Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lis 2010, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2009, 17:18
Posty: 62
GG: 997
Samochód: TIR :)
Lokalizacja: LW

To na krajówce masz 2900 i odejmij na jedzenie z 800zł to zostaje 2100.Z takim podejściem daleko byś nie zaszedł.


Post Wysłano: 15 lis 2010, 15:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2009, 1:55
Posty: 100
GG: 0
Samochód: .:DAF XF:.
Lokalizacja: WO

Cytuj:
Cytuj:
Piszecie że na UE tak wam źle?? Idźcie do firmy gdzie ładunki macie polska Rosja, postójcie tydzień na tamożni, i wy**bani, brudni po tygodniu w samochodzie na 30 stopniowym upale i płaczcie szefowi że chcecie kase za przestój, a on powie że to nie jego problem i wina że taka kolejka była czy na rozładunku im się nie chciało robić bo tak jest.Młodzi jesteście, złapcie praktyki i dopiero narzekajcie albo tak jak mówię idźcie do roboty tam gdzie mają Rosję i wtedy zobaczycie co to jest transport i jak ciężko wyjąć tam 4 tyś na miesiąć.Pomyślicie co ja wiem w wieku 15 lat o transporcie, ale trochę wiem, ,może jeszcze nie jeżdżę ale mój ojciec jeździ i wiem ile czasu musi się nieraz naczekać na rozładunek i nie ukrywa zdenerwowania, albo zapie*dolą paliwo albo dokumenty i chcą za to kasy, wiele przygód ma się na Rosji więc polecam wam tamten kierunek i szczególnie polecam wam ich drogi, tam się nauczycie naprawdę jeździć, nie piszę że nie umiecie jeździć ale na D na autostradzie nie doświadczycie takiej frajdy bujania jak na Ruskiej drodze, polatacie kilka lat na Rosję i dopiero wtedy zrozumiem wasze narzekanie. :roll:

Pozdro, nie miałem na myśli nikogo obrazić w tej wypowiedzi ale jeśli ktoś czuje się urażony to przepraszam za to co napisałem :wink:
Kolego to bez urazy ale Twój tata trochę zabarwił w rozmowie z Tobą parę słów.Otóż na Rosji nie jest aż tak żle ja przez okres krótki trochę ponad dwa lata tam jeżdziłem i dosłownie raz stałem i czekałem na towar.Co do dróg nie są piękne ale moim zdaniem lepsze niż w PL a co do napadów to w Rosji jest to rzadkośc.W firmie której pracuje żaden kierowca od 1991r nie padł ofiarą Rosjan.Na Turcji gdzie najczęściej latamy zdarza się częściej sam miałęm przypadek,że pod czas snu Turek wybił mi szybę i pakował się do środka ale obok stał Fin który zajął się intruzem.
Może się mylę bo Twój staruszek mógł latac w inne rejony więc sorry.

Wiesz co może to ja trochę zabarwiłem :) , wiem że napady nie są ciągle, mój ojciec miał 1 włamanie do kabiny jak poszedł do Sklepu, na ładunki teraz jest w miare, jednego dnia odprawią na urzędzie i zwykle 2 rozładunek ale ostatnio na przykładzie mojego wuja, od 29 Października stał aż do 12 Listopada w Piterze bo coś było nie tak i za towar było nie zapłacone, i coś jeszcze więc takie przestoje to sporadycznie zależy jak masz ładunki dogadane, jak dobre ładunki to nie stoisz a jak byle co to później 2 tyg czekasz :wink: .Co o drogi to do Moskwy podobno jest lepsza(tak słyszałem) ale dalej na południe to masakra podobno.


Post Wysłano: 21 lis 2010, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

I jeszcze pisze, że "nienajgorsza"... No bez jaj...

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 01 gru 2010, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2010, 20:52
Posty: 28
GG: 0
Samochód: Lublin2QCSNY

Cytuj:
słabe zarobki ;/ 3900zl za miesiac ? odjąc 1000zł na życie to zostaje ci 2900zl :) tyle co na krajówce.
To Racja. To juz Ci Z Watachy patelniarzy lepiej wychodzą.Co prawda idą ostro i często na strzała każdy wie o co chodzi ale Charty Robia Kielce-Warszawa nawet 2razy dziennie i Radomiaki krótko ale czesto spia i jedza obiad w domu


Post Wysłano: 01 gru 2010, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2010, 20:52
Posty: 28
GG: 0
Samochód: Lublin2QCSNY

A PKS dobrej opinii nie ma.Podobno szef powiedział kiedys któremuś ze daf ma palic 20 a Premium 30. . . debil


Post Wysłano: 20 lut 2011, 1:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:49
Posty: 139
GG: 7261507
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

z tego co wiem to podobno to jest tak jak mojego wujka stryjecznego brata kolegi znajomy powiedzial... ja mialem duzo kontaktu z prezesem i nie powiem, swoj chlop jest. zalatwilem dafa w anglii, to nic nie potracili, wszystko z AC. firma godna polecenia, a ze auta stare i naczepy szmaty, to coz. kasa dla mlodego singla mieszkajacego z rodzicami tez niezla... ladunki na okraglo, kilometry leca, jak sie umiesz postawic dyspozycji to cie nie beda ganiać jak parobka jakiegos.

_________________
Kat. B - jest wrzesień 2006 - 1 raz
Kat. C - jest sierpień 2009 - 3 raz
Kat. C+E - jest kwiecień 2010 - 2 raz

przewóz rzeczy - sierpień 2009
karta kierowcy - marzec 2011


Post Wysłano: 03 maja 2011, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2010, 18:50
Posty: 17
GG: 3620807

Witajcie. Co nowego w firmie słychać ??


Post Wysłano: 27 sty 2012, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

mój tata jeździ w PKSie co miesiąc 9 stówek do domu przyniesie

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Post Wysłano: 05 lis 2012, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Odświeżam temat.Jak głosiły pierwsze posty.Na bazie "towarówki" stoją nowe Stralisy w ilości ok10-15szt w białych kabinach.Jakiś czas temu na Obwodnicy Opoczna mijałem takiego ze starą brudną szmatą.
Ciekawostka: na parkingu dla aut osobowych widzę jak moknie srebrny lanos i jakaś nowa łada na ukraińskich blachach.Kierowcy zza wschodniej granicy śmigają w Ratransie?? Urząd Pracy w Radomiu narobił szkoleń na kat C a robić nie ma komu?? :)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 24 sty 2014, 2:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2012, 11:11
Posty: 10
GG: 9221386
Samochód: Rover
Lokalizacja: Radom

Ktoś wie co nowego w PKS Retrans? Opłaca sie tam iść z niewielkim doświadczaniem?

_________________
Komplet jest, teraz tylko znaleźć wymarzona prace:]

AM 19.01.2013
B 21.09.2009 3x
B+E 27.02.2013
C 10.12.2012 1x
C+E 27.02.2013 1x
KWP 08.10.2012 1x


Ostatnio zmieniony 24 sty 2014, 13:45 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
RATRANS! Retrans to zupełnie inna firma.


Post Wysłano: 24 sty 2014, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

W Ubiegłym roku na bazie "towarówki" PKS pojawiły się nietoperze Ducato/Boxer z gołębnikami na dachu z logo PKS. Poza tym bazę przegrodzili na pół od strony ul. 1905r i pusty plac.Na reszcie bazy jakoś aut jakby ubyło lecz....przybyło ich na serwisie Iveco w Wielogórze koło Lotosa który podobnie jak serwis jest własnością p.Gajdy. Pisane było już że bez doświadczenia bierze. Na początek jak chcesz głębokiej wody liznąć można iść.Jeśli chcesz jeszcze głębszej (TR) tym bardziej :D

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 25 sty 2014, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Byłem ostatnio swiadkiem jak meldowała sie podwojna obsada na hucie, Polak + nowo przyjęty Ukrainiec także miedzynarodowa kadra

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: