Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 cze 2006, 20:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 14:36
Posty: 12

Głównym przedmiotem działalności obu firm jest przewóz drogowy towarów na terenie Europy Zachodniej, ze szczególnym uwzględnieniem tras Hiszpania - Polska, Polska - Hiszpania oraz Portugalia - Polska, Polska - Portugalia.

Nowoczesny tabor wyposażony w telefony GSM i wprowadzany właśnie GPS oraz zaplecze techniczne pozwala na wykonanie wszelkiego rodzaju usług transportowych i spedycyjnych. Posiadamy ciągniki siodłowe z naczepami 13,6 STANDARD i MEGA.

Mają nawet taki niezły tabor jeżeli chodzi o kursy Polska-Rosja. Magnumki i Volva Fh12 naprawde ładnie się prezentują.

Fotki na: http://www.towarex.com.pl/galeria.html

_________________
Nie kapuje co ludzie mają do Stralisa :P
Scania - King of the Road


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No autka mają jak mówisz, ta Polska siedziba "Towarex" jest w Pyskowicach zaraz koło Gliwic, będzie tam ok. 5 km z Centrum, może więcej... ;) Z tego co mi wiadomo firma aby przyjąć Polskich kierowców życzy sobie czerwonego paszportu, Mojego kolegi tato tam jeździł być może jeździ do dziś ale niewiem, no i co do warunków pracy również niczego mi niewiadomo... :] Zdaje się że Chińczyki mają z Globkami, a nie z Globkami XL, a szkoda... ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 14:36
Posty: 12

No dokłądnie mają Globetrotery ale po obejrzeniu środka powiem Ci że sa super autka. Jedynie Magnie są słabo wyposażone np. siedzenie pasażera nie jest na poduchach... :?

_________________
Nie kapuje co ludzie mają do Stralisa :P
Scania - King of the Road


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

A mają oni nowsze Magnumki, już chociaż te z nowymi lampami... :?: Bo Ja widziałem tylko i wyłącznie Integralki... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Ich strona www nie powala na kolana...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Tu jest strona główna, bo ta z Towarexu to zdaje się że jest oddziału Polskiego... ;) Wydaje mi się że ta strona główna niejest zbyt często aktualizowana, bo niewidze żadnych nowych zdjęć... :?


Ostatnio zmieniony 26 cze 2006, 0:04 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 14:36
Posty: 12

Tak kolego mają nowe Magnumki na nowej skrzyni. Fajnie się prezentuja i wogóle ale w środku sa troszke ubogie :? Jak już powiedziałem ten fotel pasażera... To jest najgorsze co moze być chyba :? No i masz rację kolego ich strona nie powala na kolana :? Ale niemniej mówiąc jest to jedna z największych hiszpańskich firm :)

_________________
Nie kapuje co ludzie mają do Stralisa :P
Scania - King of the Road


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lip 2006, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Chinczyki faktycznie mają ładne, skromne ale mają to coś :)
Miałem okazje sie przejechać jako pasażer jednym z nich.
Napędzał go 460konny motor który ładnie wspołpracował z automatycną skrzyinią.


Jednocześnie z tego miejsca chciałem podziękować Witkowi z Marcotranu który zapewnił mi nocleg w aucie oraz podwiózł z parkingu na A9 w okolicach 39 zjazdu pod sam dom mimo iż było mu to troche nie po drodze.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2006, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

W taborze firmy Marcotran możemy znaleźć również taki pojazd:

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.net

A tu już fotka wykonana przezemnie przy A4 :wink:

Obrazek

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2006, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Ten amerykan pewno jest z jakiegos innego panstwa .Bo jak odwiedzalem strone to tam bylo pelno odzialów zagranicznych .


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lip 2006, 14:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Ten amerykan
Volvo VN...

Cytuj:
pewno jest z jakiegos innego panstwa .Bo jak odwiedzalem strone to tam bylo pelno odzialów zagranicznych .
Tak, jest z innego państwa. Z Hiszpanii. Świadczy o tym czerwony romb na kabinie. Na nim umieszczona jest litera (lub dwie), które symbolizują miasto (lub region) z jakiego auto pochodzi. W tym wypadku, o ile dobrze widzę mamy literkę "A", co odpowiada Almerii (im dłużej patrzę tym bardziej realne wydaje mi się także "V" - Valencja)...


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lip 2006, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
W tym wypadku, o ile dobrze widzę mamy literkę "A", co odpowiada Almerii (im dłużej patrzę tym bardziej realne wydaje mi się także "V" - Valencja)...
Mihu na tym rombie jest literka Z która odpowiada Zaragozie gdzie firma Marcotran ma swoją siedzibę.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lip 2006, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Mihu napisał:
W tym wypadku, o ile dobrze widzę mamy literkę "A", co odpowiada Almerii (im dłużej patrzę tym bardziej realne wydaje mi się także "V" - Valencja)...


Mihu na tym rombie jest literka Z która odpowiada Zaragozie gdzie firma Marcotran ma swoją siedzibę.
Też może być ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lip 2006, 16:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Kurde macie dobry wzrok, ja tam nic nie widzę :(


Tytuł:
Post Wysłano: 13 sie 2006, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 14:36
Posty: 12

Tam jest napweno "Z" bo kurde na wszystkich Marcotranach jest "Z" - sprawdzałem przedchwilą na fotach robionych przeze mnie z bliska :D

_________________
Nie kapuje co ludzie mają do Stralisa :P
Scania - King of the Road


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 21:45
Posty: 15
Lokalizacja: Wrocław

Znana firma ale głównie w europie. W Polsce można ujrzeć Marcotrana w okolicach Pyskowic, Gliwic, Gorzowa Wielkopolskiego i Ostrowa Wielkopolskiego. Poznałem paru kierowców, tych co pracują w Polsce i tych za granicą (Hiszpania), pracy sobie nie chwalą, ale też za mocno nie narzekają. Tu mam jedną fotke:
Obrazek

P.S.
Majluk#015 mam prośbę jak będziesz miał chwilkę napisz do mnie na mój numer gg 3588797 muszę z Tobą pogadać...z góry dziękuje!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Hymm tak jak mówisz, rewelacji nie ma, ale najgorzej też nie jest a i odziwo nie ma w najbliższym okresie naboru kierowców. Oprócz Europy Zachodniej jeżdżą też często na RUS, przeważnie w podwójnych obsadach. Jeżeli trafisz na dobrego spedytora to i zarobisz i w domu też czasami będziesz.

I jeszcze jedna fotka, jak widać mają nie tylko plandeki.

Obrazek
Cytuj:
P.S.Majluk#015 mam prośbę jak będziesz miał chwilkę napisz do mnie na mój numer gg 3588797 muszę z Tobą pogadać...z góry dziękuje!
Majluk przez najbliższe kilka dni się nie odezwie bo jest w delegacji. Ale przekażę mu.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 21:45
Posty: 15
Lokalizacja: Wrocław

Tutaj mam małą "Perełkę" która stoi na głównej bazie Marcotrana w Hiszpani:
:arrow:ObrazekObrazekObrazek
A tu już główna baza Marcotrana:
:arrow:Obrazek

Oprócz plandek posiadają również megi, burtówki, chłodnie i kontenery :>


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2007, 9:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Oprócz plandek posiadają również megi, burtówki, chłodnie i kontenery
VOLVO FH12 480 Globetrotter :arrow: Marcotran

Obrazek Obrazek

(C) :arrow: marcinp1985

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 21 paź 2007, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2007, 16:30
Posty: 9

Pojechalem kiedys z kumplem w trase do Hiszpani i robil wlasnie w Marcotranie. Tak jak poprzednicy mowili rewelacji nie ma pieniadze moze sa ale trzeba naginac czesto przepinki naczep w domu jestes gosciem i to naprawde gosciem chyba ze Andrzej cie polubi i bedziesz zjezdzal czesciej...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: