodze ale przy a4

_________________
twarde poglądy, radykalne rozwiązania...


Post Wysłano: 20 mar 2013, 1:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Cytuj:
Nie ma ograniczonych bagaży (bynajmniej kiedyś nie było), pakujesz wszystko co potrzebujesz. Dojazdy busem iveco 9 osób bez problemu się zapakuje z bagażami. Czasami się transit zdarzał i wtedy były małe problemy żeby wszystkie bagaże upchać ale się mieściło :D

wyjazdy tylko i wyłącznie z sosnowca, można się dogadać i wsiąść gdzieś po drodze ale przy a4
To nie jest źle.
Mam parę pytań, ale to na PW.

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Post Wysłano: 20 lip 2013, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2012, 12:21
Posty: 17

kolego jazło mam do Ciebie kilka pytan odnosnie arcese


Post Wysłano: 14 lut 2015, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2010, 23:02
Posty: 15
GG: 0
Samochód: Man Tgm, Audi
Lokalizacja: Mysłowice

jak teraz w firmie jest?


Post Wysłano: 02 sty 2016, 23:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2010, 16:55
Posty: 276
GG: 0
Samochód: laguna

Cytuj:
jak teraz w firmie jest?

odnowie kotleta?


Post Wysłano: 03 sty 2016, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jakiś czas temu stałem weekend z jednym z ich kierowców-trochę porozmawialiśmy.Sporą grupę w tej firmie stanowią już ukraińcy i rumuni.Najniższa podstawa + o ile dobrze pamiętam od 42-48E/dzień.W autach często syf,wożą dużo samochodówki,system 4/1.Jednym słowem:rarytasów brak... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: