Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lut 2011, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2008, 7:33
Posty: 112
GG: 1
Samochód: duży
Lokalizacja: Kraków

DUXABEX Chrzanów i Trzebinia, ten w Chrzanowie ponoć padł, a nawet jeśli jeszcze funkcjonuje to ostatkami sił.Natomiast DUHABEX w Trzebini z tego co wiem jakoś się trzyma.Pozdro


Post Wysłano: 27 lut 2011, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2007, 20:02
Posty: 494
GG: 2172953
Samochód: najlepszy samochód świata. Służbowy
Lokalizacja: Oslo / Gdańsk

W Svinesundzie, na granicy S-N stoi od zeszłego roku ciężarówka z Duhabex. Nie wiem czy to "z tego" czy z "tamtego" Duhabexu, ale stoi zaaresztowana za przemyt prawie 15tyś litrów spirytusu. Może dlatego firma zbankrutowała? :)

_________________
Pozdrawiam - Łukasz
Był DAF XF 105.510 SSC 6x2 <- Kto śmiał to usunąć? :(
Mam uczulenie na dzieci Neo, i pseudokierowców z prawego fotela!


Post Wysłano: 27 lut 2011, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 mar 2010, 13:17
Posty: 33
Samochód: VoLvO fH12

tak koledzy Duhabex z Chrzanowa padl, natomiast Duhabex z Trzebini dalej funkcjonuje.


Post Wysłano: 31 mar 2014, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2014, 10:20
Posty: 2
Samochód: Nowy Actros

Witam,
Drodzy koledzy dla tych co nie wiedzą,
Były 2 Duhabex,
1) Duhabex Sp.jawna Pana Długosza
2) Duhabex Sp zoo Pana Habera,

Nie wiem jak ten pierwszy ale Duhabex Sp zoo ma się całkiem dobrze, podobno mają 250 koni,
miesci się w Trzebini,

adres stronki www.duhabex.pl

pozdro dla driverów


Post Wysłano: 22 kwie 2017, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2014, 9:23
Posty: 4

Witam pracowałem w tej firmie około 1 roku firma badziewiarska trafiłem tam gdy były problemy z parkingiem w Rotterdamie same ciągniki prezes Haber wyżebrał od Estrona parking na Botleku zakaz gotowania na zewnątrz zakaz szczania brak wc...porazka dozorca ryba ...najniższa krajowa i 45 euro diety robota pod estronem smetsem cobel.i inne do tygodnia po zjeździe czekałeś na kase do dzisiaj się zastanawiam jak było można tam tak długo pracować a jeszcze większy szacun dla ludzi którzy zapuścili tam korzenie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: