Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 cze 2007, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Od początku istnienia na rynku dewizą firmy jest solidność i terminowość świadczonych usług.
Poniższe informacje pomogą państwu bliżej zapoznać się z posiadanym przez nas taborem samochodowym.
Dysponujemy własnymi oraz podnajętymi ciągnikami siodłowymi marki Renault oraz naczepami o ładowności 24 ton - 33 EURO PALETY.

Istnieje możliwość górnego, bocznego i tylnego załadowania naczep.
Samochody posiadaj ą certyfikat EURO-2 i wyposażone są w zawieszenia pneumatyczne.
Stan techniczny taboru - dobry.

Oferujemy pełną obsługę spedycyjną przedsiębiorstw w zakresie transportu krajowego i zagranicznego.

Firma MARPOL-TRANS prowadzi działalność transportowo-spedycyjną.

Realizacja zgłaszanych przez naszych klientów zapotrzebowań na przewozy ładunków na terenie całego kraju, dokonywana jest na podstawie ustaleń telefonicznych i taksowych zleceń transportowych.

Jako firma spedycyjna posiadamy szerokie kontakty z wieloma firmami transportowymi na terenie całego kraju, co pozwala nam bez problemów organizować przewozy ładunków innym przewoźnikom, bez względu na miejsce załadunku.

Naszym klientom gwarantujemy fachowość i bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Posiadamy ubezpieczenia OC, AC oraz OC - przewoźnika i OC - spedytora.


PS: Mój Tato tu jeździł pierwszym samochodem w tej firmie była to Majorka a potem kupowali Premiumki i Magnumkę która sie spaliła mojemu ojcu ale po kilku latach znów kupili Magnumkę dokładnie nie wiem ile liczy ich tabor ale jak się dowiem to dam znać.Firma jest z moich okolic.
Obrazek

(c) http://marpol-trans.podkarpacie.com.pl/

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2007, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2006, 11:56
Posty: 34

Tabor firmy liczy 11 aut + 2 stary. Co do warunków pracy to nie mam pojęcia, chociaż mam 10 km do ich bazy.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2007, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Cytuj:
liczy 11 aut + 2 stary
A i jeszcze zapomnieliśmy dodać dwóch traktorów C360 i C380 + Lublin :lol: :wink:

A co do warunków pracy to samochody na weekend zjeżdżają do bazy a płaca też jest nie zła jak na jadzę po PL. :wink:

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2006, 14:16
Posty: 93
Lokalizacja: RSR

Hejo znam ta firmę dobrze;) jest na przeciwko ośrodka egz w krośnie jest współ lokatorem LOK-u w Krośnie-nie wiem jaki tam są warunki moge powiedzieć że jeżdżą raczej starszymi renówkami-ogólnie samochody zadbane. NIe inwestują w nowy tabor samochody od kilku dobrych lat te same.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: