Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 maja 2005, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Historia:
Spółka Anneberg Transpol International powstała wiosną 1990 roku. Została założona przez rodzinę Anneberg - duńskich przedsiębiorców prowadzących od 1925 roku firmę transportową Anneberg Transport A/S, oraz rodzinę Miłkowskich - znających od podstaw polski rynek, w tym transportowy. Przez 11 lat prezesem firmy był Jan Aagaard Dyrberg - jeden z ojców chrzestnych przedsiębiorstwa.

Duńska firma Anneberg transport a/s specjalizuje się od kilkudziesięciu lat w przewozach materiałów chemicznych i bitumicznych cysternami. Posiada około 100 ciągników realizujących przewozy po Danii, a także po krajach całej Europy zachodniej. Bogate doświadczenie przekazane nowopowstałej spółce, oraz przygotowanie zawodowe jej pracowników pozwoliło na szybkie zbudowanie dobrze działającej firmy.

Bezpośrednim powodem założenia firmy był dynamicznie rosnący rynek przewozów materiałów bitumicznych, transportowanych ze Śląska do Danii. Do tego celu w pierwszym etapie istnienia firma wydzierżawiła dwie specjalistyczne cysterny. Dodatkowo, by rozwinądż inny rodzaj przewozów posiadaliśmy też naczepę plandekową.

Rok 1990 okazał się bardzo dobry dla spółki. Pozyskaliśmy bowiem wyłączność na przewozy z Danii lodówek i zamrażarek. Cały import z pierwszej połowy lat 90-tych , znanych duńskich firm, Electrolux, Derby, Elcold, Westfrost, znanych również jako Max, Elmax, był realizowany przez Anneberg Transpol.

Pozwoliło to na dynamiczny rozwój firmy już w pierwszym roku funkcjonowania. W lipcu 1991 roku posiadaliśmy już 20 pojazdów - głównie plandekowych.

W następnych latach firma nadal rozwijała swój potencjał transportowy, dbając jednocześnie o szkolenie personelu; zarówno kierowców, jak i spedytorów i pracowników administracji. Tradycją już jest , że wszyscy pracownicy są systematycznie szkoleni , w zakresie nowo obowiązujących przepisów, sposobów obsługi klienta, a także w zakresie znajomości języków obcych. Dziś standardem jest, że nasi spedytorzy władają dwoma językami obcymi, a niektórzy nawet trzema.

W roku 1998 uruchomiliśmy własny warsztat serwisowy pozwalający na szybką i fachową obsługę techniczną taboru.

Od początku istnienia spółka była i nadal jest zorientowana na najlepszą obsługę Klienta, a powyższe działania tylko temu służyły.

Anneberg Transpol dziś:
Obecnie firma dysponuje flotą rzędu 70 pojazdów ciężarowych, w tej liczbie 25 cystern chemicznych i bitumicznych, oraz 45 naczep plandekowych. Całością na co dzień dowodzi doświadczony zespół spedytorów.

Latem 2004 powstała nowa spółka Torben Rafn sp. z o.o. specjalizująca się w przewozach towarów nadgabarytowych.

(C)http://www.anneberg.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2005, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2005, 20:04
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź

Znam dobrze tą firme bo jeżdże do ciotki do Przylepu /k. Zielonej Góry, a w Zielonej jest ich baza dlatego często widuje ich bryki 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 maja 2006, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

Ja miezkam w Zielonaj Górze :) i nawet niedaleko tej firmy :) widuje ja codziennie :). I w przyszłości chciął bym u nich pracować jako kierowca:). Jak bede miał czas to porobie pare fotkek :) tej firmy :), i ich ciężarówkom. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2006, 16:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2006, 11:24
Posty: 2

Dobra firma :D mają dużo aut :D ostatno potrzebowali kierowców :D :D :D


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2006, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Dobra firma mają dużo aut ostatno potrzebowali kierowców
To jak możesz to uzasadni swoją wypowiedz co do tej firmy :? .Moze jeżdzisz sam tam albo ktoś z rodziny ? :?: Napisz jakie frachty , zarobki itp.
:roll: :idea:

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 30 maja 2006, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 maja 2006, 11:24
Posty: 2

Cytuj:
Napisz jakie frachty , zarobki
Kiedys jeżdził tam mój tata :D Woził cały czas palet Polska-Dania-Polska tak na okrągło :D zarobił 2500 zł miesiecznie :D :D :D


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2006, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Firma jako piewrsza zakupiła ciągnik balastowy VOLVO FH16-610!Zabrzmi niewiarygodnie ale ostatnio miałem przyjemność robić zdjęcie temu zestawowi załadowanemu szkieletem Solarisa.Jednak z całego podekscytowania robiąc zdjęcie bezmyślnie wcisnąłem przycisk bez ustawienia ostrości!I skopłem!Malo tego to jeszcze robiłemz lampą i uciąłem ponad pół kabiny!A co do firmy to bazują chyba na samych Volvach.Bardzo często można ich spotkać na A2.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2006, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Firma jako piewrsza zakupiła ciągnik balastowy VOLVO FH16-610!
To nie firma Anneberg Transpol, tylko Trans Annaberg Wiesiołek, która specjalizuje się w transporcie ładnunków ponadnormatywnych, posiada to balastowe FH16. Wiesiołek był również odbiorcą pierwszego w Polsce, czteroosiowego, balastowego MAN-a TG-A XXL.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2006, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

OOOOOOO faktycznie!Tak to jest jak się nie dokładnie czyta posty i tematy!!Sory za pomyłkę!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 maja 2007, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

No to tak jak pisałem wcześniej oto pare fotek z bazy tej firmy w Zielonej Górze:
1.Biuro, Serwis itp.
Obrazek

2.Biuro + Plac
Obrazek

3.A oto Reno Premium
Obrazek

4.Placyk
Obrazek

5.Kolejne Reno + naczepa do ADR
Obrazek

Za jakość fotek przepraszam ale słońce mi już zachodziło i migawka potrzebowała więcej czasu na ujęcie obrazu. A wiadomo im dłużej otwarta migawka tym bardziej widać drgania ręki. I zdjęcia robione na szybko. Pozdrawiam

_________________
Super Strona


Post Wysłano: 22 kwie 2008, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

Odświeżam temacik, jedna fotka Reni

Obrazek

_________________
LKW KoRnik


Post Wysłano: 15 sie 2008, 13:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2008, 13:02
Posty: 8
GG: 2593004
Samochód: vw golf

Witam!!!

A jak warunki w tej firmie?

Zarobki?

pozdrawiam


Post Wysłano: 27 gru 2008, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:46
Posty: 43
GG: 0

Często widzę ich Paryżanki w Pile u Winkowskiego skąd wożą prasę na Wyspy Brytyjskie. Autka dobrze wyposażone nawet w starszym FH12 lodóweczka.

_________________
A ja wolę... Magnum


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:54
Posty: 25
GG: 3739944
Samochód: Vovlo FH12 500
Lokalizacja: Falubaz

No to Zielono-górski aktual :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jak dla mnie firma średnia :) i prawie non Stop na ADR-ach...

_________________
ZAPRASZAM


Post Wysłano: 25 gru 2010, 22:11

Właśnie ogłaszają się na stronie Tarnowskiego Urzędu Pracy. Pewnie z Zakładów Azotowych będą wozić. Ale z drugiej strony nie wymagają ADRów więc ciekawe co to będzie.


Post Wysłano: 20 lut 2011, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Z tego co wiem to potrzebuja kierowcow z tarnowa do obslugi transportu na lini azoty - kedzierzyn . Male pytanko jak z warunkami pracy i placy u nich pozdrawiam


Post Wysłano: 20 lut 2011, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Praca na jakiś określony czas. Na azotach padła jakaś maszyna do produkcji kwasu azotowego i dlatego wożą to z Kędzierzyna do Tarnowa.

Renault Premium DXi 460 EEV - Anneberg Transpol
Obrazek

By otworzyć zdjęcie w pełnym rozmiarze kliknij na miniaturkę a następnie klikając prawym przyciskiem myszy na zdjęciu wybierz 'Large'.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 20 lut 2011, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Na tym AdBlue dobrą robotę mają chyba, bo dość często widzę te składy na DK92 w Poznaniu. Ktoś wie skąd-dokąd wożą, czy nie ma stałych tras, a cały kraj?

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 01 mar 2011, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2011, 15:14
Posty: 34
Samochód: ADR

Jeszcze co do oferty pracy w Tarnowie, w urzędzie pracy dowiedziałem się że wolnych jest 8 miejsc. Telefonując już natomiast do działu kadr firmy: ADR są wymagane, ale nie trzeba ich posiadać by aplikować, liczą się z możliwością "dorobienia" tych uprawnień. Tak jak w ogłoszeniu, praca na czas określony, na trasie T-ów - KK. Preferują kierowców z doświadczeniem na zestawach, z okolic Tarnowa. Choć i nie spełniając wszystkich 'mile widzianych' wymagań można aplikować (jednak szansa nie jest za wielka na powodzenie, wszystko pewnie zależy od ilości zgłoszeń).


Z przemyśleń własnych: Nie dopytywałem się na jakich zasadach jest jazda, ale znając profil tarnowskich Azotów dostawy muszą być 24h. Trasę Tarnów - KK - T-ów można zrobić przy sprzyjających wiatrach w jednej dniówce i wątpię aby ten sam kierowca wyjeżdżał drugi raz. Auto kręcące długą pauzę pod Krakowem byłby stratą pieniędzy i logistyczną porażką. Stąd myślę wymóg kierowców z okolic Tarnowa, którzy regularnie się zmieniają. Ale to tylko myśli własne, nie wiem czy tak by było.

Pozdrawiam


Post Wysłano: 01 mar 2011, 16:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:00
Posty: 35
GG: 0

ADR pełny jest potrzebny bo to przewóz kwasu azotowego a przy produkcji nawozów podstawa wiecej szczegółów nieznam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: