Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 cze 2007, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Co możecie ciekawego powiedzieć o tej firmie :?: U nas na przedmieściach Płocka w Białej w tamtym roku powstała baza tej firmy i myjnia na 2 stanowiska. Co weekend stoją tam piękne ciągniczki z silosami czekając na mycie lub załadunek w Baselu.

W związku z tym moje pytanie. Czy są to zestawy ze Schmidta czy tylko silosy są z tej firmy a ciągniki innych firm opisane w ich barwy. Widziałem tu na forum że Ostaszewski ciąga od nich silosy. Jak to jest w rzeczywistości :?:

Ostatnio w sobotę i niedzielę stały XF95 - 6 sztuk i czekały na załadunek. Dzisiaj rano 2 FH460 wyjeżdzały z myjni i wszystko było w barwach SCHMIDT POLSKA. Na myjni stało jeszcze FH z WIZET ale nie wiem pod jakim silosem bo go właśnie myli...


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 wrz 2006, 16:27
Posty: 81

Schmidt zarówno wypożycza silosy, jak i prowadzi własny transport. U mnie w mieście (na bazie Pawtransu) widziałem od nich: Scanie serii 4 i R, nowe Volvo FH480 i Dafa XF. Co chodzi o wypożyczanie to kilkadziesiąt firm albo więcej jeździ z ich silosami.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 cze 2007, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A gdzie Schmidt ma swoje bazy, bazę w Polsce? Mają oni jakąś swoją strone poświęconą transportowi?


Post Wysłano: 21 sty 2008, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2008, 14:15
Posty: 1
GG: 0

Witam Właśnie rozpoczynam prace w tej firmie jak będzie zobaczymy :)


Post Wysłano: 21 sty 2008, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Schmidt to tak samo jak Hoyer wielka spedycja która udostępnia naczepy podwykonawca jeżdżą po całej europie wyspy Skandynawia zachód południe i nawet wschód ale bliski tj Ukraina Rumunia firma całkiem fajna ale ja miałem okazje poznać strasznego spedytora ganiał jak po.... nie liczył sie dla niego człowiek tylko jak najszybciej

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 21 sty 2008, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Witam Właśnie rozpoczynam prace w tej firmie jak będzie zobaczymy :)
A mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej firmie. W jakim oddziale ty pracujesz? Tak jak wcześniej pisałem często ładują sie w Basell Poliolefins Płock ale nic poza tym nie wiem o tej firmie. Koledzy, rzućcie troche szczegółów...


Post Wysłano: 22 sty 2008, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

jeszcze częściej ładują sie w zakładach azotowych Pulawy lub w Gdansku padz policach

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 wrz 2009, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Cytuj:
Witam Właśnie rozpoczynam prace w tej firmie jak będzie zobaczymy :)
A mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej firmie. W jakim oddziale ty pracujesz? Tak jak wcześniej pisałem często ładują sie w Basell Poliolefins Płock ale nic poza tym nie wiem o tej firmie. Koledzy, rzućcie troche szczegółów...
Cos nikt widac niema nic do powiedzenia nw tym temacie???


Post Wysłano: 12 sty 2010, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 21:07
Posty: 60
GG: 1
Lokalizacja: WGS

Ma ktoś kontakt do bazy w Płocku.


Post Wysłano: 25 lut 2010, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2010, 19:59
Posty: 1
GG: 0

chlopcy wcale wiele nie zarabiają wiem bo mam tam znajomego szef opowiadał ile to będą zarabiać harówa


Post Wysłano: 15 maja 2010, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2010, 21:14
Posty: 1
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam Właśnie rozpoczynam prace w tej firmie jak będzie zobaczymy :)
A mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej firmie. W jakim oddziale ty pracujesz? Tak jak wcześniej pisałem często ładują sie w Basell Poliolefins Płock ale nic poza tym nie wiem o tej firmie. Koledzy, rzućcie troche szczegółów...
Cos nikt widac niema nic do powiedzenia nw tym temacie???


Cześć kolego ,pracuje w tej firmie od roku .Schmidt ciągnie cysterny dla Messera
Wczesniej jeździłem w firmie Hoyer ,żadna rewelacje obiecali kokosy i na tym się skończyło.Jedyny plus płacą pełne składki emerytalne


Post Wysłano: 19 maja 2010, 17:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Ma ktoś namiary na spedycje tej firmy?

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 25 maja 2010, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2010, 4:10
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Volvo FH13 440

Dwóch podwykonawców jest w miejscowości Krowiarki koło Raciborza, dla Schmidt'a jeździ jeszcze Delta Trans no i ja. Ale to za daleko. 243658665 to numer na spedycję.


Post Wysłano: 24 lis 2010, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lis 2010, 22:04
Posty: 3
GG: 6556836
Lokalizacja: Płock

Witam,
dziś rozmawiałem z dyspozytorem Shmidta, powiedział, że kierowca u nich dostaje 1800 zł podstawy i 43 euro diety. Aż mi się nie chce wierzyć,ale jeśli tak jest, to sympatycznie. No i w trasie 3-4 tygodnie, weekend w domu i za kółko z powrotem.

Jakiś czas temu rozmawiałem z jednym kierowcą z Płocka to był zadowolony.

Pozdrawiam.

_________________
TYLKO SCANIA!!!TYLKO VOLVO!!!
SZWEDKI SĄ NAJ!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: