Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 paź 2008, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2008, 20:26
Posty: 7
GG: 0

Koledzy,chciał bym coś więcej dowiedzieć się odnośnie tej firmy.Mam tu na myśli, jak wygląda praca u nich, jak ze zjazdami do domu, no i oczywiście jak to wygląda od strony finansowej... :roll: :roll: Jestem z woj. Kuj-Pom, więc również nasuwa się pytanie czy jest oplacalne dojeżdżanie do firmy, powroty do domu.W woli ścisłości napiszę że ze swojej miejscowości do siedziby firmy mam ok 160km. Proszę o doradzenie mi, oraz wypowiedzenie się na temat firmy. Z góry wielkie dzięki i życzę szerokości :D
Pozdrawiam :D


Post Wysłano: 01 mar 2009, 0:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2008, 21:45
Posty: 43
GG: 2903354
Samochód: Man, Cinquecento
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Gdyż ja pracuje w tej firmię i te bzdury o Dorocie wymyślają ludzie którzy są obużeni że kobieta potrafi jeździć tirem i tyle. A tak naprawdę to daje sobie świetnie rade .
Ano słyszałem ostatnio jak potrafi :) Jak zawróciła w miejscu to 4 opony z naczepy zdjęła :) Już nie pracuje z tego co mi wiadomo.


Post Wysłano: 01 mar 2009, 1:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Hehe to niezły numer z tej kobiety :lol: No ale cóż może początkująca :lol:

Pozdrawiam :U


Post Wysłano: 01 mar 2009, 1:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Śmiejecie się z niej, a kurde ilu chłopów za granicą pod rampę nie umie podjechać...znam parę przypadków...potem Holendrzy takie pompy mają jak taki polak cofa, a on się tłumaczy, że cztero-osiówką jeździł...tak samo z tym ściąganiem opon, tylko kobietom się zdarza :lol: Przez niektórych taki szowinizm przemawia. Jadzie facet za granicę, a jak coś stanie się to dzwoni do szefa z płaczem, bo nie wie co robić. Wystarczy jak młodzi jeżdżą za granicę i auta odprawiają, że potem trzeba wszystko odkręcać. Niektórzy kierowcy nie wiedzą jak się po PL jeździ, a co dopiero zagranica...jedzie na drugiego, zjeżdża z góry we Włoszech i się pyta dlaczego nie jedzie się 90-100km/h i nie zwalnia się zestawu zwykłym hamulcem, trzeba mówić kiedy można wyprzedzać itp. bo jak nie to zaraz by mandatów nałapał. Radzę w niektórych sprawach wykazać trochę więcej obiektywizmu.

Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie porozmawiam na ten temat na gg...

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 25 sie 2009, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

To może na odświeżenie tematu...
1.Scania R
Obrazek
Czy to jest flagowe auto u Jerzaka :?:

2.Daf 105 SSC
Obrazek
3.Daf 95XF
Obrazek
Sorry za jakość

P.S. Ostatnio w Anglii widziałem nowego Actrosa spiętego z naczepką od Jerzaka.
Mercedesik był opisany jako pojazd testowy :wink: Nie wiecie może czy się sprawdził :?:


Post Wysłano: 28 mar 2010, 0:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:56
Posty: 19
GG: 0

Czy to jest firma, która parę lat temu miała siedzibę na Karpia w Poznaniu??


Post Wysłano: 28 mar 2010, 11:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja ostatnio również widziałem nowego Actrosa ale już w ich firmowych barwach.Poza tym gdzieś w okolicach Westfaliki zauważyłem na parkingu stojące nowe FH od nich.Czyli firma chyba ma się dobrze.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 28 mar 2010, 12:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Czyli firma chyba ma się dobrze.
Z tego co wiem, to ma się nawet bardzo dobrze. Nowe Volva są dwa, może nawet trzy. Co do Actrosa to wiem, że niedawno kupili ale to model jeszcze przed liftem. O najnowszym nic mi nie wiadomo..


Post Wysłano: 28 mar 2010, 12:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Kupili tez sporą ilość naczep po RiCo i wymieniają w nich plandeki na swoje :wink: Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 28 mar 2010, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Na ich stronie jest w galerii nowe Volvo :wink:

Tu macie link: http://www.jerzaktrans.pl/obrazki/gall/big/droga.jpg


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 0:21
Posty: 240
GG: 0

Rozmawiałem z kierowcą z Jerzaka. Zjazdy zazwyczaj na weekendy, 2 dni i powrót w trasę. Największa masakra w tej firmie to tacho. Jazda bez karty do niedawna była ponoć normą ale wpadło 4 kierowców koło Włocławka na kontroli inspekcji. Wszyscy jechali bez karty. Kasa nie najgorsza ale nie udało mi się wyciągnąć czegoś więcej.

_________________
Jeśli coś kochasz, zwykle nie jest to pracą,
talent nie idzie w parze z wysoką płacą.


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2011, 15:50
Posty: 20
GG: 0

Nie wiem czy mają jakiś kontrakt z kimś podpisanym, ale nie ma dnia żeby z 5 aut ładowało się w Bydgoszczy na Telefonice. Piękne mają składy i zadbane, widać robota u nich się kręci.


Post Wysłano: 17 wrz 2011, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 17:54
Posty: 125
GG: 0
Samochód: R440
Lokalizacja: [SG]--[SGL]

Możliwe że mają z kimś podpisaną umowe ponieważ czesto ich widac na A2 w Niemczech

_________________
Sprzedam :
http://tablica.pl/oferta/diesel-skydd-1 ... 2GMvd.html
http://tablica.pl/oferta/spiralny-przew ... 2GLWD.html


Post Wysłano: 18 wrz 2011, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 21:41
Posty: 154
GG: 0
Samochód: Volvo S80 2.5D
Lokalizacja: Piła

Cytuj:
Możliwe że mają z kimś podpisaną umowe ponieważ czesto ich widac na A2 w Niemczech
to chyba 99% firm jadących na benelux czy zagłebie ma podpisaną umowę bo jadą na a2 w niemczech...?? debilny post, no chyba że czegoś nie rozumiem :roll:

_________________
B, B+E, C, C+E: W 11 miesięcy i starczy ;)
VOLVO FH440 E5 Globetrotter + Kogel maxx


Post Wysłano: 05 mar 2013, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Podobno w sobotę kierowca z tej firmy przebiegał przez autostradę A2 w Niemczech na wysokości stacji Gütersloh i przejechało po nim 15 samochodów. :( :shock:


Post Wysłano: 05 mar 2013, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Jak podają niemieckie media, w sobotę koło 21.00 na A2 zginął 50-letni polski kierowca ciężarówki. Mężczyzna wracał ze stacji paliw Gütersloh-Nord do swojego auta zostawionego po drugiej stronie A2 na Gütersloh-Süd. Przechodząc przez jezdnię został potrącony przez samochód osobowy, zginął na miejscu. Kierowca i pasażerka osobówki w stanie ciężkim zostali odwiezieni do szpitala. W wyniku tego zdarzenia doszło do uszkodzenia 14 samochodów.
Jak poinformował nas Mikołaj Ignas (który zwrócił naszą uwagę na to zdarzenie i któremu dziękujemy za informację z linkami do artykułów na niemieckich stronach), kierowca był z firmy JERZAK TRANS i z relacji świadka (kolegi z firmy tego kierowcy) wynika, że wspomniane przez niemieckie media 14 samochodów przejechało po kierowcy.
Źródło: etransport.pl

I jeszcze link do strony niemieckiej
http://www.westfalen-blatt.de/nachricht ... letzt/702/

Po uszkodzeniach na tej osobówce, stwierdzam że ładnie musiał nią grzać.


Post Wysłano: 06 mar 2013, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Jak można przebiegać w poprzek autostrady, niemieckiej, gdzie wozy grzeją po 2 paczki, w dodatku w nocy :roll: Matko... :/

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: