Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 cze 2007, 15:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2007, 15:46
Posty: 55

Witam to mój debiut, zauważyłem że w liście firm transportowych niema firmy Podlasie -Van Cargo ,która jest jedną z wiekszych w Polsce
jakie są wasze opinie o niej i jak macie zdjęcia aut to wklejcie :)

http://www.vancargo.com/main.php?countres=1


Tytuł:
Post Wysłano: 08 cze 2007, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

W tej firmie jeździ ojciec mojego kolegi. Jakiś czas temu przesiadł się na Scanię R420 Highline (wcześniej jeździł Premiumką). Co do samej firmy to wydaje mi się, że Podlasie, które było podwykonawcą Van Cargo już nie istnieje. Wszystkie nowe nabytki jakie przychodzą do firmy są obklejane w barwy Van Cargo, a stare ciągniki i naczepy w barwach Podlasia są sprzedawane. Bynajmniej tak mi mówił kolega, a jak jest naprawdę to nie wiem.

Obrazek
© Fotogaleria Łukasza

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 cze 2007, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2007, 15:46
Posty: 55

Dokładnie ,bo nazwa Van Cargo jest bardziej "markowa " na zachodzie i nie tylko , niż Podlasie :)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 cze 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Troche waznych informacji na temat tej firma :arrow:
Grupa VAN jest organizacją świadczącą szeroki zakres usług logistycznych, poczynając od transportu krajowego i międzynarodowego poprzez usługi magazynowe, brokerskie, po usługi celne. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Polsce w roku 1989, na przestrzeni lat przekształciliśmy się z lokalnie działającej firmy, w grupę transportową o europejskim zasięgu. Obecnie posiadamy 16 oddziałów w Polsce i 5 poza granicami kraju. Pozwala to nam na szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Naszym atutem jest nie tylko rozbudowana sieć oddziałów ale również wielkość i zróżnicowanie taboru, który obecnie liczy ponad 1700 pojazdów. W skład taboru wchodzą zarówno naczepy uniwersalne o przestrzeni ładunkowej ponad 80m3, 24 tony, 33 europalety, samochody do 8 ton ładowności jak i chłodnie oraz izotermy. Cała flota zarządzana jest jednym spójnym systemem informatycznym, dzięki któremu spedytorzy mają dostęp do wszystkich pojazdów jednocześnie. Dysponujemy wyposażeniami do przewozu materiałów niebezpiecznych i właściwymi polisami OCP. Nasi kierowcy korzystają z najnowszych osiągnięć informatycznych w celu bieżącej komunikacji z firmą i klientem. Aby zapewnić niezmienną jakość naszych usług wszystkie nasze oddziały podlegają tym samym standardom i procedurom.

Posiadamy możliwość rozszerzenia naszej oferty o operacje magazynowe na powierzchniach obejmujących ok. 60 tys. m2 w trzech lokalizacjach Dębicy, Poznaniu i Warszawie, a także o usługi brokerskie w zakresie ubezpieczeń pozwalające nam na szybkie i rzetelne rozwiązywanie problemów związanych z transportem. Nasza agencja celna umożliwia nam zminimalizowanie okresu związanego z czynnościami proceduralnymi dotyczącymi transportu międzynarodowego.



PODLASIE S.A.
Siedziba: Łuków ul. Krasińskiego 27
KRS 0000159776 - Sąd Rejonowy w Lublinie, XI Wydz. Gosp. KRS
Kapitał zakładowy: 550.000 zł opłacony w całości
NIP: 825-00-04-049
REGON: 008396411

VAN cargo S.A.
Siedziba: Warszawa ul. Przecławska 8
KRS 0000174345 - Sąd Rejonowy dla m. st. W-wy, XIII Wydz. Gosp. KRS
Kapitał zakładowy: 560.000 zł opłacony w całości
NIP: 524-21-25-771
REGON: 012711045

Kurier Sp. z o.o.
Siedziba: Łuków ul. Chopina 3
KRS 0000111550 - Sąd Rejonowy w Lublinie, XI Wydz. Gosp. KRS
Kapitał zakładowy: 52.000 zł opłacony w całości
NIP: 825-00-07-289
REGON: 710274009

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 08 cze 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Prawie co tydzień garażuje Podlasie najczęściej Scanie i Actrosy
teraz foto :)
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 09 cze 2007, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Przewoznik z mojego miasta jeżdzi pod ich naczepami :!: Jedna z nich jest nawet oklejona logiem firmy Bondiuell (groszek,kukurydza) :!: :wink: Duzo jeżdżą na Grecje i Norwegie ,ale kierowcy kokosów w tej firmie nie maja :( , cikawe czy poprstu własciciel ciągników nie płaci szczerze ,czy też on sam ma głodowe stawki na spedycji Podlasie :?:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 cze 2007, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Odemnie z pobliskiej miejscowsci Firma MegaTrans ciaga ich naczepy swoimi XF ten daf co cyknoł Manko to z ich firmy dzisiaj stal u mnie w miejscowsci na CPNie ! I jedna fotka naczepy! Pozdro
Obrazek
(C) Wielton

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 cze 2007, 20:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

Witam. Od ponad roku jeżdzę w PODLASIU odz. POZNAŃ (istnije bo na listach przewozowych jest PODLASIE) swoim autem(solówka). Stawki nie zawysokie można wyszukać spedycję z wyższymi ale przez ten cały czas naszej współpracy żadnego spóźnienia z płatnościami a to chyba też jest ważne w ogulnym rozrachunku, bo co z tego, że będziesz miał kursy a nie będzieszmiał na paliwo? POZDRO :D


Tytuł:
Post Wysłano: 10 cze 2007, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Witam. Od ponad roku jeżdzę w PODLASIU odz. POZNAŃ (istnije bo na listach przewozowych jest PODLASIE) swoim autem(solówka). Stawki nie zawysokie można wyszukać spedycję z wyższymi ale przez ten cały czas naszej współpracy żadnego spóźnienia z płatnościami a to chyba też jest ważne w ogulnym rozrachunku, bo co z tego, że będziesz miał kursy a nie będzieszmiał na paliwo? POZDRO
A jak z kilometrami bo w transporcie drobnicy to różnie bywa(chodzi mi tu o to czy nie oszukują na kilometrach) :?: Co do spedycji to sam mam zamiar tam udeżyć tylko nie wiem czy warto :|


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 21:40
Posty: 13
Lokalizacja: Września

Koło mnie na stacji stoi Iveco "RABEN" z ich naczepą.Czyżby raben nie mial naczep nie podobno tak duża firma i nie ma naczep.

_________________
Jestem panem bo jezdże manem


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Jedna skromna fotka ode mnie:
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Stawki nie zawysokie
Jeśli mozesz to napisz co proponują :?: ,i czyto jest transport karajowy czy miedzynarodowy :?:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

My jeżdzimy od czasu do czasu w Van Cargo, bo mamy trochę swojej prywatnej roboty, ostanio bardzo zdenerwował nas fakt że Van Cargo ma dawać robotę w kółkach, tzn. od nich bierzech dokądś ładunek ale musisz również powrót wziąść :wink:

Kasa jest zawsze na czas :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2007, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

JA mogę powiedzieć ze firma wszystko płaci w terminie i masz non stop podgląd ile przejechałeś,kiedy wpłacą przelew....... bo podejmując współprace dostajesz osobiste konto na ich stronie VANCargo i tam wszystko jest wypisane, różnie bywa z kilometrami czasem na zleceniu jest więcej a oni piszą mniej, nomi i stawka za km to jest średnio 2,4zl/km (na wyjeździe 2,6 a powrót 2,3 czasem 2,2) a praktycznie ładunek nie schodzi poniżej 21ton, najczęściej ładunki to stal, mat.budowlane, mąka, cukier.
Pozdrawiam

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2007, 18:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

Cytuj:
A jak z kilometrami bo w transporcie drobnicy to różnie bywa(chodzi mi tu o to czy nie oszukują na kilometrach) Co do spedycji to sam mam zamiar tam udeżyć tylko nie wiem czy warto
Cytuj:
o jest tak, że rozliczasz to w/g mapy CARTALLA (na cd), rozbieżności są ale idzie wytrzymać, jeżeli są objazdy z powodu remontów to uwzględniają ale wypadków nie.
Cytuj:
Jeśli mozesz to napisz co proponują ,i czyto jest transport karajowy czy miedzynarodowy
Moje auto jeździ po kraju. Za solówkę 8 ton ładowności 18 palet płacą od 1.6/km do 1.8/km netto. Stawka zależy od tego czy jest to ich stały klient czy z łapanki i czy jest to powrót czy wyjazd. Mają czasem naciągane czasy załadunków i rozładunków i kierowca ma czasem problemy z "wyrobieniem" tarczki ale to chyba wszędzie tak jest jak nie gorzej. Ponoć przy trzech autach wstawionych u nich można negocjować stawki. Ładunki różne ale żadko przekraczam 7 ton najczęściej od 4 do 7
Cytuj:
JA mogę powiedzieć ze firma wszystko płaci w terminie i masz non stop podgląd ile przejechałeś,kiedy wpłacą przelew....... bo podejmując współprace dostajesz osobiste konto na ich stronie VANCargo i tam wszystko jest wypisane, różnie bywa z kilometrami czasem na zleceniu jest więcej a oni piszą mniej, nomi i stawka za km to jest średnio 2,4zl/km (na wyjeździe 2,6 a powrót 2,3 czasem 2,2) a praktycznie ładunek nie schodzi poniżej 21ton, najczęściej ładunki to stal, mat.budowlane, mąka, cukier.
Pozdrawiam
Tak jest jak pisze SEWEX

[ Dodano: Nie, 01.07.2007, 18:51 ]
Trochę mi się pokickało z ustawieniami w poprzednim poście. Ma być tak:
Cytuj:
A jak z kilometrami bo w transporcie drobnicy to różnie bywa(chodzi mi tu o to czy nie oszukują na kilometrach) Co do spedycji to sam mam zamiar tam udeżyć tylko nie wiem czy warto
Z kilometrami to jest tak,że rozliczasz się w/g mapy CARTALLA(na cd), rozbieżności są ale idzie wytrzymać, jeżeli są objazdy z powodu remontów to u względniają ale z powodu wypadków nie.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2007, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Oto fotki odemnie:
Obrazek
Obrazek
Ta mangnia mnie wbiła w ziemie ale cały samochód moim zdaniem psuje ta owiewka nad szybą...
Czy mi się wydaje czy VAN CARGO podstawia naczepy prywatnym przewoźnikom- bo widze najróżniejsze ciągniki w najróżniejszych kolorach bez żadnych opisów :roll:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2007, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

Cytuj:
Czy mi się wydaje czy VAN CARGO podstawia naczepy prywatnym przewoźnikom- bo widze najróżniejsze ciągniki w najróżniejszych kolorach bez żadnych opisów
Tak jest.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2007, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2007, 20:53
Posty: 26
Lokalizacja: wola ociecka

witam współpracuje z Van Cargo "Kurier" moj tata tam jezdzi i nie narzeka płatność jest w określonym terminie i nie ma spóżnień jak to w niektórych spedycjach i płaca za kilometry ale nie płacą za przejazd do załadunku powrotnego a stawki sa różne bo van cargo przejął spedycje Cukrowni Ropczyce i moj ojciec jedzi w cukrowni przez nich to na wyjedzie z cukrem płacą mu 2,6zł/km a na powrocie róznie ostatnio ciagnal mat. budowlane i mial 2,4zł/km albo 2,2zł/km 2.5zł/km moim zdaniem bardzo dobra firma pozdrawiam

_________________
KRÓLOWA SZOS TO RENAULT MAGNUM Z SILNIKIEM MACKA 430 ORAZ IVECO VOLVO I DAF SAMOCHODY NIE DO ZDARCIA POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2007, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2007, 21:18
Posty: 7

CZY KTOŚ WYSYŁAŁ MI PW BO DOSTAŁEM INFO
NA MAILA ALE NIE MAM WIADOMOŚCI. MIAŁEM AWARIE KOMPUTERA


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2007, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolego ja awarii nie miałem i też nie mogłem odczytać PW, choć moderator dał mi informację, że mam nową wiadomość.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 7 [ Posty: 131 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: