Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 cze 2007, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Wiecie coś o tej firmie baza jest ok 5km. od mojej miejscowości na necie żadnych informacji.Widziałem u nich jednego dafa xf105 ssc i inne autka scania i iveco stralis. Jak coś wiecie to piszcie :|


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lip 2007, 8:58
Posty: 19
Lokalizacja: GŁOGÓW

Firma Internationale Transport Jóżef Witkowski posiada Many F2000,Many TGA,Iveco Stralis,Daf XF.Baza firmy miesci się na obrzeżach Głogowa a dokładnie w okolicach Jerzmanowej.Firma posiada również dwa holowniki.Jeden na bazie wysłuzonego Kraza a drugi na bazie autobusu Jelcz 706RTO 043.


Post Wysłano: 07 maja 2009, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 15:02
Posty: 152
GG: 5839699
Samochód: tabaluga ^
Lokalizacja: Przemków/głogów DK 12

A ja co dzien przejezdzam kolo tej bazy.jest tam rowniez skup palet ale to inny koles kupuje,mozna tez kupic roznego rodzaju kruszywo.stoi tam man-ja wiem ten kwadraciak gdzies z 95roku.na sprzedaz.i kilka naczep.firanki.baza sie zapelnia na weekend jest wtedy ok 7-8aut.o sytuacji nic nie wiem.sprubuje sie dowiedziec.w kazdym razie jest to dosc mala firma transportowa wozi glownie towary ze strefy ekonomicznej z polkowic.

_________________
#IRC


Post Wysłano: 10 maja 2009, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Ja również przejezdam koło niej codziennie przez 3lata(szkoła)Rzeczywiście na weekendy zapełnia się baza.Auta głownie Iveco,Daf.Prowadzą także naprawe ciężarówek na bazie pod tym białym dużym namiotem...Jeżeli chodzi o skup palet to nie raz widać, że ktoś przyjedzie i je zabiera...

Przez przypadek znalazłem ich strone:
http://www.witkowskitrans.okey.pl/index2.html

Ogólne informacje:
Nazwa firmy
Witkowski Trans - Transport, Spedycja
Nazwa skrócona

Ulica, numer
Głogowska 1Mapy:GoogleTargeo
Miasto
Jerzmanowa k. Głogowa
Kod pocztowy
67-222
Osoby kontaktowe
Józef Witkowski

mgr Natalia Witkowska

Wojciech Witkowski
Nowe województwo
dolnośląskie
Powiat
głogowski
Gmina
Jerzmanowa
Stare województwo
legnickie
Telefon(y)
(76)8382092 8312177 (602)691982
Fax(y)
(76)8382096
Forma własności
prywatna
Forma prawna
zakład prywatny bez formy prawnej
Email
witkowskitrans@post.pl
WWW
www.witkowskitrans.okey.pl
Zatrudnienie

Obrót roczny

Rok założenia
1982
NACE (EKD)
60.24.1
Przewożenie samochodami ciężarowymi wszystkich rodzajów towarów

63.41
Spedycja frachtu

50.24
Holowanie pojazdów
SIC
421299
Lokalne przewozy ciężarowe, bez składowania, osobno nie wymienione

4213
Przewozy ciężarowe dalekobieżne

473102
Spedycja towarów

754903
Holowanie samochodów
Opis działalności
towarowy transport krajowy i międzynarodowy
Data aktualizacji
2007.01.24


Post Wysłano: 13 maja 2009, 10:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 15:02
Posty: 152
GG: 5839699
Samochód: tabaluga ^
Lokalizacja: Przemków/głogów DK 12

Bylem wczoraj 12.05.09.na bazie tam.na wywiad,popytac co i jak.co maja na posiadaniu.ale byla jedynie.ladna sekretarka-i nie pozwolila mi zdjec itd. Mam wpasc w piatek.zobaczymy :-)

_________________
#IRC


Post Wysłano: 13 maja 2009, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Bardzo chętnie mógłbym tam też podskoczyć(rowerem:P)Jakby coś pisz na PW.


Post Wysłano: 14 maja 2009, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 15:02
Posty: 152
GG: 5839699
Samochód: tabaluga ^
Lokalizacja: Przemków/głogów DK 12

Hm.no to mozemy razem.tylko termin jakis daj? I hm.glupie pytanie moze ale ile masz lat? Patryczek1202. 12lat masz??

_________________
#IRC


Ostatnio zmieniony 14 maja 2009, 15:31 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę zakonczyć off-topic. Takie rozmowy prowadzimy na GG bądź PW.


Post Wysłano: 29 cze 2009, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2009, 16:12
Posty: 1
GG: 0
Samochód: MAN

Wiecie coś o tej firmie baza jest ok 5km. od mojej miejscowości na necie żadnych informacji.Widziałem u nich jednego dafa xf105 ssc i inne autka scania i iveco stralis. Jak coś wiecie to piszcie :|

ja wiem o tej firmie tyle co mi opowiadali kierowcy na parkingu!!! i kolega bo tam pracuje!!!takze nie polecam jesli szukasz fajnej spokojnej i dobrze platnej roboty. tam jedynie mozesz sie dorobic garba na plerach i nic wiecej. do tego kolegi co wspomnial o tym bialym namiocie :to slyszalem ze kierowcy po trasie wracaja i sami tam naprawiaja swoje auta bo ich mechanik zawsze jest zmeczony i pijany. poza tym warunki pracy tez beznadzieja podobno sami szoruja swoje bryki bo niestac szefa na myjke, w czasie trasy stoja po kilka dni na zapyzialych parkingach bo nie maja powrotu za co im nikt nie placi, a jak juz ta cala ich "dyspozytorka" cos znajdzie to musza zasowac na dwa tacha. jesli chcecie jeszcze jakies info o tej firmie to piszcie zadzwonie do kolegi i sie jeszcze dowiem.
A propo tej jak ktos wspomnial ponizej "sekretarki" to podobno wlasnie ta pani "dyspozytor" co zalatwia te wspaniale frachty (z ktorych kierowcy sie nie ciesza) w do dodatku zona szef wiec mysli ze jest wazna, co jest nie prawda. A co do szefa podobno jest ok tylko troche skapy.


Post Wysłano: 11 mar 2010, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 11:45
Posty: 1
GG: 0
Samochód: man

wiem coś.
firma lipa niczego poza garbem i nerwicy się w niej nie dorobisz pracowałem w niej kilka lat i mam alergię na panią spedytor tą niby ładną sekretarkę to ona tam rządzi i rozwala tą firmę radzę popytać kierowców którzy dłuzej tam pracują a nie zostało już ich wielu moze dwóch-to chyba o czymś świadczy? powodzenia naiwni kierowcy którzy chcą tam pracować i współczucia dla tych którzy pracują :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: