Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 5 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 736 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 wrz 2006, 16:27
Posty: 81

Akademia Doskonalenia Jazdy Volvo Polska pewnie prowadzi dla kierowców kurs obsługi/ ekonomicznej jazdy nowymi Volvami, dziś dwa razy mijałem się z nieoklejonym Volvem Pawtransu z naczepą Krone, a na bazie stał złoty ciągnik Akademii. Niedługo Bandit może pokaże fotki tego zestawu.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Też słyszałem od kolegi Coolio że mają być przeprowadzane treningi z ekonomicznej jazdy...A mnie interesuje sposób rozliczania tych aut.Skoro mają(?) DynaFleet to są rozliczani na podstawie tego urządzenia czy tak jak był dawniej-bodajże 24l na pusto i 0,4l na każdą następną tone?Pytanie kieruję do osób wtajemniczonych w te sprawy... :mrgreen: :> :wink:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 09 sty 2008, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
FH 500:
http://www.moerigmbh.ch/bild/camion_vis ... /v1058.jpg

Jason Bourne, na podstawie tego co widzę na ulicach Poniatowej, sądzę, że w firmie trwa jakieś szkolenie zorganizowane przez Volvo?
Tak to prawda... Volvo organizuje kurs ekonomicznej jazdy dla naszych szoferów a ponadto jednoczesnie odbywa sie szkolenie ADR.

Odnośnie rozliczeń..... nie bardzo wiem o co chodzi...?? :oops:


Tytuł: Re: Re:
Post Wysłano: 09 sty 2008, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Tak to prawda... Volvo organizuje kurs ekonomicznej jazdy dla naszych szoferów a ponadto jednoczesnie odbywa sie szkolenie ADR.
Szkolenie ADR... Czyżby firma nastawiała się również na transport materiałów niebezpiecznych?
Wszyscy kierowcy robią ten kurs na ADR czy tylko wybrańcy?


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 09 sty 2008, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Z tego co wiem to dla chętnych... dobrze mieć paru ludzi z uprawnieniami bo i wódeczkę sie zdarzy wozić ;)


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 21 sty 2008, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Man Tga w barwach Pawtransu.
Obrazek
Zdjęcie mojego autorstwa.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 21 sty 2008, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Bardzo ładnie prezentuje sie ten Manuel z paliwówką...

A powiedzcie mi Koledzy skąd Pawtrans wozi paliwo na swoje stacje, bo chyba nie z Orlenu, bo bynajmniej ja nigdy Pawiana na terminalu paliwowym w Płocku nie widziałem... Może z Lotosu? :mrgreen: A może z za wschodniej granicy, bo od nich to bliżej niż dalej :mrgreen: ( oczywiście to żart )


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 21 sty 2008, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Może z Lotosu?
Tak. Ich stacje oferują produkty Grupy LOTOS.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 26 sty 2008, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Łukasz.... na ten moment rozliczani są na podstawie kart, jako ze Dynafleet nie jest jeszcze w pełni funkcjonalny.... nie chodzi tu o samo urządzenie ale jego zgranie z naszym systemem zintegrowanym. Niestety zabiera to informatykom zbyt długo :/


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 27 sty 2008, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2008, 17:06
Posty: 3
GG: 0

Chciałem sie wypowiedzieć odnośnie spalania. Pewnie, ze zależy to w dużej mierze od umiejętności szofera. Natomiast przywoływanie tutaj Fabianka jako jakiegoś "guru" to więcej, niż lekka przesada. Co może o spalaniu powiedzieć ktoś, kto z własnej kieszeni dolewa do zbiornika...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 29 sty 2008, 16:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2008, 19:32
Posty: 1
GG: 0

Panie autostopowicz, po twoim poście widać, że dokładnie wiesz ile z własnej kieszeni dolewa Fabianek, zapewne pracujesz na stacji gdzie Fabianek tankuje i jesteś świadkiem jak wyjmuje gotówkę ze swojego portfela.
Twoje zmyślone historie wynikają pewnie z tego, że nigdy nie będzie Ci dane osiągać takich wyników jak Fabianek (wyników oczywiście samej jazdy, nie mówiąc już o wynikach w konkursach dla kierowców).
Osobiście miałem okazje przejechać z Fabiankiem parę ładnych tysięcy kilometrów i mogę powiedzieć jedno, techniki jazdy mogło by się od niego uczyć wielu kierowców, i wydaje mi się największą głupotą twierdzić że ktokolwiek jest w stanie z własnej kieszeni dotować swojego pracodawce.


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 01 lut 2008, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2007, 11:51
Posty: 2
Lokalizacja: konary

odnosnie calego Fabianka to naprawde dolewa za swoje bo zostal przylapany na goracym uczynku przez swoich kolegow to jest chory czlowiek i ma sie za najlepszego szofera tylko to sie nie poswiadcza w teori bo nagrody w firmie zgarnieja inni naprawde lepsi kierpwcy. :shock:


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 01 lut 2008, 12:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dla mnie człowiek który dolewa za swoje do baku żeby się przypodobać szefowi jest gorzej niż chory... :/ Nie wiem ile w tym prawdy,ale nie będę ukrywal że o koledze Fabianku również słyszałem wiele historii związanych z paliwem...Przykre że być może tak ludzie robią-ale to nie o nas świadczy tylko o nich!A co do nowych nabytków to nieoficjanie jest ich podobno 20 i czekają jeszcze na bazie na naczepy... :wink:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 01 lut 2008, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No to z tego co wiem to już druga 105-tka z Pawtransu która ''uległa'' wypadkowi... :/ Mam nadzieję że kierowcy nic się nie stało.A co do Fabianka to zawsze napewno nie jeden się znajdzie żeby coś dopowiedzieć a jak jest naprawdę to tylko On wie i to jego sumienie...

A jeśli Fabian ''pijesz'' do mnie(chodzi o ilość postów) to się grubo myslisz bo przeglądnij sobie moje posty i zobacz czy ''bawię ludzi''... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 01 lut 2008, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

A co was to obchodzi czy dolewa czy nie?
Może nie chce zarobić, jeździ dla przyjemności, a ze nie chce wyjść litr na minusie to doleje. Dla mnie ma za to piwo, chętnie bym go wziął do siebie... Taki kierowca to skarb.
Gorzej Ci co kradną... :/

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 11 lut 2008, 8:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A ja mam następujące pytanie i liczę że kolega Jason Bourne rozwieje moje wątpliwośći...
Mianowicie, od dłuższego czasu w ogłoszeniach na stronie Pawtransu wystawione są na sprzedaż Volva 500 i 420. Ogłoszenie ukazało sie jakieś pół roku temu i w związku z tym moje pytanie. Czy te auta dalej jeżdzą na międzynarodówce czy może już zostały sprzedane tylko strona jest nieuaktualniona?


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 12 lut 2008, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
A ja mam następujące pytanie i liczę że kolega Jason Bourne rozwieje moje wątpliwośći...
Mianowicie, od dłuższego czasu w ogłoszeniach na stronie Pawtransu wystawione są na sprzedaż Volva 500 i 420. Ogłoszenie ukazało sie jakieś pół roku temu i w związku z tym moje pytanie. Czy te auta dalej jeżdzą na międzynarodówce czy może już zostały sprzedane tylko strona jest nieuaktualniona?
Część już została sprzedana, parę jeszcze jezdzi w międzynarodówce ale sukcesywnie są wycofywane bo odbierane i zbrojone są nowe zestawy, jest tez kilka sztuk stojących na bazie... ale te już chyba tylko czekają na odbiór przez nowych właścicieli.


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 12 lut 2008, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
A ja mam następujące pytanie i liczę że kolega Jason Bourne rozwieje moje wątpliwośći...
Mianowicie, od dłuższego czasu w ogłoszeniach na stronie Pawtransu wystawione są na sprzedaż Volva 500 i 420. Ogłoszenie ukazało sie jakieś pół roku temu i w związku z tym moje pytanie. Czy te auta dalej jeżdzą na międzynarodówce czy może już zostały sprzedane tylko strona jest nieuaktualniona?
Część już została sprzedana, parę jeszcze jezdzi w międzynarodówce ale sukcesywnie są wycofywane bo odbierane i zbrojone są nowe zestawy, jest tez kilka sztuk stojących na bazie... ale te już chyba tylko czekają na odbiór przez nowych właścicieli.
Wiam już wszystko co i jak. Nie ma to jak przekonać sie na własne oczy. Byliśmy dzisiaj na bazie w Poniatowej i stało kilka sztuk 500 i kazachy, ale tak jak Jason Bourne mówi, byli jacyś kupcy i oglądali auta więc może już zostały sprzedane.
Kilku kierowców pojechało po nowe cysterny więc tabor sukcesywnie sie odmładza, co cieszy oko i buduje pozytywny wizerunek firmy.
Pozdrowienia dla Coolia i jego zmiennika ( nie pamiętam imienia ) a także dla wszystkich innych kiermanów za dobre rady... :mrgreen: JAZDA TESTOWA ZALICZONA :mrgreen: tylko szkoda że to jeszcze nie moja jazda próbna...


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 16 lut 2008, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

ObrazekObrazekObrazek

Man TGA 18.430


Zgodnie z życzeniem kierowcy, numery rejestracyjne zamazane.


Tytuł: Re: Pawtrans
Post Wysłano: 16 lut 2008, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2008, 18:45
Posty: 8
GG: 0

witam, cały temat śledze od dłuższego czasu, ale jakoś do tej pory nie było czasu sie zalogować, dobrze że ktoś poruszył temat fabianka naszego miszcza i to skłoniło mnie do zalogowania sie,
w firmie jeżdże ładnych parę lat, więc cały temat znam można powiedzieć od podszewki
temat fabianka i jego niesamowitych "umiejetności" jazdy cięzarówką nie jest mi obcy, w ciężarówce zrobić normę prawie jak w osobówce to nie lada wyczyn (hehe :mrgreen: )
o tym że dolewał (mówie dolewał,możliwe że teraz nie dolewa, zresztą hu... go tam wie) paliwo za swoje wie każdy stary kierowca...było nawet tak że został złapany na gorącym uczynku


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 736 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: