Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 gru 2009, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2009, 12:44
Posty: 87
GG: 1234861
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Ostrołęka/Wishaw

Ma ktoś może email do kadr do VanCargo w Warszawie. Chcę tam złożyć CV do biura, ale nigdzie nie mogę emaila znaleść.


Post Wysłano: 30 gru 2009, 1:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Wystarczy w google wpisać Vancargo Warszawa kontakt pierwsza strona zumi i masz ;)
vancargo@com.pl

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 30 gru 2009, 1:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
witam koledzy!
Van cargo jest chyba w miarę solidną jak na dzisiejsze czasy spedycją. W oddziale Łomża jednym z większych przewoźników jest chyba Julcia-Trans bodajże z Zambrowa. Wiecie coś może wiecej na ten temat?
Kurde zrobię faux pas i odgrzeje temat....
To wina tego nade mną, ze pierwszy odgrzał a ja zerknąłem pare postów wstecz.
W niego rzucajcie kamieniami! Na mój koszt

Co do Julci. Nabrał ziomek DAFów w leasing jak użądlony przez stado os z parkinsonem.
Teraz musi to spłacać.
Jest tak, ze zaczął włazić w interes z moim byłym bossem równocześnie.
Boss ma pare aut, Julcia paręnaście/dziesiat?
Boss ma tylko jedno auto w leasingu, Julcia wszystkie...

Praca w Podlasiu jest, grosze marne, ale pewne.
Solidnie, to fakt... Kurde mam wrażenie, ze juz produkowałem sie o tej spedo...
U podwykonawcy można jeździć, marna kasa,ale na czas i pewna.

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 30 gru 2009, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2009, 10:28
Posty: 12
GG: 11338205

nabrał leasingów ale spłaca? to chyba nie jest tak najgorzej.
Kolego jeździsz w oddziale Łomża? Oni tylko krajówką się zajmują czy i dalej też jeździcie? wiesz może ile orientacyjnie aut w Łomży jeździ?


Post Wysłano: 30 gru 2009, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
nabrał leasingów ale spłaca? to chyba nie jest tak najgorzej.
Kolego jeździsz w oddziale Łomża? Oni tylko krajówką się zajmują czy i dalej też jeździcie? wiesz może ile orientacyjnie aut w Łomży jeździ?
Nie wiem ile aut jeździ. Ja byłem zwykłym kierowcą u podwykonawcy więc w nosie miałem takie informacje.
Nie wiem też czy Łomża wysyła auta zagramanicę, ja się obracałem tylko na krajówce (spedytorki były tylko od krajówki). Zadzwoń do Łomży i się wywiedz.
Oni teraz na Sienkiewicza w nowej siedzibie siedzą z tego co pamiętam.

Co do Julci, to że nabrał tyle leasingów, a w Podlasiu ma ochłapy, to oznacza że się jeździ u niego za słabą kasę. To jest moje zdanie.

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 30 gru 2009, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Julcia ma ok. 50 aut i z 10 swoich. O stawkach dla nich nie będe pisał bo to nie miejsce ale wiem, że jak na kraj zle nie mają.
Łomża robi tylko krajówkę. A pod Łomżą jest mniej więcej z 70 aut i raczej tam nie wejdziesz.


Post Wysłano: 16 sty 2010, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 lis 2009, 15:56
Posty: 1
GG: 0

Witam
Zamierzam podpisać z Podlasiem umowe, czy macie jakies doświadczenie pracy w tej firmie ?


Post Wysłano: 17 sty 2010, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2009, 12:44
Posty: 87
GG: 1234861
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Ostrołęka/Wishaw

Cytuj:
Wystarczy w google wpisać Vancargo Warszawa kontakt pierwsza strona zumi i masz ;)
vancargo@com.pl
chodzilo mi raczej o email bezposrednio do kogos kto sie zajmuje kadrami


Post Wysłano: 30 sty 2010, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

VAN Cargo? Wielka banda złodziei.

Jakiś kolega pisał, że jak ciągniesz ich naczepe to dają dobre trasy... W rzeczywistości? g**** prawda! Tata dostawał dobrą trase tylko, gdy wyjeżdżał z domu. Np. Inowrocław-->Bytom. A potem? Nooo właśnie. Albo stał za towarem 3 dni, lub jeździł na przerzutach Łódź-->Częstochowa przewożąc towar z magazynu na magazyn.

Drugi kolega pisał o ucinaniu kilometrów. Święta prawda! Potrafili uciąć nawet 60-80 km. na trasie! Zza naszych czasów, a było to w grudniu 2008 roku, stawka wynosiła 2.10. Ale w rzeczywistości ma to sie o wiele inaczej. Otóż. W VAN jest płacony każdy pusty kilometr, ale po przejechaniu 50 km. Czyli np. jedziesz po ładunek do innego miasta oddalonego o 80 km. to ci płacą tylko za te 30 km. Gdy obliczaliśmy z tatą po odjęciu tego wszystkiego, pustych kilometrów itp. stawka wynosiła 1.70-1.80.

Następna rzecz to chamstwo. Tata nieraz załatwił ładunek z większą liczbą kilometrów oraz dobrą stawką (Katowice-->Bydgoszcz). Więc zadzwonił do swojego oddziału. Oni jednak odparli, że mają lepszy ładunek... Andrychów-->Wojnicz. <lol2> Niby byłoby nawet wsio ok, gdyby nie to że załadunek miał być na drugi dzień... oO

Co do naczep. Nie spłaca sie ich czy coś w tym rodzaju. Po prostu podpisujesz umowe, nie interesują cię opony, hamulce etc. Lecz trzeba uważać. Bo gdy będą mierzyć bieżnik opon na przeglądzie mogą cię za to obciążyć. ;)

Podsumowując wytrzymaliśmy u nich miesiąc. Dlaczego? Bo byśmy prędzej padli niż wytrzymali. ;] Tata zarobił w grudniu 20 tys. z czego 16 poszło na paliwo... Non stop 24 t. Odliczyć winiete, życie w trasie, drogowe, kredyt... Zostało... Ja wiem? Niecałe 1 tys. na życie?

Mówi samo za siebie.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 17 maja 2010, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2010, 21:40
Posty: 1
GG: 0

Witam
Zamierzam podpisać z Podlasiem umowe, czy macie jakies doświadczenie pracy w tej firmie ?


Post Wysłano: 13 lut 2011, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 23:17
Posty: 20
GG: 0
Samochód: MAN TGX 26.480 XXL

Wiecie moze czy mając jeden własny ciagnik siodłowy mozna jeździc u nich na ich licencji czy trzeba mieć swoją?? I jak tam wogóle wyglądaja zarobki jeżdżąc swoim autem jako podwykonawca???


Post Wysłano: 13 lut 2011, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Bujaliśmy się w zeszłym roku pod Van Cargo:

Obrazek

Obrazek

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 13 lut 2011, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 23:17
Posty: 20
GG: 0
Samochód: MAN TGX 26.480 XXL

I jak tam mieliście, powiedz coś więcej?


Post Wysłano: 13 lut 2011, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Ojciec miał 10% z frachtu i wychodził w przedziale 2000-2500.Czyli szef 20000-25000.Cały tydzień w trasie,weekendy wolne.

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 13 lut 2011, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

A do gazety dają ciągle ogłoszenia ze szukają ciągników poniżej 5 lat na podwyk. a i naczepę dają max 6 letnią.

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Post Wysłano: 09 mar 2011, 8:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Bo wiedzą że ci co odeszli na pewno powiedzieli co o niej myślą jako firmie i też nie chce nikt do nich iść i jeździć.A przez to wszędzie się ogłaszają bo na kraju u nich to h*j nie pieniądz. Niby robota dobra zawsze wiesz że masz ładunek ale nie za taką stawke gdyby dali nową firane albo burto-firane i stawke 3,80/km to można by było coś rozmawiać.
Jak chcesz jeździć dla nich samym koniem lub zestawem to musisz szukać zaprzyjaźnionej stacji która by dała ci rabat z 20 gr na litrze. Mój stary jeździł kiedyś w firmie która miała swoją stacje obecnie ma dwie albo trzy są pod barwami lotosa. Stacje mamy z 7 km od chaty także rozmowa była o tankowaniu ale było jasno powiedziane " na termin i 20-25 gr na litrze "

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 28 mar 2011, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 cze 2010, 15:05
Posty: 6
GG: 0

koledzy nam kilka pytań co do firmy Van Cargo odział Toruń. Jaka stawka jest za km? Co się wozi? i co ile zjazd do domu? Z góry dzięki.


Post Wysłano: 29 mar 2011, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Cytuj:
koledzy nam kilka pytań co do firmy Van Cargo odział Toruń. Jaka stawka jest za km? Co się wozi? i co ile zjazd do domu? Z góry dzięki.
Stawka jest stała oddział Poznań czy Toruń my akurat jeździmy z poznania bo bliżej. Stawka 2.20/km pusty 2.25/km pełny . Na weekend w domu wozi się wszystko spożywke też ale na firane to jedynie napoje . Czasami się zdarza że rozładowujesz w piątek na wieczór albo w sobote rano to wracasz na pusto albo ładujesz ale dostawa na poniedziałek i liczą ci trase przez chate . Obliczają trasy za pomocą google maps. Jeśli masz podlot większy niż 30 km to płacą za 30 km a reszte nie rozchodzi się oczywiście jak masz po trasie chatę to lepiej jest ze zjazdem albo też możesz nie wjeżdżać ale mniej kasy :/ . Kontakt ze spedycją to SMS .
Podana stawka obliguje osoby chcące ciągać ich naczepy jeśli masz cały zestaw to płacą 2.50 .

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 29 mar 2011, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2009, 13:48
Posty: 136
GG: 0

nic nie rozumie :shock:


Post Wysłano: 29 mar 2011, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 paź 2009, 18:23
Posty: 93
GG: 12544520
Samochód: Volvo FH

za 2.20 za km przy dzisiejszej cenie paliwa to się chyba dobrze wychodzi :?: :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: