Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2007, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2006, 14:56
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin

Czy firma zapewnia szkolenia kierowcom ze wzgledu np.nowych przepisow,obsługi cystern,nowych urzadzen jakis nowinek itp? Czy w tej chwili firma jezdzi na wschod,jesli tak to gdzie?

_________________
MISIEK


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2007, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Czy firma zapewnia szkolenia kierowcom ze wzgledu np.nowych przepisow,obsługi cystern,nowych urzadzen jakis nowinek itp? Czy w tej chwili firma jezdzi na wschod,jesli tak to gdzie?

_________________
MISIEK
Z tego co wiem na wschód jeżdżą kierowcy ,którzy posiadają wize , a poza tym to kraje nadbałtyckie ,głownie Litwa . Co do szkoleń , przepisów , to chyba o jakis zmainach kierowcy są informowani telefonicznie.Na szkolenia do firmy ? Raczej nie !! Niech wypowie sie ,któryś z kierowców -Coolio lub Fabianek .

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sty 2007, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Nie wiem czy wiecie ale jeden Man z Pawtransu na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przywiózł gorącą czekoladę. :) Mnie tam nie było ale kolega mi opowiadał i gadałem dzień wcześniej z kierowcą...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 5:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2006, 18:25
Posty: 15
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

No jeżeli to prawda, to szefo się pokazał. Dobry gest i ładna reklama dla firmy. :lol:

_________________
NIGDY NIE MÓW "NIGDY"


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
No jeżeli to prawda, to szefo się pokazał. Dobry gest i ładna reklama d
Prawda, prawda w sobotę byłem na fotach patrze stoi Pawtrans no to podchodzę i się grzecznie pytam czy mogę sobie zdjęcia porobić, kierowca mi pozwolił ale powiedział że nie chce żeby to było w necie(więc się zgodziłem i powiedziałem że to tylko dla mnie fotki będą) i powiedział mi że jak chce zdjęcia to jego auto jutro będzie umyte i wypucowane i będzie na rynku. No to ja poszedłem na rynek ale było jeszcze za wcześnie i wieczorem gadałem z kolegą który mi powiedział że ok 17 wjechał na rynek z gorącą czekoladą...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2006, 18:25
Posty: 15
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Ciekaw jestem ile tej czekolady bylo, bo chyba nie 32000 litrów :D Druga sprawa, czy do rozładunku użyli kompresora, czy pompy :lol: W takim razie firma pewnie była w regionalnej telewizji.

_________________
NIGDY NIE MÓW "NIGDY"


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Ciekaw jestem ile tej czekolady bylo, bo chyba nie 32000 litrów :D Druga sprawa, czy do rozładunku użyli kompresora, czy pompy :lol: W takim razie firma pewnie była w regionalnej telewizji.
Czyzbys nieznal ciezaru wlasciwego czekolady?? Chyba,ze za przyzwoleniem ITD zostalo przekroczone DMC. Napewno nie byla to czekolada jaka wozimy,tylko taka jaka mozna kupic do picia w kafejkach E.Wedel, bo nijak mozna cos z taka gesta zrobic.

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Czerwiec 2002, FH 420 LOP C800

Winnenden (D), rozładunek truskawek z Tarnowa.
Obrazek

Lorrach (D), fabryka Milki. Ten czerwony to pierwszy nowy eFHacz w firmie.
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lut 2007, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Tu macie fotke chinczyka którego zrobiłem dzisaj z PAWTRANSU troche zle zrobiona bo z auta!
Obrazek

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

W tygodniu ma przyjść kolejna partia 5 sztuk nowych DAF-ów XF 105 460 SC...Tym samym Pawtrans będzie posiadał ich już 10... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Hej. Wczoraj a może nawet dzisiaj po północy wrociłem z kolegą Coolio z trasy do Belgii. Byliśmy VolVem FH 12 500:) Mam troche zdjec z trasy, ale bede wrzucal tu co jakis czas zdjecia. Na razie tylko te dwa:)
ObrazekObrazek


PS. Jeśli bardzo będziecie chcieli więcej to pisać, a jak będe miał czas to jeszcze jakies wrzuce :wink:



(C) Ramzes


Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 15:12 przez Ramzes, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Zrobie to ale w późniejszym terminie:)
No to może jeszcze jedna :wink:
Obrazek




(C) Ramzes


Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 15:00 przez Ramzes, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2005, 11:34
Posty: 25
GG: 1521540
Lokalizacja: Poniatowa

Na bazie Pawtransu już stoją nowe Dafy Xf105, na razie chyba 7 sztuk.

_________________
http://www.fotogaleria87.picturepush.com - zapraszam
http://www.pawtrans.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Pytanko do kiermanów z Pawtransu.

Czy mogli byście napisać coś na temat ładunków?
Wiem że do Niemiec i Holandii ładujecie przeważnie ASK bo często sie ładujecie z moim tatuśkiem w Dwikozach, Warce itp....
Domyślam sie że z Belgi - koncentrat pomarańczowy, z NL i D - oleje spożywcze. A co wozicie do Anglii, Hiszpani, Włoch, Francji z Polski i na powrocie z tych krajów, kiedy oczywiście nie ma sezonu na świeże owoce??

Pozdrowienia dla wszystkich kierowców. - SZEROKOŚCI -


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2006, 22:13
Posty: 71
GG: 0
Lokalizacja: Świętokrzyskie

mam dwóch kolegów co jeżdża w pawtransie. ostatnio ładowali koncentrat jabłkowy w gołębiowie na hiszpanię a na powrocie w hiszpani ładowali koncentrat pomaranczowy do belgii. potem z holandii do kraju tez pomarańcz. wożą też glukozę (ostatnio z wrocławia do bratysławy) czekoladę (milkę ) z Lorach z niemiec do kraju, lub na litwę. olej spożywczy z gdańska do katowic.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

A Pawtrans najdalej na wschód pcha się na Litwe?


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
mam dwóch kolegów co jeżdża w pawtransie. ostatnio ładowali koncentrat jabłkowy w gołębiowie na hiszpanię a na powrocie w hiszpani ładowali koncentrat pomaranczowy do belgii. potem z holandii do kraju tez pomarańcz. wożą też glukozę (ostatnio z wrocławia do bratysławy) czekoladę (milkę ) z Lorach z niemiec do kraju, lub na litwę. olej spożywczy z gdańska do katowic.
Tak sie pytam z czystej ciekawości bo jak do nas przychodzą zlecenia z Hansetanku to gdzie sie nie pojedzie to zawsze sie spotka Kolegów z Pawtransu.
Ale my nigdy na Hiszpanie, Włochy zleceń nie mieliśmy i ciekawi mnie co sie tam wozi i co sie z tamtąd ładuje na powrocie bo wcześniej sie właśnie doczytałem że Pawtrans też i tam jeździ?

W Anglii raz byliśmy z koncentratem grejpfrutowym w Debenham a na powrocie pożeczkę do Neuhausen do Niemiec i to tyle co wiem o Anglii.

Może niedługo koledzy z Pawtransu pojawią sie na forum to mi może troche więcej dopowiedzą

[ Dodano: Nie, 04.03.2007, 21:26 ]
Cytuj:
A Pawtrans najdalej na wschód pcha się na Litwe?
Na Rosję też jeźdzą bo kiedyś ładowali się z mojm tatą w Kstovie parafiną...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:

A Pawtrans najdalej na wschód pcha się na Litwe?

_________________
Obsługuja tez Łotwe i Estonie,ale sporadycznie....
Cytuj:

furman napisał:
mam dwóch kolegów co jeżdża w pawtransie. ostatnio ładowali koncentrat jabłkowy w gołębiowie na hiszpanię a na powrocie w hiszpani ładowali koncentrat pomaranczowy do belgii. potem z holandii do kraju tez pomarańcz. wożą też glukozę (ostatnio z wrocławia do bratysławy) czekoladę (milkę ) z Lorach z niemiec do kraju, lub na litwę. olej spożywczy z gdańska do katowic.


Tak sie pytam z czystej ciekawości bo jak do nas przychodzą zlecenia z Hansetanku to gdzie sie nie pojedzie to zawsze sie spotka Kolegów z Pawtransu.
Ale my nigdy na Hiszpanie, Włochy zleceń nie mieliśmy i ciekawi mnie co sie tam wozi i co sie z tamtąd ładuje na powrocie bo wcześniej sie właśnie doczytałem że Pawtrans też i tam jeździ?

W Anglii raz byliśmy z koncentratem grejpfrutowym w Debenham a na powrocie pożeczkę do Neuhausen do Niemiec i to tyle co wiem o Anglii.

Może niedługo koledzy z Pawtransu pojawią sie na forum to mi może troche więcej dopowiedzą

[ Dodano: Nie, 04.03.2007, 21:26 ]
Edler napisał:
A Pawtrans najdalej na wschód pcha się na Litwe?


Na Rosję też jeźdzą bo kiedyś ładowali się z mojm tatą w Kstovie parafiną...
Na Rosje jeżdzą ,ale nie wszyscy kierowcy , tylko Ci co mają vise...

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Kiedyś kumpel chwalił się że był 20 km od Afryki, czyli pod Gibraltarem, zaś z Rosji jest m.in. Moskwa.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2006, 14:56
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin

Czy przypadkiem moze ktos wie czy firma niedlugo nie bierze nowych autek.Podobno Volvo ale czy to prawda?

_________________
MISIEK


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: